Пътуване със самолет + 6 месе4но бебе=въпроси???

  • 1 423
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Здравей и от мен.....аз съм прясно пътувала мама с бебче на 8 месеца....и аз като теб бях много притеснена и писах тук  и сега от опит искам да ти кажа да не се притесняваш......моята принцеса понесе всичко много добре аз пътувах с прекачване и нямаше проблеми. Полетите ни общо бяха 4 часа....давах вода или да цица при качване и излитане, но при кацането ни в БГ не пожела нищо дори и бибата и малко порева но нямаше нищо страшно.......навсякъде ми помагаха много като ме видеха с бебче на ръцете а на връщане не застана за секунда само закачаше хората отпред - дърпаше им косите но пак всичко беше нормално.
И аз седях един месец и прекарахме чудесно, не се притеснявай аз имах страшно много задачи за свършване и от първият ден я оставих на майка ми  - ревала е точно 10 мин и това беше. До тогава никога не я бах оставяла и ми беше страшно притеснено а сега как ми липсва някой помощник тук Sad За новите хора и при мен се "изсипа" цялата рода и всички познати но единственият "недостатък" беше 20 кг свръх багаж който получихме като подаръци Laughing
да вземеш храна, вода, памперси, 2-3 играчки (на нас ни подариха даже в самолета) един комплект дрехи ако стане някоя беля, мокри кърпички (ние направо ги ядем) Wink

Не се притеснявай всичко ще е наред и семейството ти ще е безумно щастливо да ви види.....успех и лек път

# 16
  • Мнения: 713
Цитат на: Adel
на връщане не застана за секунда само закачаше хората отпред - дърпаше им косите но пак всичко беше нормално.

Хи-хи мойта пък пляскаше едни момци на предната седалка по главите Embarassed . Те бяха поласкани Grinning .
Стюардесите ще ти притоплят ако има нещо за притопляне. Аз си бях взела травел чейнджинг мат, че нашта госпойца не иска да лежи на пластмаса за смяна. Попитай си авиокомпанията дали можеш да си вземеш бъги. По-лесно е из летището, а и после. Повечето позволяват, но трябва да е сгъваемо.
Лек път Grinning .

# 17
  • Мнения: 508
Няма страшно-Теослава беше на 6 месеца когато летяхме две4ките за България.Не ми създаде никакви проблеми-хааа само дето като влязохме във WC да я сменя се забавихме  като излизаме гледам една огромна опашка се вихри. Blush -умрях си от срам ама после си казах 4е всъщност нищо не е станало освен някой да е подмокрил гащите от 4акане Simple Smile .Живот и здраве след като родя и товя мани4е дето само ме рита в ребрата пак ще шатувам за Родината но ве4е с две4ки.За бебето не се притеснявам ама Теослава дето е ве4е на 2  нещо не мога да я ударйам.Когато се прибирахме последния път от България добре 4е бях със съпруга ми.Смело се ка4ваи на самолета-вси4ко ще е наред

# 18
  • Мнения: 508
Няма страшно-Теослава беше на 6 месеца когато летяхме две4ките за България.Не ми създаде никакви проблеми-хааа само дето като влязохме във WC да я сменя се забавихме  като излизаме гледам една огромна опашка се вихри. Blush -умрях си от срам ама после си казах 4е всъщност нищо не е станало освен някой да е подмокрил гащите от 4акане Simple Smile .Живот и здраве след като родя и товя мъни4е дето само ме рита в ребрата пак ще пътувам за Родината но ве4е с две4ки.За бебето не се притеснявам ама Теослава дето е ве4е на 2 и нещо не мога да я удържам.Когато се прибирахме последния път от България добре 4е бях със съпруга ми.Смело се ка4вай на самолета-вси4ко ще е наред.

# 19
  • Мнения: 456
Abadjieva написа
Цитат
Майчице, 3 самолета и 20 часа?! Нямате ли по-пряк път бе, хора? Олеле, горкичките! А на нас 14-те часа (общо) ни се струват много...

Не, за съжаление нямаме по-пряк път. Спестявам даже 3 часа от града, в който живеем до Mонреал (това е първият ни самолет - полета е около 40 мин, иначе с кола 3 часа и отгоре.) После Mонреал - Mюнхен и накрая Mюнхен-София.....И отгоре на всичко после - София - Пловдив.... doh Ако Mарк беше по-малък, според мен би било по-лесно, но сега всичко иска да пипне и да докопа, а и на едно място не стои... Абе, изобщо... Sick  af

# 20
Вси4ко ще бьде наред - не се шашкай!!!
Искам да ти споделя моя ли4ен опит, защото макар и да е минала една година от нашето парво пьтуване сьс самолет(сменихме три полета и общо времето прекарано в пьт и престой надвишаваше 24 4аса) не мога да си простя как послушах "компетентни" познати в Б-я и не взех на сина ми (тогава на 1г. и 7м.)  никаква храна. #Shocked  
Слушай само май4иното си сьрце и нямя да сгрешиш!!! И най-главното-вземи на бебка храна, води4ка, сок4ета и игра4ки Heart Eyes

# 21
Малка поправка: Моето малко маймун4е беше на 1г. и 3м., а на по4ти 7 месеца беше, когато полу4их писмо, 4е сьм спе4елила зелена карта за САЩ.

# 22
  • Мнения: 1 246
Благодаря на вси4ки за отговорите,всъщност май няма бебе,което да не е понесло добре пътуването,това ме успокоява,поне малко Stuck Out Tongue
Adel,няма как и аз ще трябва да я оставя да я гледат или майка,сесра ми или свекървата,и да ходя по зада4и.Крайно време е да свиква и с други хора.....4е пла4е от всеки ,който й говори,а ако я вземат на ръце....рев голям #Cussing out Взех да се притеснявам ве4е,нормално ли е да 4ак толкова необщителна #Puppy dog

# 23
  • Мнения: 351
леле, бари, аз си мислех, 4е само нашият е от необщителните, ама тои не бил  Grinning . Хем мъни4ък и се 4удя какво разбира, хем като го вземе някои друг на секундата свива устни и един реееев  Sad .
Ние също ще пътуваме съвсем скоро, тои тамън ще е навършил 5 месеца, 2 4аса до БГ и се надявам да нямаме проблеми и ние. Та аиде и на вас леко и безпроблемно летене !

# 24
  • Мнения: 1 246
Аиа,добре,4е не сме само ние така необщителни,истински се притеснявам защо е така,мислех и тема да пусна,да се допитам до другите майки.....дано се променят нашите деца,4е не е хубаво така.

# 25
  • Мнения: 4 390
Цитат на: bari
Аиа,добре,4е не сме само ние така необщителни,истински се притеснявам защо е така,мислех и тема да пусна,да се допитам до другите майки.....дано се променят нашите деца,4е не е хубаво така.

О, дъщеря ми е на 2 години и все още е необщителна и плаче от всички (включително от родителите ни и близките ни).
Заведохме я в България преди 2 месеца и не можах да се отделя от нея, толкова плачеше и страдаше.  Crazy  Tired

# 26
  • Мнения: 1 246
Дивиана,зна4и има вероятност просто да си е такава Алисия.....дано не е така,но щом вие сте на 2 и все още пла4е....да не се надявам много на промяна. Sad

Общи условия

Активация на акаунт