Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 545
Това е ужасно  ooooh!
Миналата зима ходих в Шейново, за да взема епикризата на една позната и трябваше да изчакам старшата, имаше маси и столове и аз реших, че е за посетители. След 5 мин. асансьора се отвори и пред мен оставиха около 10 кошчета с бебета. Аз се изумих, как може да позволят контакт на външни лица с новородени бебета  Thinking

# 16
  • Мнения: 2 755
В русенското родилно пред мен една сестра блъскаше по кувьоза на едно бебче, чак подскачаше. Пише си нещо, обърне се и лоп един  удар по кувьоза.  Не попитах защо го прави , за да не се озлоби към моето, сега си мисля, че не съм била права, но докато сме там сме зависими.

# 17
  • Мнения: 195
Това е ужасно  ooooh!
Миналата зима ходих в Шейново, за да взема епикризата на една позната и трябваше да изчакам старшата, имаше маси и столове и аз реших, че е за посетители. След 5 мин. асансьора се отвори и пред мен оставиха около 10 кошчета с бебета. Аз се изумих, как може да позволят контакт на външни лица с новородени бебета  Thinking

Точно това и на мен ми направи силно впечатление. Става дума за третия етаж, нали? Там ходих в последните седмици за запис на тонове и докато си чаках реда до въпросните маси и столчета, една сестра донесе бебетата и някои от тях си оставаха доста дълго време самички, докато майките им не дойдат да си ги вземат. Ами я си представете, че в това време някой ненормалник влезе отвън и направи нещо? Как може такова безхаберие?!
Да не говорим, че след като родих, пак бях на същия етаж и един път се случи така, че сестрата ни оставила бебетата пред асансьорите, но не влезе в стаята да ни каже и те са стояли сами, а като накрая разбрахме и отидохме да си ги приберем, пак имаше външни хора. Не мога да разбера защо трябва да се разчита на случайността и късмета, че нищо страшно няма да се случи...   ooooh! 

# 18
  • София
  • Мнения: 5 183
.... асансьора се отвори и пред мен оставиха около 10 кошчета с бебета. Аз се изумих, как може да позволят контакт на външни лица с новородени бебета 

 една сестра донесе бебетата и някои от тях си оставаха доста дълго време самички, докато майките им не дойдат да си ги вземат. Ами я си представете, че в това време някой ненормалник влезе отвън и направи нещо? Как може такова безхаберие?!
... сестрата ни оставила бебетата пред асансьорите, но не влезе в стаята да ни каже и те са стояли сами, а като накрая разбрахме и отидохме да си ги приберем, пак имаше външни хора. Не мога да разбера защо трябва да се разчита на случайността и късмета, че нищо страшно няма да се случи...   

При едно от тези оставяния се  оказва, че всички са си взели бебетата от фоаето пред асансьора, само моето останало и горко плаче... А кошчето  някак накриво зарязано, се мотае като захвърлено ... Господ да пази децата ни!

# 19
  • Мнения: 192
Не съм гледала репортажа, но ако това е истина, направо незнам какво да кажа. Те навсякъде са метални количките, ама в Тина Киркова не съм видяла блъскане.

Това е и моето мнение. Бягах като опарена от Шейново, когато ми предстоеше да раждам. По други причини. Ето сега и това отношение... Думи нямам.

# 20
  • Мнения: 200
Току що гледах новините за които говорите http://news.bnt.bg/content/view/full/213386 и видях блъскането, което не беше толкова силно според мен. Просто количките се удариха една в друга  newsm78

# 21
  • Мнения: 478
Според мен без да иска ги удари поне така ми се стори. Бебо отскочи 2,3 см доколкото видях, но със сигурност се е стреснал.

# 22
  • Мнения: 2 673
Бях пуснала преди около година тема за "грижите" за бебетата в Шейново. Оставят бебета пред асансьора, кой дошъл да си вземе бебето - дошъл..Но обикновено предупреждават мамите че ги свалят, а и самите мами като наближи часът за хранене - слизахме да ги вземем. Да, блъскат количките една в друга, но не съм била свидетел чак на такъв сблъсък. БИЛА СЪМ СВИДЕТЕЛ ОБАЧЕ НА ДРУГО!!!! Като изписвахме Дани, акушерката, която го облече, беше хремава, а СТАЯТА НА ПАРТЕРА за преобличане БЕШЕ С ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ, който акушерката затвори като влязохме. По-примитивно поведение едва ли може да има.

# 23
  • София
  • Мнения: 672
Ами моя позната - бременна е видяла подобно на това блъскане преди 2 седмици, ама на живо. А това как разкарват бебета на по ден два по асансьори и коридори въобще не ми се мисли... За това не родих в Шейново и за това и тя не иска да стъпва повече там...

# 24
  • Мнения: 1 095
НЕ съм гледала репортажа, но ако го направят с моето дете, ще раздавам шамари !!! #2gunfire
Изобщо не се шегувам ! Тия хора, уж жени, нормални ли са изобщо ?!! #Crazy #2gunfire

# 25
  • Мнения: 3 716
Блъскат ,разбира се!А едно бебче, докато му миеха дупето на мивката и му удариха главичката в чучура.Всичките майчета ,които бяхме там ,подскочихме,а сестрата се смее и вика,нищо му няма!То пък и нищо му нямаше,не се и разплака...

# 26
  • Мнения: 1 371
В какво ги блъскат? Как така ги блъскат? Една в друга ли? Във Втора градска, където родих, бутаха една или две колички и не е имало такива сблъсъци, та чак и отскачане на бебе до няколко см!  Shocked

# 27
  • Мнения: 363
И какво ако ги блъскат .То 100% не енаро4но,хорататам са медицински работници и си разбират от работата нито сме 1жите нито последните 4иито бебета 6те обгрижват там.Мн се възмущавам като по4нат така да говорят''леле ама те реват,сигърно са гладни,леле там е студено.Съвсем добре си се грийат за малките бебоци

# 28
  • Мнения: 630
Блъскат ги, оставят ги в студения коридор да чакат по 10 минути... Може и да не е нарочно, но чувството им към бебетата е като към предмети...

# 29
  • Мнения: 403
Не е само там.

Общи условия

Активация на акаунт