Приказка без край......

  • 5 920
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 010
Как отворих темата... и веднага ми стана лигаво!
Лежа си котката в скута, поради щото детето е далече... и си чета едни игриви сюжети с фльонги и се чудя: как да си заслужа място в тях, щото ми е интересно как авторката ще вмъкне една напълно непозната личност само по име и псевдоним Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 010
и дали ще я вмъкне...
ама туй не е важно, важното е че живецът в нас играе и сме годни! Годни сме за много! Извинете ме за пиянските откровения....

# 17
  • София
  • Мнения: 1 010
Честити да сме всички! И щастливи с... каквото имаме! Както каза синчето ми по телефона: "...златен клас на нива, червена ябълка в градина..."

# 18
  • Мнения: 911
Ей, Пепеляшката!  Naughty Ми ти си имаш цяла си своя приказка и в таз да заповядаш си добре дошла!

ай, наздраве! (пардон, извън контекста на приказката, ама е тъкмо пък едно след 12:00, та на Пепеляшка й е домъчняло...)

# 19
  • София
  • Мнения: 1 010
Как се зарадвах само! Че писа...
Наздраве! За твое здраве!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 010
Е, нищо! Поне другата година, се надявам, че ще вляза в хубавата история за космическите принцеси Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 010
Много споделена любов, на всички вас, момичета!

# 22
  • Мнения: 911
ма то...щото...тъкмо си помислих, че...винена попара ще му се види кърмата на мойто ей-сега след малко (ний щото още се кърмим понякога и посред нощите, а от тез гърмежи и фойерверки то подскача милото като таралеж на тенекия, та няма да пропуснем да цокнем за празнично настроение;
ма пък виното - шампанско!  Mr. Green

простете за детайлното обяснение - съвсем не е в контекста на безкрайната ни приказката

# 23
  • София
  • Мнения: 1 010
твоите отговори, траяна, са като продължение на приказката, което не иде да рече, че приказката е излишна, де... сакън!

# 24
  • Мнения: 420
Пепеляши таман забърсала, измела, зачистила, междувременно си изгубила и намерила папука, как да е , сколасала да се донерде в хайката на маищата. Таман се издовела, с папук или без него, нема значение, то и боса по асфалта...нали? И през комина на хижата и се стоварил Дядо ви Коледа. Тоз бастун, начи, едно, че и изчистил комина на Пепеляш, ами и донел (КАКТО КАЗВА ЕДНА ПОЗНАТА, чИСТА СОФИЯНКА), цял търбух подаръци, измежду които купчина смях в разтворими пакетчета, всяко една доза, Оле затвори очички в кондензирана форма, ама с хубавия му дъждар (бе ква е таа дума  чадър?), марули и моркови за еднодневен растеж, рипсени чорапи и ярко червило. Последното е жизнено необходимо за всяка уважаваща себе си мома, без значени второ или друго издание. Да сте виждали тапня втори път издадена? Аз не съм. Изключвам Тошовите събрани съчинения, ma are da не бухаме политика ся.
Пепеляша и тя се налапала с кукурбитна баница, дет рецептата и е вече вселенски мит, а към днешния сегашен миг на сегато, гледам, че доволно глади коремче и възпитано и културно се уригва, барабар с бебешоците на тоз подфорум.
Авторката, кат първи бастун, е отгледала едни детища дет не помагат, та сега и се налага да вратне баницата с късметите. Да ме слушате, ей, че що късмети сам избухалааа...май са късмети с баница....

# 25
  • Мнения: 911
П.С. турска е думата, Кънейдиън! ма ти нЕма да се кОсиш - стигат ти наличните езици, дето владееш  Sunglasses

А кога ш'си теглим ний късметите от канадската баница? като се излюпим новогодишно по нашия край, ше си е баш време за баницата по вашему

# 26
  • София
  • Мнения: 1 010
Канадска майко, да се слави името ти! Да са почитани децата ти! Господ да закриля делото ти!
Амин.

# 27
  • Мнения: 420
Аидеее, у канона сам! Благодаря ти Пепеляши! Да расте все с така навирена глава детенцето ти! Наздраве и на теб, и на всички, които по една или друга причина са тук сега, в прекрасния свят, където всичко е възможно, всичко е розово и лилаво, с купища светкaщи, мигащи и други пайети.

# 28
  • Мнения: 420
24 minuti i e utre!
don't stop thinkig about tomorrow
http://www.youtube.com/watch?v=WBKkwxCV5ls


areeeeeee, stana dogodina!

# 29
  • Мнения: 903
Стана то догодина и още как! Аз покрай мойта красотна щерка, глей къв купон съм изтървала! Ама нищо, сего чета и се хиля до хълцане. rotfImbo

Канедиан, уникална си! Напълни ми душата (със смях), да знаеш! lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт