ка6лица поже4е от месец

  • 1 607
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
здравеите мама.престра6их се и аз да пи6а,но не знам кои свят да хвна.ка6лицата на моето дете(2г.3)продьлжава повече от месец.Ходихме на лекар претписаха на разни сироп4ета но не минава и не минава Cry Cry Cry Cryсега е на антибиотик но никакав резултат като 4ели .радува се ту влажна ка6лица ту суха.пробвах метода с лук помо6т на само за ден два и пак на ново.

# 1
  • Мнения: 582
Ох, все едно аз съм го писала  Cry

И при нас кашлицата продължава вече 2 месеца-антибиотик, сиропи, какво ли не и не минава. Направиха ни всякакви изследвания и няма нищо. Вече съм се предала и чакам да отшуми от самосебе си (така ме съветват всички).....

# 2
  • Мнения: 581
  Консултирай се с детски пулмолог, ще ти даде най-адекватно мнение. Добре е да се направи рентгенова снимка на бял дроб и ако е необходимо ПКК.Ако няма други симптоми и оплаквания и ако детето е в настроение и се храни нормално може да е алергия. Казвам го от личен опит, дъщеря ми преди време беше така.

# 3
  • Мнения: 110
Имате ли сополи?Проверете за трета сливица.Ние вече трети месец сме със кашлица и накрая трета сливица.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Направете рентген на бял дроб.
Както е писала Aleksa, консултирайте детето с УНГ. Моята дъщеря също кашля от доста време. Откриха, че е уголемена третата й сливица и тази кашлица идва от там.
Аз също кашлям вече 3 седмици, вследствие на един много тежък грип, който изкарах. Чак сега вече кашлицата ми започва да утихва и отшумява.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
bludimeri  а пускали ли сте изследвания, гърлен секрет? А не е лошо да направиш и една снимка на дробчетата ако си много притеснена. Дано АБ подейства! А както Нати предполага добре е да го заведеш на УНГ- да погледне за възпалена 3 сливица. Бързо оздравяване!

# 6
  • Мнения: 66
смятам още утре да направим снимка на детето 4е като 4ели запао4на да се осилва ка6лицата отново а пък гърлен секрет направихме преди около месец та и пове4е.треат сливица нияма защото яа водихме на УНГ.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
смятам още утре да направим снимка на детето 4е като 4ели запао4на да се осилва ка6лицата отново

Успех, дано да няма нищо тревожно!

Общи условия

Активация на акаунт