а добър козметик в района на плиска и окръжна болница??

  • 5 664
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 794
Стела се казва. Много приятно момиче е. Според мен добре си върши работата. Но на мен 2 часа ми отнемаше да стигна от работа до салона, а наистина последните 2 пъти почисването не беше много добро. Както казах, процедурата отнемаше 40-45 мин, а това за 2та часа направо звучи страхотно. Така има време да се почисти много добре кожата   Simple Smile

# 16
  • Мнения: 779
 не каза салона?!! Shocked

# 17
  • Мнения: 3 794
Ох, заплес  ooooh! Пандерма се казва. Имат салон и на Руски паметник, но новия на Цар Борис III 69 е много по-хубав. Почистването в Пандерма е 30лв,а в салона им на Руски Паметник - 28  newsm78 Ще видим в понеделник при Цвети...нали казвате,че е много добра Simple Smile

# 18
  • Мнения: 779
 не ходете там tooth newsm11 #Shocked newsm48

# 19
  • Мнения: 3 794
 Joy lanibarbi , а салона на Цвети в хотел ли се намира или в др сграда ? Има ли табели отвън да се ориентирам ?

# 20
  • Мнения: 779
 виж отгоре в темата
 и по то4но-идва6 от спирката на плиска,и тръгва6 да се спуска6 по улицата надолу маи там върти 83,първата пресе4ка вдясно,минава6 мис каприз,голям супермаркет,вход за базар,..и от базара на 10 метра е салон4ето,ТО Е ВТОРОТО,А НЕ ПЪРВОТО.те са 2 салона 1 до друг

# 21
  • Мнения: 3 794
Мерси, мисля че се няма да имам проблем с намирането. Ще пиша след процедурата... Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 232
И аз си записах час при нея Rolling Eyes
Чакам да споделиш мнение от посещението и резултатите  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 794
Ето ме и мен  почистена и доволна 4470 А аз съм си мислела, че в Пандерма са добри. За парите, които взимат изобщо не са добри ! Масажа при Цвети е много приятен. Почистването също мина много добре. Сега съм леко зачервена, но не съм подута. Даже, ако стана сега да се огледам сигурно нищо няма да личи вече  Hug

# 24
  • Мнения: 4 916
Ето ме и мен  почистена и доволна 4470 А аз съм си мислела, че в Пандерма са добри. За парите, които взимат изобщо не са добри ! Масажа при Цвети е много приятен. Почистването също мина много добре. Сега съм леко зачервена, но не съм подута. Даже, ако стана сега да се огледам сигурно нищо няма да личи вече  Hug

Радвам се, че си доволна  Peace

Един въпрос - първа или втора смяна е момичето, при което ходи? (за да си запиша час и аз)

# 25
  • Мнения: 3 794
Тази седмица е 2ра смяна. Цвети се казва  Peace

# 26
  • Мнения: 4 916
Тази седмица е 2ра смяна. Цвети се казва  Peace

Благодаря   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 418
Моля споделете работи ли салона в събота? Не съм ходила на козметик за почистване години (все не стигах до това), а имам отвратна кожа.
Благодаря!

# 28
  • София
  • Мнения: 232
Мерси за отговора  Hug
Аз съм утре и ще споделя после как е положението.
А колкото до съботата - дамата на телефона каза, че Цвети е на работа цялата събота.

# 29
  • София
  • Мнения: 418
Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт