за излизането в тези условия

  • 1 912
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 677
Трудно е наистина, дори невъзможно да излезеш с количката в тези условия. Но не мисля, че в кенгуруто би му било студено.  Peace

# 46
  • Мнения: 9 990
Нищо безотговорно няма да си калиш детето.Аз съм ЗА-то си личи и по голямата, която в студ и пек е излизала и е пушка!Безотговорно е, че не е почистено и проходимо.Мечките със зимния сън не са за мен.Мацката не питаше Дали да си извежда детето, а варианти за излизане някак в тези условия.Условия=неразчистено=невъзможност да си сложи детето в количката и да я бута.

# 47
  • Мнения: 353
Ние си стоим вкъщи,и без това сме малко хремавички.А за днес и дума да не става,духа ужасен вятър и навява,много е студено и не спира да вали сняг.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 664
Аз опитах да изляза, не беше студено, изчистих колата, но като тръгнахме за парка, тя се носеше като народна песен из квартала (а съм със зимни гуми), та се върнах, а количка не можеш наистина да буташ в този сняг. Иначе времето беше супер, въздуха е най-чист като вали сняг, и минус няколко градуса са ок, ако бебетата са увити. Шведите казват: "Няма лошо време, има лоши дрехи." Grinning Само да изчистят улиците и парка.

# 49
  • Мнения: 9 990
10 дена по-рано и щеше да е супер този сняг и нямаше да има толкова болни.Днес наистина се учудвам-прибрахме се с голямата от градина и никак не премръзнахме.Просто е труднопроходимо, нищо повече, къде ви навява и къде духа толкова чак силно?Аз за СФ говоря примерно... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт