а добър козметик в района на плиска и окръжна болница??

  • 5 665
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
 споделете от къде сте доволни??къде ходите????
 благодаря ви предяарително  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 916
Най-доволна съм била от една козметичка, която работи (освен ако не е напуснала вече) в уличката под х-л "Плиска" - ул. "Коста Лулчев", като се идва от м-н "345" надолу към Мола има два фризьорски салона, става въпрос за втория (доста кофти го обясних  Embarassed) От две години не съм ходила при нея, но си спомням, че беше много добра.

# 2
  • Мнения: 779
 Argun,днес ходих то4но там-2торото студио,ако идва6 от плиска и съм мн доволна,моми4ето ме "4исти"над 2 4аса
 прави ми и масаж мн дълго,бе6е мн приятно newsm53 newsm10
 

# 3
  • Мнения: 3 794
каква е цената за почистване на лице в този салон ? аз давам по 30, и продължава около 40-45 мин  Thinking

# 4
  • Мнения: 3 794
lanibarbi , имаш ли телефонен номер на салона ? и ако може да ми обясниш какво включва процедурата.
При мен първо ме нагряват с пара около 20 мин,след което ме мажатс розова вода (май). После ме почиства за не повече от 10 мин, слага пудра, минава с дарсонвал и ми слага маска...

# 5
  • Мнения: 4 916
Argun,днес ходих то4но там-2торото студио,ако идва6 от плиска и съм мн доволна,моми4ето ме "4исти"над 2 4аса
 прави ми и масаж мн дълго,бе6е мн приятно newsm53 newsm10
 

Много се радвам, че си доволна  Peace

# 6
  • Мнения: 779
  мерси argun newsm51 тел.9714787-козмети4ката е Цвети,норм.по4истване струва 15лв,на мен ми го прави мн време 2h Grinning,на 1 приятелка към 1h 30min,..има и йонофореза,но не и ултразвук

 горе долу същото,само,4е първо ме по4исти с нещо,пара,маже ме,по4иства ме-мн време,пудра,дарсонвал,маска..масаж ми прави доста време,но не си спомням то4но хронологията(по4ти заспах Grinning Grinning)-или след дарсонвала,или преди,а!имаше и пилинг! smile3501  love001 newsm10

# 7
  • Мнения: 3 794
lanibarbi, благодаря ти ! Аз май ще взема да пробвам при нея....звучи страхотно, а и по-лесно ще стигна.

# 8
  • Мнения: 3 794
последно да те питам...някакви белези останаха ли ти ?

# 9
  • Мнения: 779
 да,имах малко 4ервено #Shocked,но позаглъхна Simple Smile
 много ще е добре в разли4ни теми да се споделят мнения за козметики,фризьори и т.н. по "райони",не мислите ли?!

# 10
  • Мнения: 4 916
да,имах малко 4ервено #Shocked,...

И аз първия път имах зачервявания, но след това престанаха да се появват. Обяснявам си го с това, че първия път кожата ми е била доста замърсена, а всеки следващ път е бил просто поддържка и почистване на много по-малък брой замърсени пори.

# 11
  • Мнения: 3 794
Обадих се  Hug В понделеник ще отида. Моята кожа не е зле. Нямам гнойни пъпки и белези, но тук таме цхерни точици. Пък и последно ходих на почистване преди 2 седмици...
Много ме впечатлихте с това,че обръщат толкова много внимание - 2 часа. При мен беше 40 мин в напарването и маската.... Crossing Arms А давах 30 лева

# 12
  • Мнения: 779
 е при мен беше пове4е,моми4ето не бърза6е-явно е имало своб.време,но ти казах,4е на моята приятелка се е прото4ило 1h и 30min

# 13
  • Мнения: 3 794
Да,аз като се обадих да си запиша час исках за 18:30, но ме посъветва за 17:30,че отнема 2 часа и така в пон. в 17:30 ще отида и аз. Много ви благодаря за темата и информацията. Аз не,че не съм доволна от моята козметичка, но за 15 мин стискане почти нищо не изчистваше, а пътувах по 2ч (в гадните задръствания), за да отида навреме..

# 14
  • Мнения: 779
 ще я похвали6 ли коя е? Shocked

    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт