Какъв фитнесуред?

  • 14 290
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 912
според мен като качество KTN=NEO. Само, че едното е в маркета, а другото - в полиса. Аз си взех вело NEO. Според мен върши работа - изпотява ме  Laughing само май на компютърчето му много, много не вярвам (струва ми се, че много бързо отброява калориите), но все пак то не ми е толкова важно.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз повече от 1 год. се чудих и проучвах какъв точно уред да си взема. Като ходех на фитнес съм ползвала само пътека и крос. Но в крайна сметка везните наклониха към велото. Поци успя да ме убеди, че от него се отслабва повече. Пък и видях нагледно как се е стопил един познат само от въртенето на педалите. Така от Коледа започнах и аз Grinning

# 17
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
според мен като качество KTN=NEO. Само, че едното е в маркета, а другото - в полиса. Аз си взех вело NEO. Според мен върши работа - изпотява ме  Laughing само май на компютърчето му много, много не вярвам (струва ми се, че много бързо отброява калориите), но все пак то не ми е толкова важно.

Ха ха ха ха ха
Мая, умрях от смях
Малкия е страхотен на снимката - много оригинална идея за снимка и много яка е станала
Направо се скъсах да се смея
Да го нацелуваш здраво от мене - оле ама е сладък  Hug  Heart Eyes

Благодаря ти за отговора

Аз сега и друго се чудя - аман вече, изморих ви сигурно в моя дълбок размисъл - 30 лв. е разликата от Нео-то, което е 370 лв. и Орбит Трека - рекламирато го по ТВ Шопинг или нещо такова си, той е 400лв.

Та сега се чудя - онова би трябвало да е по-качествено, ама диска е много голям и нещо не ме кефи  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 678
Аз повече от 1 год. се чудих и проучвах какъв точно уред да си взема. Като ходех на фитнес съм ползвала само пътека и крос. Но в крайна сметка везните наклониха към велото. Поци успя да ме убеди, че от него се отслабва повече. Пък и видях нагледно как се е стопил един познат само от въртенето на педалите. Така от Коледа започнах и аз Grinning

 newsm10

# 19
  • Варна
  • Мнения: 912
galausaHeart Eyes  Laughing
Рени, разкажи повече за твоя познат - за колко време, колко кг, по колко продължителни тренировки, че вело имам, но воля нямам, малко мотивацийка добре ще ми дойде  Wink

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не помня как каза, че тренира... Всяка вечер по половин час или нещо такова. Също така не преяждал и ограничил силно калоричните храни... Беше отпуснат, с корем, а сега се е стегнал и няма излишни мазнини по тялото си.

# 21
  • Мнения: 57
Аз имам кростренажор и съм много доволна от него.Тренирах всяка сутрин по 30 минути и резултата беше -6кг за 2 месеца,без да се съобразявам какво ям.Сега смятам пак да започна с тренировките,че около празниците се размързелувах.Успех

# 22
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
Аз имам кростренажор и съм много доволна от него.Тренирах всяка сутрин по 30 минути и резултата беше -6кг за 2 месеца,без да се съобразявам какво ям.Сега смятам пак да започна с тренировките,че около празниците се размързелувах.Успех

а каква марка е твоя кростренажор

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Моят кростренажор е такъв: http://www.adieta.it/fornit/proform/proform_545ekg.htm, и съм много доволна от него. Има доста голяма разлика обаче в движението, което се извършва при него, и например при този на НЕО,
защото при моя елипсата, по която се движат педалите си е почти кръг, на снимките може да се види разликата:
- това е моя
- това е НЕО-то

Съответно при моя натоварването е по-голямо, също така и на мускулите на дупето (почти си изпълнява и ролята на степер), ама и доста повече се изморяваш като го караш, т.е. можеш да издържиш по-малко.

# 24
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Колебая се м/у бягаща пътека, кростренжор и велоергометър.....
А пък аз се замислям за степер.... newsm78
Опитах с велоергометър (на заем), ама нещо не ми хареса. Пък и, ми се струва, че степерът заема по-малко място - у нас не е особено широко.

# 25
  • Мнения: 4 678
Колебая се м/у бягаща пътека, кростренжор и велоергометър.....
А пък аз се замислям за степер.... newsm78
Опитах с велоергометър (на заем), ама нещо не ми хареса. Пък и, ми се струва, че степерът заема по-малко място - у нас не е особено широко.

Имам 1 здрав и 3 счупени-събират прах на тавана-не заемат наистина място,но за нищо не служат Hug
Велото не ти е харесало защото е трудно,трябва упоритост и инат  bouquet

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Кростренажор и велоергометър са съпоставими до голяма степен, но степерът е съвсем различно нещо - според мен може да служи най-вече за стягане, а не за отслабване.
По принцип велоергометрите са по-компактни от кростренажорите, от кростренажорите пък най-компактни са тези на Орбитрек.

# 27
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Имам 1 здрав и 3 счупени-събират прах на тавана-не заемат наистина място,но за нищо не служат Hug
Велото не ти е харесало защото е трудно,трябва упоритост и инат  bouquet
Тц - беше ми скучно.  Laughing

# 28
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
Снощи мъжа ми ми купи от Метро кростренажор - Кетлер, за да сме сигурни, че няма да има издънка.

Майкооооо, как съм изгубила форма
Едвам изгорих сутринта 80 калории (абе не са ли килокалории?), и то на два пъти, че щях да умра, а преди, като си ходех на фитнес, преди да забременея, изгарях на една тренировка сума нещо на велото, после 40 мин. на пътеката и после 300 ккал на кростренажора.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 912
Moят ми показва, че за 30 мин изгарям 300 калории  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт