Зачервена гушка, дращи като шкурка

  • 1 158
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Дита,А-derma върши чудеса!Крема за лице е окло 15 лв. но се ползва дълго време,а млякото за тяло  е просто невероятно.Зарежи Мустелата спец. крема за лице е под всякаква критика/лично мнение/.А-derma продават в Асклепий!Пиши,ако нещо те интересува по-вече Peace

# 16
  • Мнения: 1 546
Дита,А-derma върши чудеса!Крема за лице е окло 15 лв. но се ползва дълго време,а млякото за тяло  е просто невероятно.Зарежи Мустелата спец. крема за лице е под всякаква критика/лично мнение/.А-derma продават в Асклепий!Пиши,ако нещо те интересува по-вече Peace

Значи ще взема този крем...Асклепий в МОЛа ли беше? Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 315
аз искам да попитам какво е мнението ви за крема за суха кожа на а-дерма.смятам да го купя.ние сме с много суха кожа както по главичката,така и по тялото.имам крем с кортикостероиди предписан от лекар,но гледам да не злоупотребявам с него.а иначе зехтина с който го мажа не помага много.не му понася добре бадемовото масло,а повечето лосиони и олиа го имат в състава си.
Аз лично не сам доволна от крема Ексомега на А-Дерма. NaughtyИзписаха ни го заедно с кортикостероиден крем(положението беше много зле)и докато ги ползвах заедно добре,но откакто ползвам само ексомега за поддържане на кожичката,ефекта е обратен.Получават се зачервявания и обриви

# 18
  • Мнения: 1 155
На дъщеря ми бузките бяха така, но не дращеха ами бяха повече като изпръхнали. Педито ми каза да взема крем на Мустела от серията Стелатопия и определено има подобрение.

Общи условия

Активация на акаунт