Абсурди и куриози.

  • 18 756
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 606
Всеки път като си измия колата - вали дъжд.
Сложих си летните гуми - заваля сняг.
Няма да си пребоядисвам колата, че ще дойде потоп.

# 31
  • Мнения: X
Абсурдно ми е това със копчетата в автобусИте,които по принцип трябва да се натискат,ако искаш да спреш на някоя спирка. Като се върнах от Германия по навик все ги натсиках,а се оказа,че не трябва. Тамън отвикнах да го правя и оня ден идва една разлютена кондукторка и ми обяснява,че трябвало да го правя newsm78...
Обаче в другия автобус това не важеше. Сега видя ли копче,натискам наред и си въобразявам,че вратите се отварят заради този свещен акт на действие Tired

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Като бях студентка един колега ме помоли да занеса книжката му в канцеларията. Отивам аз, давам книжката. Госпожата я разгръща и ме пита: "Вие ли сте Тихомир?". Викам: "Да". Изобщо не се усети, че насреща и стои жена. Joy Joy Joy Каза да ида еди-кога-си да си прибера книжката.  Laughing

# 33
  • Мнения: 329
За мен абсурд е Софийска вода-искам да ми направят справка по партидата на водомера, който е монтиран 70-те години от тогавашното ВИК и в последствие партидата е прехвърлена на друго лице. Оказва се, че те нямат база данни за старите партиди и аз трябва да им представя бележки за платени сметки от този период, не може поименно или по ЕГН, адрес и т.н.?! #Crazy
 Друг абсурд е ЧЕЗ-електроразпределение- от вчера вече повече от 15 часа нямаме ток, кв. Симеоново, на 300м. от подстанцията,посочен е един телефон на сайта им, а ако въобще се свържеш с оператор-няма отговор или ти включват факс?! #Cussing out

# 34
  • Мнения: 4 753
А дома за изоставени деца се казва "Дом майка и дете".

Точно това се чудех и аз преди няколко дни  newsm78 Как могат да кръстят така домовете за изоставени деца... майка и дете... малееееееее  ooooh!

# 35
  • Мнения: 474
Лелей, трябва да се пробва..... newsm53
Вейдър - казавй, къде го видя тоз лИбовен елексир ...

# 36
  • Мнения: 1 400
Лелей, трябва да се пробва..... newsm53
Вейдър - казавй, къде го видя тоз лИбовен елексир ...
Laughing Laughing Laughing
В Мелник. На една тарабка улична Laughing

# 37
  • Мнения: 474
Лелей, трябва да се пробва..... newsm53
Вейдър - казавй, къде го видя тоз лИбовен елексир ...
Laughing Laughing Laughing
В Мелник. На една тарабка улична Laughing
Тю, да му се не види  smile3515 пак ще го караме на фантазия....  smile3508 smile3506

# 38
  • Мнения: 2 018
Малко черни нотки  Rolling Eyes
Преди доста време, по пътя Варна-Бургас имаше катастрофа. Пострадал - изкарали го навън от колата - на пътя. Извикали линейка и чакат. Така го сложили този човек, че когато караш по-бързо и едва ли ще го забележиш.
Ами какво да ви кажа, линейката минала отгоре му  ooooh!

То не е много смешно, но си е абсурд някакъв!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Въй. Горкия човечец. На мен ми се върти в главата някаква история за човек, блъснат от линейка. И после линейката го натоварила и го закарала в болницата. Но не съм сигурна откъде я знам тази история.  newsm78

Наскоро научихме, че според ГРАО (или там както и е името на тая службица) мъжът ми живее в съседния апартамент.  hahaha Оправиха му адреса. Преди време пък на мен така щяха да ми объркат новия адрес, като го въвеждаха в системата. Добре, че бях любопитна и зяпах в монитора на служителката, та я поправих навреме.

# 40
  • София
  • Мнения: 11 114

Ами какво да ви кажа, линейката минала отгоре му  ooooh!



 Shocked

# 41
  • Мнения: 2 891
За площадките - ремонтираха тази пред нашия блок. Сложиха нови дъски на пейките, поправиха люлките, боядисаха всичко. Още боята не беше изсъхнала и дойдоха тези от озеленяванвто. Отрязаха една топола, която като по поръчка падна върху пързалката и я премаза.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 683
Когато се явявах на изпит за шофьорска книжка все още имаше и изпит на полигон.

На полигона стана катастрофа, защото вървяха успоредно 2 изпита с 2 коли и докато някой или някоя си правеше змейката се джасна на задна в друга кола, която отиваше към гърбицата.
Ченгетата полудяха направо.

# 43
  • Мнения: 1 212
Баща ми доскоро има картова сметка към ... хайде да кажем "една банка"  Wink , по която му превеждат заплатата .
От фирмата решават да минат към друга такава , явно по-изгодна по някакви причини .
Баща ми , след като е проверил наличността по старата карта , възлизаща на 16 лв и 70 ст / ориентировъчно/ .... решава не  Naughty да изтегли от банкомата каквато опция му даде .. 10 или 15 лв, а за по-сигурно да отиде до самата банка, да изтегли всичко и да поиска закриване на сметката .
Ще кажете смешно, но човека получава всеки месец писма от една друга банка, в която е имал разплащателна сметка /по определен повод открита/ , която вече не ползва .... нито получава , нито плаща пари чрез нея .... съответно .... няма и наличност ..останали били 3-4 лв
По повод въпросната сметка вече близо година всеки месец стриктно получава писмо от банката, която любезно го уведомява, че си удържа 10 ст ежемесчно за обслужване  Grinning .... дразнело го човека и решил този път да не допусне такова нещо  Wink
Пък пенсионер .... време :бол  Hug
Та да се върна на историята .... отишъл в банката, изтеглил каквото му дали и закрил сметката .
На другия ден му се обадили, че е станало някаква грешка при отчитането ...... И СА МУ ДАЛИ 29 ст повече  Shocked
Едва ли телефонния разговор е по-евтин .... но сметнали за необходимо да го направят  Thinking
Той героично им обещал да мине да ги внесе при първа възможност   Laughing
Такъв си е моят баща ....  Grinning .... и такива банките в България  Wink

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Е, на мъжа ми един месец му пристигна извлечение, че дължи 0,03 ст. (три стотинки). Отиде и си ги внесе в банката. После пък май се оказа, че било грешка и сега е с три стотинки напред по сметката.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт