Монтанска среща...

  • 9 184
  • 267
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 13
Вярно е за  майчинството Wink честито на всички майки Party
Светле, тук съм и следя какво пишете, но не мога всеки път да пиша.Малкия когато е буден не иска да стои сам и трябва да го забзвлявам и ми е трудно да пиша с една ръка  Wink и в момента е с мен пред компа и само рита клавиатурата. Когато спи гледам да свърша нещо по домакинската работа. Hug Hug на всички ви от нас Laughing

# 256
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
http://www.amam.bg/?pg=games/g81/4&pic_id=68&p=&sess … 12018078442532800
Ще гласувате ли за нас.Много ще съм ви благодарна.

# 257
# 258
  • Мнения: 770
Светле, ще се поправя, ще почна да пускам скайпа!!! Laughing Laughing
kdravata, чак сега ли разбра за майчинството?  Laughing

# 259
  • Мнения: 210
Здравейте.Да майчинството е 220лв,но още не съм ги вземала,този месец.Ще ги преведът към фирмата към която работя сигурно към 15.02.А още нещо детските са вече 25лв.Аз ходих във вторник да си взема новата заповед,че ми се обадиха от социални.
Петя,имаш и моя глас PeaceУспех Hug

# 260
Петя с наи-голямо удоволствие бих гласувала но как? newsm78 нещо не разбрх как става номера  newsm78

# 261
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
За да гласувате за нас трябва да се регистрирате.След което отивате на пред последната страница и намирате нашата снимка.Въвеждате три имейла и така става гласуването.

# 262
  • Мнения: 1
Здравей те от мен.Честито на всички който сте по майчинство за увеличението дано на година да го направят двойно и тройно повече.Знаете ли че еднократната помощ  при раждане  на 2-ро дете е 600лв.Да ви се похваля за работата много ми е интересна и лесна колегите са стабилни дано и за напред си останат такива.Петя с голямо удоволствие ще гласувам за вас.Относно предложенията за заглавия който сте написа ли са много интересни извинявам се но в момента не мога да се сетя за някое с което да се включа и ас.Чао за сега че това моето взе да става като роман.

# 263
  • Мнения: 406
beboran4eto  в коя фирма почна ? newsm78Как ще е заплащането ? Blush

# 264
Здравейте и от мен, добре дошли на новите мами, честито за работата на beboran4eto и ура за новите майчински и детски.
Аз се загубих от форумчето за няколко дни, но в това разкошно време - няма как...  family
Petia опитах да се регистрирам и да гласувам за Вас но ми иска като опция град и адрес и Монтана я няма в регистъра. Как да се регистрирам? Може ли да се гласува без регистрация?
А относно заглавието моето предложение е : Монтанското човече на разходка ходи вече  newsm03

# 265
  • Мнения: 3
На мен много ми допада това предложение за тема  Hug Петя, напиши като не сме от София как да се регистрираме, че наистина не ни позволява. Ти кога ще ходиш на Свищов между другото?  newsm78

# 266
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Заповядайте в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263547.msg6381893#msg6381893
kdravata на 20.02 ще ходя на очни но не зная дали ще ми дада твоята диплома.

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 11:28 от pеtia

# 267
  • Mонтана
  • Мнения: 413
bega4ki_ защо влизаш толкова рядко.Вписвай се по често в нашата тема.Напиши ни нещо за себе си.Аз не поставям сайта тук за първи път. stelt77 хубаво разглеждаш темата за пореден път но поне се включи и ти в отбора.
съжалявам,но аз нямам беб4е още и немога да се вместя в вашата тема,ина4е съм постоянна в темата красива мама,тя ми е любимата:))

Общи условия

Активация на акаунт