УЖАС! - Нова цена на Аптамил в Пловдив!

  • 10 494
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 900
Вчера мъжа ми купи от Била, каза че цената е 29 лв. Не смятам заради това да спирам млякото или нещо такова Rolling Eyes Peace

# 16
  • Мнения: 15 379
Ами да, Аптамил е търговска марка на Милупа, няма нищо общо с Нутриция, въпреки че Нутриция е дъщерна фирма на Милупа. Ох, завързано стана...

# 17
  • Мнения: 106
ние започнахме направо с новия и нямахме проблеми, но от милумила се изрина  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 15 198
Вчера купих от Плевен Аптамил 3 от новия за 25,60 лв.После видях,че бил за над 12 мес.  Обаче на кутията пише,че е на Милупа,не на Нутриция

Аз пък четох етикета на Аптамил Комфорт. Пише, че е произведен от Нутриция.


# 19
  • Мнения: 63
 Виви, права си, двете фирми се сляха! Вече няма Нутрилон... Аз храня с ХИПП розова серия вече 2-ка. Много съм доволна и цената е приемлива. Под 7 лева за 300 грама, но и малката веч е захранена и кутията ми стига за 3-4 дни:) От пробиотиците се регулира стомаха и вече 4 месеца съм забравила какво е запек, разтройство и неразположение. Да чукна на дърво имам спокойно и добричко бебе, за разлика от преди....мисля че има нещо общо с млякото.

# 20
  • Мнения: 11
Виви, права си, двете фирми се сляха! Вече няма Нутрилон... Аз храня с ХИПП розова серия вече 2-ка. Много съм доволна и цената е приемлива. Под 7 лева за 300 грама, но и малката веч е захранена и кутията ми стига за 3-4 дни:) От пробиотиците се регулира стомаха и вече 4 месеца съм забравила какво е запек, разтройство и неразположение. Да чукна на дърво имам спокойно и добричко бебе, за разлика от преди....мисля че има нещо общо с млякото.
И аз от два дни съм на Лактана БИО с пробиотици и чак не мога да повярвам колко е спокойна бебка. И за пръв път акахме два пъти за един ден и то съвсем леко.
Извинявай mimetonaivo, че пак се повтарям ама понеже ти даваш Хип има ли някаква разлика в състава между кутия от 300 гр. и кутия от 800 гр. на розовия Хип с пробиотици или е само разликата в количеството. Благодаря ти предварително.  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз също се чудя дали да опитам с Лактана или розовия Хип newsm78 тоя запек ни умори ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте!Бихте ли ми казали къде да намеря Лактана Био в София, в района на Дружба, Младост. И вчера пак търсих, но дори и в големия Пинокио няма.Благодаря!

# 23
  • Мнения: 213
Здравейте!Бихте ли ми казали къде да намеря Лактана Био в София, в района на Дружба, Младост. И вчера пак търсих, но дори и в големия Пинокио няма.Благодаря!

last name
Това би могла да видиш на адреса на вносителите http://www.njpartners-bg.com/findus.html# най-долу, където пише "за клиенти".
Аз лично купувам Лактана БИО от аптеката в магазин Кауфланд в Младост или от бебешкия магазин Ванеса, който се намира в Младост 3. Поне засега винаги е имало и не съм имала проблеми с намирането.

# 24
  • Мнения: 1 195
А ако може да ви попитам каква е цената на Лактана Био1 ?
Изчетах всичко и останах очарована. Така и така смятам да сменям Фризолака че дребо май го мъчи запек  Confused

# 25
да, Лактана Био 1 е хубаво мляко, но както повечето млека на българския пазар си не покрива някои от минималните изискванията за адаптирани млека, например тези на FDA са, АМ базирани на краве мляко да съдържат Холин, Инозитол, и Таурин, които ги има в новия Аптамил, но пък той се препоръчва до 6-тия месец и съдържа твърде малко желязо, за дете над 4 месеца (само 0.53 мг, в сравнение с Лактана 2 - 1 мг на 100 мл. разтвор). Старият и новият Аптамил са съвсем различни млека. М/у другото Аптамил заедно с цялата Нутриция от скоро са собственост на Данон. ХиПП също е добро мляко.

Идеалният вариант е АМ да се редуват. Simple Smile Доколкото успях да проверя, твърдението че смяната на АМ алергизира децата е пазарен трик, и няма никакви изследвания които да го потвърждават. Вероятно представителите на производителите подават такава подвеждаща информация на педиатрите.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 693
Когато желязото е повече аз се опасявам от запек..... то без тва си акаме трудничко!
А ХИП повече желязо ли има от Аптамила 1 новия newsm78

# 27
  • Мнения: 1 900
Относно желязото ние и без това пием Малофер, така че за мен е без значение колко е съдаржанието в АМ. Но доколкото си спомням в Нан беше повече отколкото в Аптамил(новия)

# 28
  • София
  • Мнения: 5 693
Относно желязото ние и без това пием Малофер, така че за мен е без значение колко е съдаржанието в АМ. Но доколкото си спомням в Нан беше повече отколкото в Аптамил(новия)
Да в НАН има доста желязо!

# 29
  • Мнения: 213
Mpulle аз го купувам около 21 лв (750 грама).
Димяни не знам колко желязо съдържа, но със сигурност Лактана не предизвиква запек, напротив - регулира стомахчето заради пробиотиците.

Общи условия

Активация на акаунт