Заедно ли си лягате с половинката?

  • 4 362
  • 89
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да ви питам дали си лягате в леглото по едно и също време с половинката? Т.е. дали половинката си ляга по рано от вас или вие от него/нея? Дали той/тя или вие се застоявате пред ТВ или интернет, а половинката вече отдавна спи? Дали това е проблем за отношенията ви и т.н.?  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 932
Определено не си лягаме по часовник и двамата едновременно, няма начин, не си го преставям как ще стане това на практика. Понякога единия заспива пред тв-то и др. го подсеща да се ориентира към спалнята. Аз лично не виждам нищо ненормално в това единия да е имал по-натоварен ден или да се чувства по-уморен по една или др. причина и респективно да се оттегли по-рано...

Дали се отразява на отношенията в семейството  newsm78, деда знам, не съм забелязала нещо подобно при нас...А ако имаш предвид факта, че поради небудното състояние на единия партньор сексът е почти  Thinking невъзможен, винаги има алтернативен вариант на тази ситуация - събуждането  Mr. Green

# 2
  • NL
  • Мнения: 520
Ne помня откога не сме си лягали по едно и също време.Преди аз висях до късно пред компютъра а той спеше,сега с бебето си лягам много рано а пък той се застоява.Отношенията не мисля,че ни зависят от това специално кой по кое време си ляга.По-важното е  само с мен да си ляга,независимо по кое време Laughing.

# 3
  • Мнения: 7 914
лягаме си винаги заедно, ама винаги.. той винаги чака мен, молила съм го да си легне по-рано... винаги е отказвал....дали влияе това на отношенията ни( дори и в положителна насока) не мисля Thinking

# 4
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ние пък никога не си лягаме заедно и изобщо не виждам какво влияние може да укаже. Моя мъж е нощна птица, аз обичам да си лягам рано - и всеки си се наспива когато иска и нямаме никакви грижи. За мен ще е голямо мъчение да го чакам - до 3-4ч.  Tired Tired, а за него ще е направо наказание да си легне в 10-11ч.  Mr. Green Mr. Green Даже ми е много странно това всеки път да си лягаме заедно  Peace

# 5
  • Мнения: 9 052
Да, по мое настояване и то не zа друго, а zащото детето е в много труден период и не може единия да гледа ТВ и да дреме на другия ден, докато се очаква помощ от него ...

# 6
  • Мнения: 7 914
Даже ми е много странно това всеки път да си лягаме заедно  Peace
хич не е лесно....ама се свиква...  Joy при нас  той не беше нощтната птица ама покрай мен стана... сега мечтаем как след около 15-20 години пак същите ще ги вършем Mr. Green

# 7
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Даже ми е много странно това всеки път да си лягаме заедно  Peace
хич не е лесно....ама се свиква...  Joy при нас  той не беше нощтната птица ама покрай мен стана... сега мечтаем как след около 15-20 години пак същите ще ги вършем Mr. Green


Малко ОФФ:
Звезди, на 26 вечерта след 5г прекъсване - от както се роди голямият ни син си пуснахме да играем Warkraft III в мрежа - ние сме малко фенове  Mr. Green Mr. Green и откарахме до 2ч. - голям кеф - но аз си легнах, защото Мони на другия ден няма да ме пита играла ли съм или не Mr. Green Mr. Green

  bouquet

# 8
  • Мнения: 7 914
Даже ми е много странно това всеки път да си лягаме заедно  Peace
хич не е лесно....ама се свиква...  Joy при нас  той не беше нощтната птица ама покрай мен стана... сега мечтаем как след около 15-20 години пак същите ще ги вършем Mr. Green


Малко ОФФ:
Звезди, на 26 вечерта след 5г прекъсване - от както се роди голямият ни син си пуснахме да играем Warkraft III в мрежа - ние сме малко фенове  Mr. Green Mr. Green и откарахме до 2ч. - голям кеф - но аз си легнах, защото Мони на другия ден няма да ме пита играла ли съм или не Mr. Green Mr. Green

  bouquet
към ОФФ-а: след като се роди Ерик... за първи път с мъжа ми се събудихме заедно... благодарение на мама... и пак благодарение на нея... мъжа изрови плейстейшъна от тавана... където скоро пак ще го зарови ( пак заради нея, че ще си тръгва Cry )Crazy

# 9
  • Мнения: 2 952
След като научихме младежта  Mr. Green  (11 месечната и 2  годишния)   да си лягат вечер  в  един и същи час  сме много задружни с мъжа ми  Joy  в леглото  hahaha

# 10
  • Мнения: X
Чудна тема, ама какво прави в тоя подфорум? Не е ли по-добре да е в Д.и С.?

Иначе по въпроса - различно всеки ден. Зависи от разбойниците - кой, кога и с кого е решил да заспива. Не влияе на отношенията ни.

