Запознанство с цел - брак в чужбина?

  • 29 455
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 890
Съседът ни - благ, тих и възпитан човечец на около 60 г, гледам все е сам, не съм видяла някой да го посещава. По празниците пак сам. Жал ми е за него понякога. Взел си едно малко рошаво кученце.
Онзи ден казвам на мъжа ми- мисля го дядото много, дали да не му намерим една женица от България, да си хортуват на стари години и да ходят на екскурзии, кафе, разходки и прочие пенсионерски радости.
Иначе кара нова спортна кола и знае къде е България. Как мислите, добра идея ли е?

Иначе брак в чужбина не е никак лесно, някой да не се заблуждава.
  Пиши в темата на бабите, дано пък му намерим булка.  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 1 216
Съседът ни - благ, тих и възпитан човечец на около 60 г, гледам все е сама кола и знае къде е България. Как мислите, добра идея ли е?

  Пиши в темата на бабите, дано пък му намерим булка.  Mr. Green
Майтапа настрана, него ще го разбера напълно, ако си търси другар тук и по света, чрез агенция или другояче. Чак мен ми става едно особено като гледам и мисля колко е самичък този човечец.

# 92
  • София
  • Мнения: 62 595
А има ли изобщо лесен брак или лесно място за живеене? Няма. И в България не е лесно, и в чужбина не е лесно. Който сам е свикнал да се грижи за всичко, да си гледа семейството и децата, без да разчита на постоянна помощ от родители и роднини, все едно дали ще живее в БГ или на другия край на света. Има хора, които се адаптират по-лесно в каквито и условия да ги сложиш, а други и на 2 километра от бащината си къща се поболяват и не издържат. Така, че си е късмет да се намери подходящия човек за семейство и акъл семейството да е здраво и щастливо.

# 93
  • Мнения: 6 167

За никакво лицемерие не става въпрос. Тя се надява на най-добропо по най-лесния начин.

А има ли изобщо лесен брак или лесно място за живеене? Няма.


Хубаво е, че от брътвежи за принцеси, търсещи най-лесния начин накрая все пак установи, че в живота лесно няма  Peace

# 94
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
А има ли изобщо лесен брак или лесно място за живеене? Няма. И в България не е лесно, и в чужбина не е лесно. Който сам е свикнал да се грижи за всичко, да си гледа семейството и децата, без да разчита на постоянна помощ от родители и роднини, все едно дали ще живее в БГ или на другия край на света. Има хора, които се адаптират по-лесно в каквито и условия да ги сложиш, а други и на 2 километра от бащината си къща се поболяват и не издържат. Така, че си е късмет да се намери подходящия човек за семейство и акъл семейството да е здраво и щастливо.
Не е все едно. Аз съм го правила и в България, и в чужбина, затова говоря от личен опит. А ти?

Иначе си права, че никой брак не е лесен и че има различни хора.

# 95
  • Мнения: 3 674
Брак по любов...щастлив брак... Heart Eyes /в повечето случаи/

Брак по сметка... и накрая крива излиза сметката... Twisted Evil
/ в повечето случаи/

# 96
  • Мнения: 408
Брак по любов...щастлив брак... Love /в повечето случаи/ И докато има любов.

Брак по сметка... и накрая крива излиза сметката... Twisted Evil/ в повечето случаи/ И докато има сметка.

# 97
  • Мнения: 3 674
Брак по любов...щастлив брак... Love /в повечето случаи/ И докато има любов.

Брак по сметка... и накрая крива излиза сметката... Twisted Evil/ в повечето случаи/ И докато има сметка.

Е да де...  Mr. Green

# 98
  • София
  • Мнения: 62 595
Лени,
Нямаш право да наричаш думите ми "брътвежи", защото със същия успех и аз мога да прикача разни определения на твои думи, които няма да са ти приятни.
Това за принцесите не съм го измислила аз - за справка всичките видове приказки и сапунки то певелизиите, над които много жени ронят горчиви сълзи и тайничко се изживяват като Пепеляшки. Много от тези жени си мислят, че ще дойде един принц на бял мерцедес и ще им реши всичките проблеми, забърквани цял живот. Като във вица, където жените търсят идеалния мъж, но накрая се оказва, че идеалните мъже търсят идеални жени.
Ако случайно не си обърнала внимание на сводките на полицията и неправителствените организации, един от най-честите трикове за зарибяване на жертви на трафик на бели робини е точно "сбъдването" на приказката за Пепеляшка. Другият най-често срещан трик е за нискоквалифицирана работа за баснословна заплата.

И между другото, защо пак става надцакване за най-труден живот? Ама еди-къде-си било по-трудно и затова животът там е геройство. Който си има акъл в главата успява да се приспособи, ако ще и на Марс да го пуснеш.

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 12:37 от RadostinaHZ

# 99
  • Мнения: 6 167
.



Извинявам се за 'брътвежите', не съм искала да те засегна.

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 13:14 от Lennie

# 100
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
И между другото, защо пак става надцакване за най-труден живот? Ама еди-къде-си било по-трудно и затова животът там е геройство. Който си има акъл в главата успява да се приспособи, ако ще и на Марс да го пуснеш.
Защо, наистина? Но подчертаното е твое мнение, всъщност, друг не е говорил за геройство...
Аз изтъкнах трудностите, за да бъдат казани на жената и да помисли, преди да взима решение - нищо повече.

# 101
Здравейте мили момичета!
Прочетох коментариите относно тази "стара" тема . Ако някой може да ми даде адрес на наистина  успешна,
 коректна, сериозна, без разни такси и там други си,
 не българска Агенция ще съм ви благодарна.

# 102
  • БГ
  • Мнения: 735
аз прочетох до тук ,не разбрах какво стана  с жената замина ли  към някой мъж? newsm78

# 103
Днес зълва ми, която живее в чужбина на шега ми каза, че нейн близък си търси българка за жена и аз се сетих за тази тема.
Съвсем сериозно - ако приятелката ти има интерес, отговори ми и аз ще ти дам координати за връзка и подробности за мъжа.

Още веднъж, това не е пързалка.

# 104
  • Мнения: 804
....
Олее, сега видях че темата е от януари. Тя жената сигурно вече е омъжена.

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 12:06 от babche

Общи условия

Активация на акаунт