Кой е най-големия недостатък на мъжа ви

  • 3 947
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Ето и аз да се оплача от моя мъж Crazy...неговият недостатък е че страшно трудно го събуждам....изобщо сутрин или ,там когато заспи, просто след това трябва да се заредя с доста време и търпение докато го събудя ooooh!
А при вас как е newsm78

# 1
  • софия
  • Мнения: 636
най-големия недостатък на мъжа ми е, че е прекалено добър човек и си пати от добротата си. Все гледа да помогне, а когато той има нужда от помощ изведнъж се оказва сам. Дано да се поучи от опита си, щото аз все лоша излизам като го предупреждавам. Ама мисля и той се увери, щото като бях в болницата да раждам имаше толкоа много неща да върши по ремонт, боядисане, креватче, нови мебели в хола /токо се падна/, че беше се озъбил, горкия от зор. Нощно време ги правеше тия работи, а през деня - при мен в болницата си отвися....
За недостатъците - това е, а и за събуждането ги има, ама не така сериозно както твоя.

# 2
  • Мнения: 126
Много забравя,просто незнам дали има втори забраван като него.

# 3
  • Мнения: 1 008
Мисли си ,че разбира от всичко, което е далеч от истината. Сега сме се изпокарали предпразнично, та мога да изброявам голям брой недоктатъци, ама ще спра,че и без това ми е едно такова...ядово.

# 4
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Незнам дали е недостатък: смята, че винаги той е правият. Отнема ми страшно много усилия и нерви, до като го убедя, че се случва и да не е  Simple Smile Чесно казано, наистина често е прав. А незнам дали е недостатък, защото веднъж щом се разберем с него за нещо и се вземе решение, никой неможе да го помръдне от позицията му, дори и майка му  Laughing  Peace

# 5
  • Мнения: 292
Ужасната му нервност #Cussing outНаправо е кошмарна Cry

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И моят винаги е "прав" и компетентен във всичко.Ами това води до вечните спорове .

Незнам дали е недостатък: смята, че винаги той е правият. Отнема ми страшно много усилия и нерви, до като го убедя, че се случва и да не е  Simple Smile Чесно казано, наистина често е прав. А незнам дали е недостатък, защото веднъж щом се разберем с него за нещо и се вземе решение, никой неможе да го помръдне от позицията му, дори и майка му  Laughing  Peace

да не е зодия овен ??

# 7
  • Мнения: 2 740
пег и аз съм в клуба на жените на забравани- моя в нито един момент не знае къде са му документите, парите, телефона или цигарите. Като поръчам нещо на третата секунда се забравя. Да не говорим, че като ходим на някое място с колата, дори не се старае да помни пътя, а само разчита на мен. Просто само това му е недостатъка, но се опитвам да гледам с чуство за хумор на нещата.  Sunglasses

# 8
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
И моят винаги е "прав" и компетентен във всичко.Ами това води до вечните спорове .

Незнам дали е недостатък: смята, че винаги той е правият. Отнема ми страшно много усилия и нерви, до като го убедя, че се случва и да не е  Simple Smile Чесно казано, наистина често е прав. А незнам дали е недостатък, защото веднъж щом се разберем с него за нещо и се вземе решение, никой неможе да го помръдне от позицията му, дори и майка му  Laughing  Peace

да не е зодия овен ??

Колкото и невероятно да звучи, зодия Риби е  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 005
Един , единствен , че много философства Whistling

# 10
# 11
  • Мнения: 4 651
Той е идеален. Или поне така твърди Simple Smile.

# 12
  • Мнения: 177
Че е "меката Мара". Позволява на всеки и всичко да му се качва на главата и дори намек не прави, камоли забележка. Всеки си го експлоатира, който както си поиска, а той все вика "Абе мир да има". Това супер ме ядосва #Cussing outАма я да поиска нещо от някой - да да, телефона дава заето Whistling
А и е най-разсеяния човек на света, в това съм сигурна

# 13
  • Мнения: 1 186
И моят винаги е "прав" и компетентен във всичко.Ами това води до вечните спорове .

Незнам дали е недостатък: смята, че винаги той е правият. Отнема ми страшно много усилия и нерви, до като го убедя, че се случва и да не е  Simple Smile Чесно казано, наистина често е прав. А незнам дали е недостатък, защото веднъж щом се разберем с него за нещо и се вземе решение, никой неможе да го помръдне от позицията му, дори и майка му  Laughing  Peace

да не е зодия овен ??

Колкото и невероятно да звучи, зодия Риби е  Laughing
И моя е риби Crazy и той така прави....все е прав ама вече не му обръщам внимание Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 1 890
 Нещо против рибите ли имате...?  Thinking  Whistling

# 15
  • Мнения: 1 186
Нещо против рибите ли имате...?  Thinking  Whistling
Не бе Whistling....хубава зодия Mr. Green... Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
 А така !  Mr. Green
 Моят пък е близнаци и е мноооого разхвърлян и неспестовен, аз все обичам да имам пари за черни дни, а той харчи всичко до последно.  Rolling Eyes И е много наивен, голям лапнишаран.  Crazy

# 17
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Mirena80, много си обичам даже мойта Рибка (ама все пак са си странна зодия  Laughing )

P.S. И аз съм близнаци, но вкъщи аз съм спестовницата и все гледам да има за черни дни, а той е по харченето  Wink

# 18
  • Мнения: 2 000
Че е голям инат.

# 19
# 20
  • Мнения: 6 992
Не бих казала, че това, че го будя трудно му е недостатък...ама ме дразни, да.
Дразни ме също, че винаги тръгва в последния момент. А аз трябва да съм поне половин час по-рано на мястото, на което отивам.
Но най-големият му недостатък е, че страшно бързо пали и започва да крещи.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 581
  Много глези детето, а аз мразя лигави деца.Плюс това прави от мухата слон, когато става въпрос за здравето на малката.Напр. ако кихне два пъти вече е тежко болна и трябва специално за нея да търсим най-добрите лекари, ако ще и от Луната да са.Въобще се държи като видиотен параноик.
 А най-много ме забавлява с разсеяността си.Най-вече не си спомня къде си е прибрал някой инструмент след като го е използвал.И се почва едно търсене, а аз обикновено знам къде е издирвания предмет и само седя и му гледам сеира.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
А така !  Mr. Green
 Моят пък е близнаци и е мноооого разхвърлян и неспестовен, аз все обичам да имам пари за черни дни, а той харчи всичко до последно.  Rolling Eyes И е много наивен, голям лапнишаран.  Crazy

въй...все едно описа големият ми син  #Crazy,а пък аз все се надявам да се промени докато стане мъж.Май надеждата умира последна  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 2 104
пег и аз съм в клуба на жените на забравани- моя в нито един момент не знае къде са му документите, парите, телефона или цигарите. Като поръчам нещо на третата секунда се забравя. Да не говорим, че като ходим на някое място с колата, дори не се старае да помни пътя, а само разчита на мен. Просто само това му е недостатъка, но се опитвам да гледам с чуство за хумор на нещата.  Sunglasses

ей това като че ли най-много ме дразни в него #Cussing out
и освен това хърка ужасно Crossing Arms

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
Зодия Овен.
Няма нужда да обяснявам повече.
 Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 475
Два са и за мен са много сериозни

1. Хърка, като дъскорезница ooooh!- блъскане, бутане, запушване на носа, нищо не помага! Търся лек! Помощ!!
2. Миришат му краката!  Sick - само лятото имам спасение, като ходи с чехли !Всички всеизвестни лекарства и мазила са изпробвани, без ефект! Търся лек! Помощ!!!

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Незнам дали е недостатък: смята, че винаги той е правият. Отнема ми страшно много усилия и нерви, до като го убедя, че се случва и да не е  Simple Smile Чесно казано, наистина често е прав. А незнам дали е недостатък, защото веднъж щом се разберем с него за нещо и се вземе решение, никой неможе да го помръдне от позицията му, дори и майка му  Laughing  Peace

да не е зодия овен ??
Моят е овен и отговаря на описанието. Понякога дори след като осъзнае, че не е прав, продължава разпалено да защитава позицията си. В такива моменти може да ме докара до истерия newsm29

Дразни ме също, че винаги тръгва в последния момент. А аз трябва да съм поне половин час по-рано на мястото, на което отивам.
Но най-големият му недостатък е, че страшно бързо пали и започва да крещи.  Rolling Eyes
Това за последния момент и бързото палене, последвано от крясъци- също Close

# 27
  • Мнения: 1 107
Май някой е клонирал един и същи мъж и го е "разпространил" масово Joy Joy Joy
...и аз имам един от тази "серия"  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 3 390
Че не вярва в себе си.

# 29
  • Мнения: 1 897
А така !  Mr. Green
 Моят пък е близнаци и е мноооого разхвърлян и неспестовен, аз все обичам да имам пари за черни дни, а той харчи всичко до последно.  Rolling Eyes И е много наивен, голям лапнишаран.  Crazy
Хм... и моят съпруг е зодия близнаци, но е изключително подреден, никога не харчи неразумно и изобщо не е наивен. newsm78
Нещата,които най-много ме дразнят у него са биволското му спокойствие и прекаленият перфекционизъм.

# 30
  • Мнения: 5 940
Прекалено е толерантен и деликатен, понякога се изнервям от това.

# 31
  • Мнения: 899
Много е горделив.Не признава грешките си и НЕ се извинява Sad

# 32
  • София
  • Мнения: 397
"Ще видим" , "после" и "стига сега"- всичките означават "забрави", но аз продължавам да се връзвам, че не ми е отказал.

# 33
  • Мнения: 3 622
Моя става по лесно и от мен  Wink

# 34
  • Мнения: 2 908
А така !  Mr. Green
 Моят пък е близнаци и е мноооого разхвърлян и неспестовен, аз все обичам да имам пари за черни дни, а той харчи всичко до последно.  Rolling Eyes И е много наивен, голям лапнишаран.  Crazy
Хм... и моят съпруг е зодия близнаци, но е изключително подреден, никога не харчи неразумно и изобщо не е наивен. newsm78
Нещата,които най-много ме дразнят у него са биволското му спокойствие и прекаленият перфекционизъм.
И моят е близнаци,но е също подреден-повече от мен дори,никога не харчи-че той е стиснат направо,и той е с биволско спокойствие,всички му се качват на главата,а той пак спокоен...но е малко наивен в някои отношения,точно заради това спокойствие.
Дразни ме с това,че като каже нещо,може да не е вярно,но не отстъпва,не се извинява,мисли си че всичко знае,забравя бързо,говоря му-той се прави,че чете и не отговаря(когато спорим за нещо),накарам го да ми забие гвоздей-ще го направи след множество скандали и след месец,като кажа нещо,той тръгва да оспорва казаното от мен,дори и да вижда,че съм права.....дразни ме най-много,че сме с абсолютно различни виждания за почти всичко Rolling Eyes

# 35
# 36
  • Мнения: 616
Бреее, аз като се зачетох за вашите, и забравих всичките недостатъци на моя мъж... Той е чудесен, затова точно ТОЙ е моят мъж, а не някой друг! Не мога да го упрекна в нищо съществено!
Както сам той сподели веднъж, след един семеен спор, в който аз бях ЗА, а семейството му ПРОТИВ нещо си... Написа ми писмо, в което се казваше "Моите родители отново се опитват да ми дават наклон в живота; но те явно не разбират, че аз имам само една слабост, и това си ти"
След това признание, в какво да го упрекна!!!
 Hug

# 37
  • Мнения: 1 128
Моят има доста Mr. Green....не знам кой от кой по зле за да избера само един:mrgreen: Mr. Green Mr. Green

# 38
# 39
  • Мнения: 3 675
Най-големият му недостатък, по-точно порок е,че много пуши.Всеки път като го погледна е с цигара в устата.Всеки ден пафка над кутия и ми одимява личното пространство.Иначе не е лошо момче.

# 40
  • Мнения: 22 411
Най-големият му недостатък е, че вечно се юрва да помага на някой и да си предлага услугите без да са му искали такива. Явно все още живее с мисълта, че е ерген. )))
Няма лошо в това да си добър към хората, но всяко нещо трябва да си има мярка.

# 41
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
моят е перфектен

# 42
  • Мнения: 17 407
Недосегаем е. Mr. Green И перфектен, също

# 43
  • Мнения: 143
Офффф прекалено е добър!!!!!!!!!!!!!Но аз си го обичкам най-много!!!

# 44
  • Мнения: 320
Не се сдържах и аз да не се оплача!!!
Овен е. Имам чувството, че има друго възприятие за време от останалите хора, понякога даже ми намирисва на неуважение неговата работа. Офиса му е точно на една пряка от нас. Обаждам се и питам, кога ще си идва и той ми казва, на вратата съм. Случвало се е и след час-два да се прибере. Все някой е влязъл в офиса в последния момент, отплеснал се е в работа, точно сега му е тръгнала работата....Ами що не ми се обади тогава да не те чакам "Ами не се сетих" #Cussing out
Това е не само с мен, а с всички хора. Научих се да удвоявам времето. Ако каже час, значи 2 и т.н.
Пробвала съм с добро, с лошо, също като него да се държа...не не и не!!! А аз не мога да се предам!Толкова съм точна и това ме побърква!
Иначе е много разбран човек, това му е единствения кусур.

# 45
  • Мнения: 685
Пушенето #Cussing out
Дори и овенският си нрав не е упражнявал върху мен, а напротив - аз съм ината.  Tired

# 46
  • Мнения: 1 329
Много е горделив.Не признава грешките си и НЕ се извинява Sad

Скорпион ли е? Те така правят...

# 47
  • Мнения: 238
Два са и за мен са много сериозни

1. Хърка, като дъскорезница ooooh!- блъскане, бутане, запушване на носа, нищо не помага! Търся лек! Помощ!!
2. Миришат му краката!  Sick - само лятото имам спасение, като ходи с чехли !Всички всеизвестни лекарства и мазила са изпробвани, без ефект! Търся лек! Помощ!!!

Освен гореизброените:
3.Постоянно си забравя нещата и се връща по 100 пъти;
4.Като му кажеш нещо и реагира/отговаря толкова първично и чак спори без да мисли. Иначе съм му хванала цаката - започвам отдалече и обяснявам ползите (това ако искам нещо) и винаги печеля.

# 48
  • Мнения: 217
Прекалено много са, за да ги изброявам (ама са по-малко от моите, пък!)
Дано ги запази всичките, до един, те са светъл лъч в понякога мрачните ми дни  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 7 430
...че е много бавничък, спокоиничък и на моменти откачам ooooh! понеже аз все бързам за някъде Mr. Green
Добре, че в секСА не е така Joy

# 50
  • Мнения: 423
Може би, че действа импулсивно и за някои неща избързва без да ги обмисли!

# 51
  • Мнения: 290
Това,което най-много ме дразни е че много слуша майка си!
И пушенето му ме вбесява.

# 52
  • Мнения: 1 318
Трудно му се угажда.
Бързо му омръзва нещо - не може 3 дни да стои на едно място и започва да се изнервя. Затова като ходим на почивка - 3 дни на планина и 3 дни на море...
Няма търпение за нищо.
Абе... звучи кофти, но е готин човек. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 505
Това,че спори винаги независимо за какво.

