Не ми се смейте,но ме гложди един въпрос!

  • 7 179
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 451
Първо :Честита Нова Година на всичкии!

А сега въпроса, той е към момичетата с добавени естествени коси.Много ми е чудно,чувствате ли косата като ваша? Не ви ли е гадно чужди косми да ви докосват и да ги докосвате? newsm78
Мен и един чужд косъм да ме допре, направо ме втриса от гадост Sick. Питам, защото мъжът ми който се занимава в работата си и с това( да доставя коси на салони) онзи ден ми взел четката и си реши кичурите ,които ще продава, а аз само където не го "убих", защото ползва  моята четка. Стана ми ужасно гадно Sick.
Не го пиша за да обиждам някой, просто ми е интересно как я възприемате чуждата коса.
Е те в такъв случай не те ли е гнус да ходиш на фризьор - все пак не се знае съответният каксе грижи за ''инструментите'' си, а и не всички си дезинфекцират ножиците след всяко подстригване...

# 76
  • Мнения: 7 723
  Crossing Arms А за другите може ли фото...?  Flutter
Искаш авторката да повърне ли? Mr. Green Laughing Laughing Laughing

# 77
  • Мнения: 128
Голям смях падна докато ви четох,ама и аз искам да ви питам нещо.Някой знае ли с сигурност ,колко струва килограм коса?Защото аз преди 7 години си продадох една дълга плитка за 400 лв килограма,а тя тежеше 200гр.демек 80лв.ми струваше косата.
  Сега също се чудя дали да си я продам,защото доста е изразнала и ме дразни.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 890
  Crossing Arms А за другите може ли фото...?  Flutter
Искаш авторката да повърне ли? Mr. Green Laughing Laughing Laughing
   Joy Ще и кажа да не гледа.   Twisted Evil

 
Голям смях падна докато ви четох,ама и аз искам да ви питам нещо.Някой знае ли с сигурност ,колко струва килограм коса?Защото аз преди 7 години си продадох една дълга плитка за 400 лв килограма,а тя тежеше 200гр.демек 80лв.ми струваше косата.
  Сега също се чудя дали да си я продам,защото доста е изразнала и ме дразни.
   Малиииии, гледай сега как ще ти препълнят пощата с оферти.  hahaha Голяма грешка беше да питаш точно тук.   Twisted Evil

# 79
  • Мнения: 414
Блааа и ся се сетих дето изкарали от стомаха на някакво момиче 5 кг коса.... Не знам си колко години си погризвало космарлаци и после познайте.... Уж не ме е гнус от косми ама като си помислих и не знам кво ми стана  Sick Особено за космите с гниди ууууууу. Ще почне да ме гони параноята като се возя из градския транспорт хехе.

А пък за косите от мъртъвци няма да се очудя хич даже. Те хората толкова са се сдухали, че от сичко искат да правят пари  Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 288
Славче Авче,е добре запозната как стоят нещата с косите ,много мами и благодариха за препоръките.Няма смисъл да опорочаваме така интересната тема.....

За незапознатите е много запозната!
Славче, една препоръка- СЛАГАЙ ПОВЕЧКО КРИСТАЛИ И РЕШИ ЧЕСТИЧКО!  hahaha  hahaha

# 81
  • Мнения: 7 723
.....
Славче, една препоръка- СЛАГАЙ ПОВЕЧКО КРИСТАЛИ И РЕШИ ЧЕСТИЧКО!  hahaha  hahaha
Ама само изкуствената ли коса се реши често? Shocked
....и се слагат кристали??? Shocked
Баси, как съм се прецакала! ooooh!
А аз си слагам кристали и на мойта, дори се и реша.....честичко ooooh!

# 82
  • София
  • Мнения: 1 890
     Измислих нов бизнес !  Twisted Evil
     Косата ми е почти до кръста (40 -45 см като се отреже), който я иска, може да почне да наддава.  Laughing Описание  Crazy : черна, права като слама, лъскава, грам цъфтеж няма. Гниди и други твари не предлагам !  Mr. Green
     Който не спечели, не се косете  Flutter: след 2,5 -3 години макс ще имате още един шанс.  Whistling
     
 

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Преди половин година и аз можеше да изкарам някой лев по тази схема  Grinning
Но, едни удължават - други скъсяват. Уви, вече нямам какво да предложа на пазара  Laughing

# 84
  • Мнения: 4 371
Додо, не става. Не трябва да ти е боядисвана Crazy

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Додо, не става. Не трябва да ти е боядисвана Crazy

Да не съжалявам, значи    Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 15 458
Цитат
Е те в такъв случай не те ли е гнус да ходиш на фризьор - все пак не се знае съответният каксе грижи за ''инструментите'' си, а и не всички си дезинфекцират ножиците след всяко подстригване...
Сега ще ви обясня, никога не ме е било гнус да ходя на фризьор, даже на млади години исках и аз да ставам фризьорка. Почти 15 години аз подстригвах и мъжа си и децата ми. Подстригвала съм и съседки и техните деца. Правила съм прически на съседките, на една и правех до миналата пролет. Но откакто и падна косата на дъщерята след операциите и и купих перука, ми стана нещо. Перуката е разкошна, цветът също, но само като я пипнах и ми стана гадно и от тогава ми се гади от самата мисъл за чужда коса. И да, не съм ходила на фризьор от една година, пускам си косата, защото бях подстригана късо, а я искам дълга.А знам, че ако отида при моята фризьорка и и кажа само крайчетата, тя така ще ме офъка, та ще се чудя къде да се дявам. А при друга не ми се ходи,защото не знам как работи. Явно и при мен е избирателно това усещане. Дъщерята също не пожела да носи чужда коса, сега перуката е у нас и само гледам да я скрия някъде, защото ми е гадно да я гледам.Затова реших да попитам как се възприема чуждата коса от различните хора.

# 87
  • Мнения: 1 544
Мен пък от коса въобще не ме е гнус  Rolling Eyes нито от естествена а от изкуствена пък съвсем . Факта ,че знам ,че е измита ми е достатъчен . По гнусно ми е да ям навън /правя го много често/ ,но напоследък все си мисля готвача и сервитиора къде ли са си завирали ръцете с които пипат харната  Sick

# 88
  • Мнения: 3 641
Преди година си бях удължила косата. Една вечер бях с познати на заведение и единият от тях ме попита дали знам, че въпросните коси ги режели от трупове в моргите!  Shocked
Стига бре, за това не бих си и помислила Shocked Shocked Shocked Shocked

# 89
  • Мнения: 10 758
Додо, не става. Не трябва да ти е боядисвана Crazy
Как така не трябва да е боядисвана newsm78
Аз като съм червена сега и искам да си взема коса, кво правя?

Общи условия

Активация на акаунт