# 11
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Обичам да си лягам САмА Peace
Така ми харесва имам един голям креват само за мен колкото и егоистично да звучи се чувствам като принцеса и заспивам по бързо....А като се прибере половинката винаги може да ме събуди по най приятния начин и да си полудуваме ........ Hug

# 12
  • Мнения: 560
Винаги си лягаме заедно.  Mr. Green
 luvbed

# 13
  • Мнения: 1 184
За спане никога не си лягаме заедно, но виж за другите неща - да  Twisted Evil Joy.

# 14
  • Мнения: 3 241
Не винаги. Но определено аз си лягам по-често първа Simple Smile

Когато съм изморена искам да съм си в леглото, а мъжът ми мре да заспива на канапето.
Друг път си лягам, а той си остава да си гледа телевизия или да играе на някоя игра.

# 15
  • Мнения: 750
Двамката винаги  loveuuuзащото оставя ли го сам заспива на дивана пред телевизора и така откарва до сутринта.Затова  си ляга с мен,в кръгом в колона  по един и в леглото Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 526
Аз съм нощна птица. Лягам си към 1-2-3 ч. а милото по това време кара поне 3 сън Wink!
Пробвала съм да си легна с него в 10-11ч и като опуля едни очи  Shocked нестава....
Не мисля, че това влияе на среднощната "гимнастика", тъй да кажа съпружето е " винаги готов"...

# 17
  • Мнения: 1 505
Отначало си лягахме винаги заедно,изчаквахме се всеки да си свърши работата(дали ще правиме нещо по компа или ще гледаме тв),но отскоро милото ми има по натоварено ежедневие,пак се опитва да ме изчаква,но се случва да заспива на дивана,докато гледаме нещо заедно.

# 18
  • Мнения: 369
 Аз държа на това да си лягаме заедно и да се гушнем преди да заспим.   Hug Просто за мен това е най-хубавият завършек на деня.  Heart Eyes

 В началото на брака, имаше малък проблем в това отношение, защото моят мъж е ноща птица, пък аз си лягах с кокошките  Laughing Сега вече покрай него и аз привикнах да си лягам късно.Но дори и да има моменти, когато съм по-изморена и искам да си легна по-рано, той винаги идва и ме гушва за приспиване и след това евентуално става да догледа филм или на компютъра, но пък и доста често и той заспива с мен  Mr. Green . Да, винаги си лягаме заедно.

# 19
  • Мнения: 1 363
Винаги, освен ако мен ме няма в града. Понякога много се дразня, когато аз не мога да спя .  От друга страна пък той не може да заспи без мен или когато се наложи спи неспокойно Tired, което колкото и да е романтично в очите на моите приятелки си има и своите недостатъци, както за мен така и за него.

В периодите на инсомния съм принудена да лягам и чета в леглото докато половинката заспи и след това аз ставам и се помотвам долу до ранните часове.
Но често аз заспивам преди него, тъй като страшно много се уморявам през деня.
Обаче забелязвам редовно сме будни до 12ч, което е някакъв компромисен вариант

# 20
  • Мнения: 1 062
Случва се. Нямаме система. И ние обичаме да се гушнем преди сън, ама понякога аз си лягам по-рано ( ако ще ставам рано) и той си гледа ТВ или е пред ПСто. Нямаме и проблеми в това отношение

# 21
  • Мнения: 3 638
Двамката винаги  loveuuuзащото оставя ли го сам заспива на дивана пред телевизора и така откарва до сутринта.Затова  си ляга с мен,в кръгом в колона  по един и в леглото Mr. Green

Явно това със заспиването пред телевизора до сутринта е типично италианска черта  Mr. Green И затова и при нас положението е същото и подкарвам любимия към леглото по някое време  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 847
Ей,какви въпроси само...така зададен в темата зву4и малко  Thinking ...добре ,4е уто4няваш впоследствие....
Ами лягам си да,с него ,ние и двамата сме среднощни птици ... Peace

# 23
  • загубено
  • Мнения: 6 486
Много отдавна не сме си лягали заедно.
Денят на половинката започва много преди моят.
Затова той е по рано заспиващият у дома.
Аз докато сложа дребният,докато погледна форума и чак тогава заспивам.
За другите занимания в леглото,винаги се намира време  Wink

# 24
  • Мнения: 3 423
Понякога е желателно, че дори и наложително да си
лягаме заедно, за да изпълним съпружеския си дълг.
Понякога обаче това е без значение и всеки ляга когато
и където си поиска или където го завари сънят. Другият
не му прави проблем, а се изпъва напряко в спалнята.

# 25
  • Мнения: 3 146
Лягаме заедно!

# 26
  • Мнения: 2 563
Винаги заедно си лягаме, но се случва единият да чете до по-късно, а другият да спи до него. Случва се да оклюмам по време на някой филм, тогава гасим и си лягаме. Колко съм го молила да ме пусне да спя, а той да догледа филма, ама тц, не желае нищо да прави без мен.

Честно казано няма да ми хареса всяка вечер да заспивам сама докато той се мота някъде другаде. Обичам да е до мен, да говорим, да си четем на глас.

# 27
  • Мнения: 292
Почти никога,след като се прибере от работа след като си легне е единствения момент да съм на компа.Той си ляга към 11.Пък и всяка вечер чакам майка ми да се прибере от работа към 1часа защото тя спи с малката.Изчаквам я или на компа или при малката.

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ей,какви въпроси само...така зададен в темата зву4и малко  Thinking ...добре ,4е уто4няваш впоследствие....
Ами лягам си да,с него ,ние и двамата сме среднощни птици ... Peace
Какво уточнява? newsm78

Всеки си ляга когато реши- понякога е заедно, понякога той е пръв, но по-често аз си лягам преди него.

# 29
  • София
  • Мнения: 553
Като живеехме на семейни начала, но бяхме гаджета си лягахме винаги заедно. Сега като семейни, с течение на обстоятелствата, си лягаме по различно време. Ние с детето обикновенно си лягаме преди таткото.

# 30
  • Мнения: 2 908
Аз си лягам почти винаги по-късно от него,защото се застоявам я пред телевизора,я пред компютъра.Той е все зверски уморен и не издържа.Не влияе по никакъв начин на отношенията ни.

# 31
  • Мнения: 3 675
Ние никога не лягаме заедно,аз лягам първа.Просто съм си едно абсолютно моткало и докато се приготвя за лягане мъжа ми не може да заспи.Имам навика така да тряскам вратите по стаите, че къщата ще падне, освен това ходя като слон.Щом майка се качва до горния етаж, за да провери какво става, явно не съм една от най-тихите.Затова, ако той не може да стане на следващият ден съм виновна аз.Може да не се изразих правилно, заедно си лягаме, но ме чака да заспя, защото ако той заспи първи, ще бъде събуден на 100 процента. hahaha smile3502

# 32
  • Мнения: 3 675
Явно и на моя да заспива пред тв му става навик.Така е всяка вечер почти.Тази нощ ми се схвана крака и като нададох един вик, като го изплаших, все едно, че ме колят.Сигурно след мен не е мигнал, респективно на сутринта изобщо не мога да го събудя.Всяка вечер ме моли да си лягаме рано, а стоим поне до 24 часа,пак заради моя милост.

# 33
  • Мнения: 2 161
Винаги заедно,но при нас е обяснимо и оправдано.

# 34
  • Мнения: 421
и ние до този момент винаги си лягаме заедно.Ако само на мен не ми се спи - той задремва пред ТВ-то...не след това го сръчквам и отиваме  заедно да си легнем и през цялата нощ се гушкаме - или той мен или аз него

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 17:56 от ProstoAz

# 35
  • Мнения: 1 317
Почти никога. Аз приспивам детето и сядам на компютъра и стоя до късно 1-2-3 часа, а той заспива рано 10-11 часа.

# 36
  • Мнения: 103
И при нас е нещо като традиция да си лягаме заедно. Не можем да заспим без да се нагушкаме. Понякога се случва единият да изпревари другия, но само при "форсмажорни" обстоятелства   Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 228
Почти никога. Аз съм нощна птица и си лягам по малките часове.

# 38
  • Мнения: 1 224
Винаги заедно ! Сигурно 1/2 пъти съм си лягала преди него и ми е много търсене.. Любов,любов..  Heart Eyes

# 39
Много търсене ли ти е?

# 40
  • София
  • Мнения: 586
Ние не Sad  Той става доста по-рано от мен и работата му е доста по-уморителна, така че обикновено си ляга поне 2-3 часа преди мен - аз съм нощна птица Grinning
Но покрай празниците наваксахме с едновременното лягане и гушкането Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 224
Нещо не разбра или реши да се направиш на важна ? Ако искаш да взема да ти обясня ,а ?

# 42
Честно не разбрах какво това значи.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 224
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil

# 44
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
На мен също ми е много кофти когато си лягам сама слава Богу ми се случва много рядко. newsm10 1dating luvbed txtloves

# 45
  • Мнения: 2 131
В повечето случаи си лягаме заедно  luvbed

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil
Споко- това е временно, минава Wink

# 47
  • Мнения: 7
Ами по принцип да!

# 48
  • Мнения: 1 224
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil
Споко- това е временно, минава Wink
Не вярвам ! Не те слушам ! Ние завинаги ще сме си така !  Twisted Evil Heart Eyes

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil
Споко- това е временно, минава Wink
Не вярвам ! Не те слушам ! Ние завинаги ще сме си така !  Twisted Evil Heart Eyes
След няколко години си спомни това Wink

# 50
  • Варна
  • Мнения: 478
Понякога си лягаме заедно понякога първо той или първо аз-всеки път е различно.Не мисля че се отразява на отношенията ни.

# 51
  • Мнения: 1 559
Лягаме се винаги заедно Sunglasses..през седмицата ,когато мъжо е на работа,и трябва да става в 6,си лягаме около 22.30.Ако не е на работа стоим до по късно Flutter.Ако единия иска да гледа нещо по тв-то,а на другият му се спи,имаме тв в спалнята,та не е проблем Laughing.А за оставане на компа в късните нощи,не ни се е случвало. Naughty
Мъжо твърди ,че не може да заспи ако не съм до него Heart Eyes..е как да си го оставя да се мъчи Mr. Green

# 52
  • Мнения: 139
Не нямаме такъв проблем,лягаме си заедно.Аз съм нощтна птица обичам да седя до късно,караме се за компа.Той си ляга по-рано от мен,ама като стане в 5 да седне на компа избеснявам,че ме буди ooooh! Иначе се стараем да лягаме заедно,имаме си ТВ в стаята,тъй че не е проблем bowuu

# 53
  • Мнения: 94
Ние по принцип си лягаме заедно(с малки изключения).Ако той или аз не сме много уморени и да заспим преди другия.В повечето случаи той заспива първи,защото малкия ляга към 10.00-11.00 и докато го приспа мъжа ми вече сънува 10-я сън Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 39 756
Не си лягаме заедно, или аз 1ва, или той. Това не ни пречи на взаимоотношенията. Винаги мога да го събудя по някое време, и той не роптае Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 407
Аз си лягам първа,той гледа тв до много късно!Не е проблем.Като има да вършим нещо го вършим. Wink Wink

# 56
  • Мнения: 242
През по-голямата част от времето си лягаме заедно ,без да се уговараме ,но това в крайна сметка са си човешки нужди,единият  е по-изморен, другият не,единият  има работа или просто му се иска да разпусне пред кома,и много често се караме кои ще повиси пред него. така че ако и затова почнем да си правим сметка ,загубваш абсолютно всякаква индивидуалност.  newsm47

# 57
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми вече не, като знам, че след като е заспал малкия ще се събуди след 2-3часа да яде, гледам и аз да си легна да се наспя Laughing

# 58
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Знаете ли 1 куриоз.Една моя колежкаВсе ми казваше:-Е добре сте сега вие младичките.Аз я питам:- Добре де на вас какво ви е?   Апък тя ме разби с отговора.Казва ми:-Знаеш ли като бях млада и ходим къде ходим и все бързаме да се преберем да luvbed.Като си легнем въртя се въртя сасо и само да не заспи за да има luvbed.А сега след толкова години като си легнем и ме е страх да шавна,че а шавнах а го събудих и ще иска luvbed.                                     

# 59
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
......                                  
ooooh! hahaha

# 60
  • Мнения: 2 005
Разбира се , ако не е наложително един от двамата да е ангажиран с нещо  Peace

# 61
  • Мнения: 610
В началото на брака ни да,но от няколко месеца той 2-3часа преди мен.Не мисля,че се отразява на отношенията ни

# 62
  • Мнения: 4 435
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil

Еми сори,ама не се казва търсене,а тЕрсене,когато ти е криво. Peace

# 63
  • Мнения: 1 224
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil

Еми сори,ама не се казва търсене,а тЕрсене,когато ти е криво. Peace
А от къде идва "тЕрсене"? Wink В тЪрсене има повече логика. Пък и като гледам чичко гугъл на тЕрсене ми го коригира на тЪрсене.. Явно не си права Simple Smile  Whistling

# 64
  • София
  • Мнения: 4 966
ВИнаги заедно си лягаме,или с малки и редки изключения.

По-приемлив ми е варианта да легна след него,защото не мога да заспя сама в леглото...

# 65
  • Мнения: 3 674
Здравейте, искам да ви питам дали си лягате в леглото по едно и също време с половинката? Т.е. дали половинката си ляга по рано от вас или вие от него/нея? Дали той/тя или вие се застоявате пред ТВ или интернет, а половинката вече отдавна спи? Дали това е проблем за отношенията ви и т.н.?  Simple Smile
През седмицата  се разминаваме в лягането понеже работим в различни смени.  Simple Smile До 24.30 часа  сме заедно..после той си ляга..а аз си оставам на компа..Но в уикендите и двамата стоим до късно и след това си лягаме заедно.

Нямаме ниакъв проблем в отношенията поради тази причина. Heart Eyes  Всеки си има негов компютър...така че у нас цари мир  и спокойствие Grinning   

# 66
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil

Еми сори,ама не се казва търсене,а тЕрсене,когато ти е криво. Peace
А от къде идва "тЕрсене"? Wink В тЪрсене има повече логика. Пък и като гледам чичко гугъл на тЕрсене ми го коригира на тЪрсене.. Явно не си права Simple Smile  Whistling

Турцизмът "терсене" е правилната дума. А той Google  да си коригира на воля.

# 67
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182

# 68
  • Мнения: 4 292
Мъжо винаги ляга преди мен.  Laughing Аз стоя до по-късно, обикновено пред компа. Иначе не мога да се внедря, откакто се върна.  Tired
Не смятам, че има някакво значение кой кога си ляга.  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 2 498
Не си лягаме заедно-той ме изпреварва, а аз вися пред компа до 1 часа всяка вечер....но това в никакъв случай не преши на отношенията ни....никога и проблем не ми е правил, а и невиждам защо да го прави....

# 70
Понеже аз съм много поспалива и винаги ми се спи си лягям първа.А пък сега ако има как ще си легна и преди децата.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 956
Никога не сме си лягали заедно.  Мъжът ми си ляга почти винаги много след мен. И шуми ужасно. Не че не се съобразява, но просто е такъв - като слон в стъкларски магазин. А и се приспива после с телевизора, макар и без звук - мига ми и не мога да спя така. За благото на семейството аз мълчаливо се настаних в детската стая при детето и от тогава ми е супер. НЕ смятам вече да се връщам в спалнята. Ако детето ме изгони един ден от неговата стая, ще отида на тавана  Joy

# 72
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil

Еми сори,ама не се казва търсене,а тЕрсене,когато ти е криво. Peace
А от къде идва "тЕрсене"? Wink В тЪрсене има повече логика. Пък и като гледам чичко гугъл на тЕрсене ми го коригира на тЪрсене.. Явно не си права Simple Smile  Whistling

Турцизмът "терсене" е правилната дума. А той Google  да си коригира на воля.
Гугъла е коригирал на "тЪрсене", а не на "търсенЕ" (от "търся"). А "терсене" е с друго значение.
Toppolinka, много вода ще изтече докато пораснеш. И роди деца, пък тогава се заричай Wink

# 73
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Почти винаги заедно лягаме, вече 15 години,плюс минус от 15-20 мин.Незнам що е тъй,ама е така........на мен ако ми се виси във форума си вземам компа в леглото,и продължавам,а той или си гледа ТВ,или заспива Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 37
Ние винаги, с много редки изключения си лягаме заедно luvbed....на мен не ми пречи да си легна и самичка, обаче моичкия не може smile3504...онзи ден например той реши да си ляга и вика: хайде, мило, да си лягаме....и отиде в спалнята. След малко чувам провикване: "милоооооооо, идваш ли?", а аз: "ей сега бе, мило" - чета си нещо в дневната. След малко го гледам да се мота из дневната и вика: "айде де, идвай", а аз: "идвам, мило" ...и си дочитам нещото. Минават две минути и една глава се подава от вратата: "не виждам да идваш!!!"  newsm62 newsm62 newsm62....така ме разсмя тоя шемет...като малките деца е...в смисъл - не ме чака заради секс, гушнахме се и заспахме. Просто хич не може да си легне в общото ни легло сам вечерта. Голямо бебе е  love001 много си го обичам задето не може да си ляга без мен

# 75
  • Мнения: 1 479
Заедно си лягаме,но децата не искат да си лягат с нас и поне 2 часа ни "скачат по главите",та това ни е проблема.

# 76
Винаги си лягаме по различно време,той пръв Grinning
Аз се застоявам до по късно,или съм пред компютъра,или гледам някой филм.
Нямаме проблем във взаимоотношенията ,заради това Joy

# 77
  • Мнения: 423
По принцип да, ама от време на време някой като е карал нощна смяна.....си ляга първи Mr. Green (откакто малкия се роди се редуваме като се събуди в 5 и иска да си играе)
и не мисля, че това е поовлияло на отношенията ни, по какъвто и да било начин.

# 78
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
в повечето случаи да, с изключение на натоварените дни за единия или другия, когато напрежението ни преборва и не дочакваме другия

# 79
 newsm10ДА ЕСТЕСТВЕНО ТОГАВА НИ ОСТАВА ВРЕМЕ ЗА НАС

# 80
  • Мнения: 4 187
Общо взето,  да !

# 81
  • Мнения: 2 908
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil

Еми сори,ама не се казва търсене,а тЕрсене,когато ти е криво. Peace
А от къде идва "тЕрсене"? Wink В тЪрсене има повече логика. Пък и като гледам чичко гугъл на тЕрсене ми го коригира на тЪрсене.. Явно не си права Simple Smile  Whistling

Турцизмът "терсене" е правилната дума. А той Google  да си коригира на воля.
PeaceГугъл няма да го извади-това е разговорна форма на "криво","не се чувствам добре"...Казва се терсенеИ тъй като гугъл не знае какво е това,ти препраща на търсене...Редовно когато търся нещо там и няма нищо, ме препраща на най-близката възможна буква...

# 82
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз си лягам по рано от него,а той се застоява в интернет Close.Караме се естественно за това,но успявам даго примамя често  Wink

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Понякога си лягаме заедно, нопонякога мъжо остава в неговият форум и си ляга по късно.

# 84
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Честит имен ден на всички именници

# 85
  • Мнения: 852
Почти винаги си лягаме заедно,мнооого рядко той остава да изгледа някой филм. Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 477
Винаги!Аз без него не заспивам... Wink

# 87
  • Мнения: 2 000
Не. Най-много 2-3 пъти в годината да се случи да си легнем по едно и също време. Обикновено аз си лягам по-рано и гледам телевизия, а мъжа ми се заседява на компютъра. Не мисля, че това пречи на отношенията ни.

# 88
  • Мнения: 402
Рядко, по.често аз се заседявам пред компютъра или той гледа филми. newsm53

# 89
  • Мнения: 1 817
По някога си лягаме заедно, но май по-често не е така!
На мен ми се случва да се заседя пред компютъра или тв, а по някога той се заглежда в някой филм и идва да спи по-късно.
За нас това не е проблем, защото имаме голямо легло и не си пречим взаимно! Peace

Общи условия

Активация на акаунт