за мамите от Пловдив 12

  • 19 453
  • 281
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
                     ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
                                 
                                 Бъдете  жени благословени
                                 с любов и нежност надарени
                                 с усмивка вечно озарени
                                 и с много радост наградени!


Добре дошли в новата ни тема Hug


Поглед към старата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243793.0


Предстоящи събития:

Посещения в домовете Зелениково  и  Нареченски бани, организиране на рожден ден в Асеновград.
За Нареченски бани сме поръчали: 4 пластмасови пейки, 2 комплекта столчета с масичка, 2 кухни и 2 работилници.
За Зелениково: 44 чифта пантофи, 50кг. прах, 100бр. детски сапун и веро.
Когато се набавят нещата ще изберем и датите за посещенията.
За рождения ден ще обсъдим с директорката нещата и ще видим за коя дата ще го плануваме, колко са децата и т.н. Ще им се купува и бельо.

# 1
Честита нова година!
Желая ви много здраве, щастие, любов и много усмивки!

 Отново си позволявам да припомня питането си, защото е важно! Моля при посещението си в домовете Наречен и Зелениково, да попитате директорката как може да се процедира и по моя въпрос.Предварително благодаря!

Цитат
Момичета,когато бяхме в Асеновград говорихме за договорите за дарение. Това е вид фактура, нали? Но, аз друго не разбрах.Давам за пример следният казус:

Немец ми дава за определен дом 50евро,с които аз примерно купувам вафли/каквото и да е/. Директорката получава вафли за тяхната стойност, как после аз ще получа договор да дарение с определената сума пари ,а не с материалния им еквивалент.

За да стана по-ясна  друг пример: Няколко чужденци събират пари и с тях ние правим ремонт, после как те ще получат договор , фактура за дарените суми, всеки потделно , като в дома еквивалента на паричните средства ще е например новата баня!?

 
 

# 2
  • Мнения: 302
ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА!

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Моми4ета,4естита ни нова 2008 година Hug

Тео,Миленка и останалите преценяват на място кое и как.КОлкото и пари да има те не са достатъ4ни и все нещо изска4а......Та,мисълта ми е ,4е Асеновград е планувано за бельо с още 5 дома ,но още нямаме някаква прили4на оферта.Ако м/увременно се намери бельо просто е прекрасно  bouquetТо беьото винаги си трябва......


Сати,отговарям ти на въпросите за документите......

Лицето хикс ни дава 50 лв.(на ръка или банков път).......ние даваме документ,4е сме ги полу4или......После с тях се купуват домати и се взима фактура.........Доматите се носят в дома хикс и на нас ни дава документ,4е те са полу4или от нас доматите.......

Фактурата и документа от дома се снимат и са дават на дарителя(по негово желание),оригиналите ние си ги даваме на с4етоводителката за годишното с4етоводство.

Ако оба4е дарителя дарява директно на дома 50 лв или домати документ му издава дома,а не ние........Документа на дарителя се издава от полу4ателя на парите(доматите),а не от крайния полу4ател........

Ако някой иска да даде пари за ремонт вариантите са два:
1.Дава ги на дома,те купуват материали,взимат фактури и дават докумнтите на дарителя.....
2.Даритела купува материалите и дарява тах на дома.........След време отивада види дали са изразходвани по предназна4ение.

Ако има още неясноти-на линия съм  bouquet

Миленка,как сте моми4ета?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
lavender , благодаря добре сме! За бельото ще изпратя възрастта на децата на Luminosa. Писала ми е на ЛС. И аз ще проверя за цени, имам приятелка с магазин за бельо, ще е попитам за цени на едро. 

Момичета, ще се заеме ли някоя от вас да подготви инфо за базара в Пловдив, аз с каквото мога ще и съдейстам Praynig

# 5
  • Мнения: 3 835
Ще пратя запитване до тази Асеновградска фирма, производител на бельо.

http://www.tienex.com/main.php?lang=bg&doc=contacts

Нали "Таню Войвода" се казваше дома? 60 деца, от 7 до 18 год.., да не бъркам нещо?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ще пратя запитване до тази Асеновградска фирма, производител на бельо.

http://www.tienex.com/main.php?lang=bg&doc=contacts

Нали "Таню Войвода" се казваше дома? 60 деца, от 7 до 18 год.., да не бъркам нещо?
Не се бъркаш. Само децата са 65.  bouquet

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
lavender , благодаря добре сме! За бельото ще изпратя възрастта на децата на Luminosa. Писала ми е на ЛС. И аз ще проверя за цени, имам приятелка с магазин за бельо, ще е попитам за цени на едро. 

Момичета, ще се заеме ли някоя от вас да подготви инфо за базара в Пловдив, аз с каквото мога ще и съдейстам Praynig

Мили,Деси от Русе има 4удна оферта ве4е,в зака4ената тема е,виж я.МИслим ,4е е добра и ще поръ4аме от там и за Асеновград.Ще пиша пак допълнително Peace

# 8
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ще пратя запитване до тази Асеновградска фирма, производител на бельо.

http://www.tienex.com/main.php?lang=bg&doc=contacts

Нали "Таню Войвода" се казваше дома? 60 деца, от 7 до 18 год.., да не бъркам нещо?

из4акай да звъннем утре от името на фондацията ,може да са по-благосколонни за цените.Тео,в сайта няма никакви цени,но утре ще питаме по тел.Абе,сега се сещам,я звънни като 4астно лице и питай да видим ще има ли разлика в цените Wink

 Hug

# 9
  • Мнения: 903
Здравейте мили момичета... Честита нова година и от нас!  Бъдете много здрави и щастливи, и все така добри.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честита Нова година на всички, да е спорна и добра година Peace

Фирмата, която ни прави дарение вече 2-ра година също е производител на бельо - "Ареал" ООД Асеновград, до сега са ни давали все добри оферти когато сме купували бельо - мога да попитам отново.

# 11
  • Мнения: 1 287

Фирмата, която ни прави дарение вече 2-ра година също е производител на бельо - "Ареал" ООД Асеновград, до сега са ни давали все добри оферти когато сме купували бельо - мога да попитам отново.

Джони,питай.Офертата на русенската фирма е в закованата тема на движението.Ако вашата оферта е по-добра,да поръчваме там.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592

Фирмата, която ни прави дарение вече 2-ра година също е производител на бельо - "Ареал" ООД Асеновград, до сега са ни давали все добри оферти когато сме купували бельо - мога да попитам отново.

Джони,питай.Офертата на русенската фирма е в закованата тема на движението.Ако вашата оферта е по-добра,да поръчваме там.

Току що прочетох твоята оферта в общата тема - наистина е много изгодна. Peace няма смисъл да звъня аз в такъв случай.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
С тоя сняг не знам как ще отидем до домовете. Дано по скоро се нормализират нещата, че хранителните продукти не могат дълго да чакат.

Момичета ще повторя молбата си , някой дали ще има възможност да подготви инфо за базара?

И нещо друго. Обади ми се Ренци. Има приятелка която може да ни съдейства за места във всички общини за мартенския базар. Знам че е рано, но трябва да се пусне молба от сега, затова  да се преброим и да преценим за колко места да говорим. И дайте предложение за места.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 652
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА и от мен!
Желая на всички най-вече здраве, много любов и успехи!
Миленче, колкото и малоумен да прозвучи въпроса ми, аз ще си попитам  Simple Smile : какво инфо трябва за базара?
А за праховете и сапуните нищо не съм направила още.

Общи условия

Активация на акаунт