# 54
  • Мнения: 1 479
Че слуша майка си,не може да кара кола и не си сменя работата.

# 55
  • Мнения: 378
Пушенето #Cussing out
Дори и овенският си нрав не е упражнявал върху мен, а напротив - аз съм ината.  Tired
  аз сам телец той овен,и аз пуша ама чак така  smile3546                       

# 56
  • Мнения: 166
Най-големият му недостатък, по-точно порок е,че много пуши.Всеки път като го погледна е с цигара в устата.Всеки ден пафка над кутия и ми одимява личното пространство.Иначе не е лошо момче.Все едно си писала за моят мъж.

# 57
  • Мнения: 17 546
Най-големия му недостатък е, че никога не знае никоя дреха къде му е. Ако му кажа "в твоя шкаф е" (където е най-нормално да бъде и е) и дрешката случайно не е най-отгоре, нея, разбира се, я няма hahaha Просто трябва да се мъча да уча дрехите му да говорят, за да му се обаждат когато ги търси. Има и още. Като реши да се обади на някого от домашния телефон, ме ползва за телефонен указател, а за да набере един номер се налага да му казвам всяка цифра поне по 2 пъти, което ме влудява. И като гледа телевизия направо ще ми избие тъпанчетата с децибелите, а не е с увреден слух... за сега Mr. Green щото ако продължава с тоя шум скоро всички ще сме глухи у дома Joy А, и че все обещава да спре цигарите, твърдо, завинаги, окончателно и... не може! Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 200
Прекалено идеален ''татю'' си имаме с Мими. Единствено  ме дразни като заспи на дивана пред телевизора. Основно в това се възпитаваме, че на човек на когото му се спи, си постила завивката и си ляга, а не ми разиграва ''полегнала, че и леко захъркала е тодора '' във всичките варианти на песента.

# 59
  • Мнения: 2 751
Много забравя,просто незнам дали има втори забраван като него.
Има, има  Tired Tired Tired

# 60
  • София
  • Мнения: 1 529
Два са и за мен са много сериозни

1. Хърка, като дъскорезница ooooh!- блъскане, бутане, запушване на носа, нищо не помага! Търся лек! Помощ!!
2. Миришат му краката!  Sick - само лятото имам спасение, като ходи с чехли !Всички всеизвестни лекарства и мазила са изпробвани, без ефект! Търся лек! Помощ!!!
зодия овен и любимия му израз е "-Това няма да стане."

# 61
  • Мнения: 2 270
Много забравя,просто незнам дали има втори забраван като него.
Има, има  Tired Tired Tired


Има Peace
и още нещо: когато кажа, че искам нещо да свърши винаги "Ееее за къде бързаш, има време!" това ме побърква

# 62
  • Мнения: 1 417
Като си науми нещо, което е свързано с негови лични интереси може да иде накрая на света, ако трябва да ме закара донякъде обаче или да занесе нещо на ремонт например, мъкааааа Close и е малко по-проклет от допустимото Confused, но пък всичко останало компенсира тези му недостатъци Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 197
Въпроса "Къде е..." е в състояние да ме докара до самоубийство вече  smile3511 и понякога се замислям дали на един шкаф да не лепна надпис "ДРУГИЯ ЧОРАП"
Но като изключим това е едно голямо злато!   mrstraetz

# 64
  • Мнения: 2 936
няма такъв,просто е перфектен   Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 1 111
Единствения недостатък му е,че е много нерешителен.Ама аз си го ръчкам Mr. Green

# 66
  • York
  • Мнения: 826
помни само това, което му е удобно да помни
никога не знае къде си е оставил нещата
многоооо хърка
многоооо харчи за какво ли не
многоооо работи
многоооо спори и винаги е прав, разбира се  ooooh!

а и на вскичкото отгоре е и нахален, твърди, че е перфектния  Joy

Общи условия

Активация на акаунт