Отговори
  • Мнения: 4 585
Защо не назовавате нещата в прав текст, а по заобиколен?
Пример: В Била връщате мъжа си да вземе пакет телешки джолани, но той трябва да мине покрай щанд с ябълки. Той е длъжен да се досети (според вас), че искате ябълка и да ви вземе.

# 1
  • Мнения: 212
Браво за темата  Peace
Всъщност за нас мъжете които се навъртаме тъдява тази тема е излишна тъй като знаем почти всичко за жените (най-малко от дългото време прекарано във форума  Simple Smile ) но темата може да е полезна на самите жени или на някои новаци мъже които все още не знаят всичко за жените.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 423
Всъщност за нас мъжете които се навъртаме тъдява тази тема е излишна тъй като знаем почти всичко за жените
И аз така мисля. Освен това изобщо
нямам навик да говоря със заобикалки.
Световният мир няма нужда от тази тема.

# 3
  • Мнения: X
Всъщност за нас мъжете които се навъртаме тъдява тази тема е излишна тъй като знаем почти всичко за жените

Отговори тогава на Вълчо, де.
Виждам, че знаеш отговора.

# 4
  • Мнения: 516
Съвсем естествено е, че трябва да се сетиш за ябълката. Всъщност дамата съвсем благородно е спестила упрека, че не си се сетил и за шоколада Линдт, който е до касата на промоция.

# 5
  • Мнения: 4 585
Ами не сме стигнали още до касата, още сме в магазина. В реално време. След като пренесох четиринадесет пакета един по един със замаразени джолани, питах защо ме връща. За ябълка.

# 6
  • Мнения: 516
Не разбирам проблема. Нормално е един кавалер да се върне за ябълка на дамата си.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Wolf, може ли аз да отговоря на питането ти?
За жените любовта се изразява с грижа към другия, като показваш и обръщаш внимание на дребни нещица... Дамата вероятно някога ти е споменала колко много обича ябълки /може да е било и преди 5 години/ и явно веднъж си подминал щанда... Тя те обича и за това ти е дала цели 14 пъти шанс да се досетиш за забележката й свързана с ябълките и да й покажеш колко много я обичаш като й донесеш една.

Няма геройство в това да й купиш ябълка ако ти поиска тя го може и сама... но да се досетиш, че й се хапва такава е чиста проба любов в нейните очи.

Слушай и помни /води си бележки/ и прави такива мили жестове те се ценят мноооого високо от всички жени Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 792
 След конкретния въпрос в първия пост се замислих дали съм жена и на мен ми е не обяснимо, защо би трябвало да се очаква... От друга страна не мисля, че наличието на яйчници ме правят говорител на целия женски всемир и ще ми е интересно да науча такива интересни неща.
  Но все пак съм жена и си запазвам правото да се включвам за разни опровержения.

# 9
  • Мнения: 2 032
Е, дояло й се на жената ябълка, а мъжът й се впуснал в размисли от типа, "вие, жените, всичките на куп, защо така ме работите, бре".
Вместо просто да й вземе една ябълка. Как си усложняваме живота само, а.

# 10
  • Мнения: 1 216
Не знам дали е по темата, но веднъж на шега бях написала на мъжа ми ''12 гъби'' в листа за пазарене и наистина като отворих пакета и ги преброих, бяха 12 парчета.

# 11
  • Мнения: 25 562
Ама разбира се, че ще са точно 12!  Mr. Green
В тази ситуация, ако бях упрекнала моя мъж, че има няколко, които не са еднакви по големина с другите, щеше да изроптае възмутено: "Виж си списъка, никъде не си написала, че трябва да са с еднакъв диаметър!"  В интерес на истината, никъде не пише също, че той трябва да получи най-голямата, ама това според него е природен закон явно... Crossing Arms

Волф, жената ти е светица! Аз на нейно място щях да се нацупя още на третия джолан и да съм кисела поне три седмици! Златна жена имаш, викам аз, ама на, не е случила на мъж...  Whistling

# 12
  • Мнения: 4 585
Е, как да не е случила, колко мъже биха се върнали 14 пъти за замлазени джолани?

# 13
  • Мнения: 227
 ConfusedАз май не съм за тук-джоланите ще си ги нося сама....И ябълката ще си взема сама.

# 14
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Така е има господа, които трудно се досещат за желанията и щенията на любимите си същества, което не пречи разбира се да навъртат километри до щанда за джолани без да забележат този с ябълките, щото милата им някога им е споделила, че това и е любимия плод. А господата тук плахо  пристъпват в темата, хайде по смело все има въпроси, на които не са дадени отговори тук във форума  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт