Какви са ви късметите от Новогодишната баница?

  • 2 585
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 605
И на мен и на мъжа ми ни се падна бебе. Май ще трябва да се стягаме!  Laughing

# 46
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
за мен нямаше късмет от Новогодишната Баница Tired

# 47
  • София
  • Мнения: 1 078
Нашите късмети дъщеря ми реши да напише. Детската емоционално-материална фантазия проработи и 18 късмета плюс 2-3 от мен и мъжа ми едвам се побраха в баничката. Та по този повод имаме по два късмета на парче. Моите са (правописът е авторски, т.е. на дъщеря ми Wink ) - "нова лоТка", "нова яхта" ( не че имаме нови лоТки и яхти, но не е лошо Mr. Green), "къща на море" и по-майчински късмети - "Крижи" и "живоД" Sunglasses ,  на мъжа ми - "мисли", "ум"(явно му липсват, та съдбата в лицето на щерката пробутва и такива късмети Mr. Green) и "много нови преживявани преС 2008", а на дъщерята се паднаха писаните от нас - "много нови придобивки" и "нова къща". Имаше и други Wink, но това помня сега.

# 48
  • Мнения: 908
Нашите късмети дъщеря ми реши да напише. Детската емоционално-материална фантазия проработи и 18 късмета плюс 2-3 от мен и мъжа ми едвам се побраха в баничката. Та по този повод имаме по два късмета на парче. Моите са (правописът е авторски, т.е. на дъщеря ми Wink ) - "нова лоТка", "нова яхта" ( не че имаме нови лоТки и яхти, но не е лошо Mr. Green), "къща на море" и по-майчински късмети - "Крижи" и "живоД" Sunglasses ,  на мъжа ми - "мисли", "ум"(явно му липсват, та съдбата в лицето на щерката пробутва и такива късмети Mr. Green) и "много нови преживявани преС 2008", а на дъщерята се паднаха писаните от нас - "много нови придобивки" и "нова къща". Имаше и други Wink, но това помня сега.

Супер,много готини Simple Smile Много хубаво, че сте оставили на дъщеричката си да напише късмети. Браво!!! Simple Smile

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дълъг път.

# 50
  • Мнения: 4 170
Пари и любов. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 948
Моите късмети -  парата и печалбата. Praynig
Късметите, които се паднаха на мъжа ми - учението и любовта.

# 52
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На мен се падна бебето, на съпругът-екскурзиите, детето-ще пуска фиш.
Още я чакаме паричката да изпадне-лошото е, че я знам къде е и не върви да участвам в надпреварата.  Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 426
здраве и нова работа на мен а на мъжо още нищо

# 54
  • Мнения: 1 503
На мен Любов,на мъжа ми БЕБЕ Shocked ,а  на малкия ПАРИ

# 55
  • Мнения: 409
На мен - много пътувания и разбира се, учението  Wink
На Съпруга ми - работа в чужбина
На Дъщеря ми - братче или сестриче  Laughing

# 56
  • Мнения: 2 952
Пак пари на мен , на мъжа ми Джак пота , на малкия паричката.............   Joy
Мъжа ми вика - стига пари , я дайте баницата от българия  Joy

# 57
  • Мнения: 5 622
от 5 човека, които теглихме късмети (в баницата), точно на мен се падна бебето.. Crossing Arms То и само аз бях подходящата от всички присъстващи.  ooooh! Joy При предният такъв късмет в началото на 2004-та, към края на същата година, налице беше Габ  Laughing

# 58
  • някъде
  • Мнения: 979
На мен -мързел Embarassed
на малката-здраве
на моя Убавец-гадже ooooh! Joy

# 59
  • Мнения: 17
На мен ми се падна-''щастие'' и ''яко гадже ще намериш ти и ще те научи на нови игри'' Laughing

Общи условия

Активация на акаунт