Заедно ли си лягате с половинката?

  • 4 349
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Двамката винаги  loveuuuзащото оставя ли го сам заспива на дивана пред телевизора и така откарва до сутринта.Затова  си ляга с мен,в кръгом в колона  по един и в леглото Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 526
Аз съм нощна птица. Лягам си към 1-2-3 ч. а милото по това време кара поне 3 сън Wink!
Пробвала съм да си легна с него в 10-11ч и като опуля едни очи  Shocked нестава....
Не мисля, че това влияе на среднощната "гимнастика", тъй да кажа съпружето е " винаги готов"...

# 17
  • Мнения: 1 505
Отначало си лягахме винаги заедно,изчаквахме се всеки да си свърши работата(дали ще правиме нещо по компа или ще гледаме тв),но отскоро милото ми има по натоварено ежедневие,пак се опитва да ме изчаква,но се случва да заспива на дивана,докато гледаме нещо заедно.

# 18
  • Мнения: 369
 Аз държа на това да си лягаме заедно и да се гушнем преди да заспим.   Hug Просто за мен това е най-хубавият завършек на деня.  Heart Eyes

 В началото на брака, имаше малък проблем в това отношение, защото моят мъж е ноща птица, пък аз си лягах с кокошките  Laughing Сега вече покрай него и аз привикнах да си лягам късно.Но дори и да има моменти, когато съм по-изморена и искам да си легна по-рано, той винаги идва и ме гушва за приспиване и след това евентуално става да догледа филм или на компютъра, но пък и доста често и той заспива с мен  Mr. Green . Да, винаги си лягаме заедно.

# 19
  • Мнения: 1 363
Винаги, освен ако мен ме няма в града. Понякога много се дразня, когато аз не мога да спя .  От друга страна пък той не може да заспи без мен или когато се наложи спи неспокойно Tired, което колкото и да е романтично в очите на моите приятелки си има и своите недостатъци, както за мен така и за него.

В периодите на инсомния съм принудена да лягам и чета в леглото докато половинката заспи и след това аз ставам и се помотвам долу до ранните часове.
Но често аз заспивам преди него, тъй като страшно много се уморявам през деня.
Обаче забелязвам редовно сме будни до 12ч, което е някакъв компромисен вариант

# 20
  • Мнения: 1 062
Случва се. Нямаме система. И ние обичаме да се гушнем преди сън, ама понякога аз си лягам по-рано ( ако ще ставам рано) и той си гледа ТВ или е пред ПСто. Нямаме и проблеми в това отношение

# 21
  • Мнения: 3 638
Двамката винаги  loveuuuзащото оставя ли го сам заспива на дивана пред телевизора и така откарва до сутринта.Затова  си ляга с мен,в кръгом в колона  по един и в леглото Mr. Green

Явно това със заспиването пред телевизора до сутринта е типично италианска черта  Mr. Green И затова и при нас положението е същото и подкарвам любимия към леглото по някое време  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 847
Ей,какви въпроси само...така зададен в темата зву4и малко  Thinking ...добре ,4е уто4няваш впоследствие....
Ами лягам си да,с него ,ние и двамата сме среднощни птици ... Peace

# 23
  • загубено
  • Мнения: 6 447
Много отдавна не сме си лягали заедно.
Денят на половинката започва много преди моят.
Затова той е по рано заспиващият у дома.
Аз докато сложа дребният,докато погледна форума и чак тогава заспивам.
За другите занимания в леглото,винаги се намира време  Wink

# 24
  • Мнения: 3 423
Понякога е желателно, че дори и наложително да си
лягаме заедно, за да изпълним съпружеския си дълг.
Понякога обаче това е без значение и всеки ляга когато
и където си поиска или където го завари сънят. Другият
не му прави проблем, а се изпъва напряко в спалнята.

# 25
  • Мнения: 3 146
Лягаме заедно!

# 26
  • Мнения: 2 563
Винаги заедно си лягаме, но се случва единият да чете до по-късно, а другият да спи до него. Случва се да оклюмам по време на някой филм, тогава гасим и си лягаме. Колко съм го молила да ме пусне да спя, а той да догледа филма, ама тц, не желае нищо да прави без мен.

Честно казано няма да ми хареса всяка вечер да заспивам сама докато той се мота някъде другаде. Обичам да е до мен, да говорим, да си четем на глас.

# 27
  • Мнения: 292
Почти никога,след като се прибере от работа след като си легне е единствения момент да съм на компа.Той си ляга към 11.Пък и всяка вечер чакам майка ми да се прибере от работа към 1часа защото тя спи с малката.Изчаквам я или на компа или при малката.

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ей,какви въпроси само...така зададен в темата зву4и малко  Thinking ...добре ,4е уто4няваш впоследствие....
Ами лягам си да,с него ,ние и двамата сме среднощни птици ... Peace
Какво уточнява? newsm78

Всеки си ляга когато реши- понякога е заедно, понякога той е пръв, но по-често аз си лягам преди него.

# 29
  • София
  • Мнения: 553
Като живеехме на семейни начала, но бяхме гаджета си лягахме винаги заедно. Сега като семейни, с течение на обстоятелствата, си лягаме по различно време. Ние с детето обикновенно си лягаме преди таткото.

Общи условия

Активация на акаунт