бомбичките по време на празниците...

  • 2 476
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
бебка малко се стресира и заспа със зор към 2, но пък откара до 8 Simple Smile

# 46
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
При нас беше голям кошмар, отвсякъде бомбандировка, добре че малкия си легна към 22,30ч и вече си беше заспал дълбоко когато почнаха към 23ч. И как не се събуди после, просто незнам.Преди като беше бебе много се стряскаше и плачеше - гушкахме се и се носехме напред-назад.Дори от гръмотевици го беше страх/ не че и мен не ме е/
Винаги съм ги мразила тези бомбички, като знам какви поражения могат да ти направят ако не ги хвърлиш навреме..,или са некачествени и избухнат в ръцете?! #CrazyНаправо незнам как ги продават на деца?!

# 47
  • София
  • Мнения: 1 020
Добре че е мъничка още и не им обръща внимание, или не ги чува. Иначе е кошмар с тея бомбички.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 011
За мое огромно учудване си спа и въобще явно не чу гърмежите.

# 49
  • Мнения: 506
Не дразнят детето, а мен. Mr. Green
Това й е трета нова година, първата беше само на месец и мога да се похваля, че спа като къпана, а тогава и зарята ни беше в близост и пратките не спряха поне час!! Crazy
Но, мен ме дразнят много, не мога да се движа спокойно по улиците, а да не говорим между блоковете newsm77 newsm43. Вчера   замалко да ме улучат по главата от терасата на един блок, почнах да им викам smile3512 smile3512 , щях да ги бия box newsm66 newsm29, много се подпалих Rage ,  поне се скриха бълхите му с бълхи fiuuuuuuи не мятаха повече.
За мен пиратките (в такива количества) са пълна глупост, а за тези, които са дали толкова много пари за тези глупости мога да кажа само, че са се набутали, а ма то от тъпотия не от друго... Sick newsm11

# 50
  • Мнения: 205
Много го мразя този момент с бомбичките по празниците.Аз се плаша пък какво остава за едно бебе.Но за жалост нищо не може да се направи по въпроса.

# 51
  • Мнения: 864
И аз се бях притеснила за бомбичките,но нямахме никакви проблеми.
Събуди се точно в 00:00 и заедно гледахме през прозореца.

# 52
  • Мнения: 2 309
Набих ги всички в квартала и им взех пиратките!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 603
Зори се събуди от гърмежите към 23,50, но веднага я гушнахме и не плака. НО аз страшно се дразня от това бомбандиране месец преди и месец след празниците  Twisted Evil

# 54
  • София
  • Мнения: 104
И аз много се притеснявах, но детето беше заспало дълбоко и не усети многото гърмежи.Иначе докато заспи се стряскаше като разтваряше ръчички Sad.

# 55
  • Мнения: 4 406
първите две Нови години ги проспа, въпреки гърмежите, аз седях до леглото , готова да го гушна, но всичко беше наред. миналата и тази Нова година ги посрещна буден и много се радва на зарята

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не сме имали проблеми досега-караме 3та Нова Година.На 1ви беше много учудена и малко разочарована че не се гърми така яко навън.

# 57
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Моя хубавец въобще не го впечатлиха толкова се беше налудял че нищо не можеше да го събуди  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт