Детето връща мляко след хранене

  • 3 423
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
Здравейте мами, да се присъединя и аз към хранещите с АМ децата си.
Искам да ви попитам дали на някоя от вас детето връща мляко след ядене. Дъщеря ми е почти 4 месеца. Но от раждането си винаги връща мляко. Не повръща на фонтан, а просто по някое време и изтича мляко от устата, а сега като е по-голяма като рита с крачета и е по-активна пак й изтича. Също като я гушим и си играем и тя се смее повече пак връща.
Моля ако има някоя мама с подобно бебче да сподели дали прави нещо по-специално.
Казаха ми, че това се получава при по-лакоми бебета и се израствало, но аз се притеснявам1

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 09:22 от Vivi

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Моето връщаше...почти винаги след ядене. Не на фонтан. Незнам дали беше от свинщина или от друго ама е факт  Crazy

# 2
  • Мнения: 319
Олиии ма така кажи ма душа, всичко съм се опритиснила с тва мойто дете Confused
 Hug
До кога така?

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 09:23 от Vivi

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Мисля, че беше до към края на 4-тия месец. Не се притеснявай...важното е да не е на фонтан  Hug

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 09:23 от Vivi

# 4
  • Мнения: 319
Много мерси мила Hug
Не е на фонтан, но понякога когато играя с нея и я гуша и я "размятам" нагоре надолу понякога й изтича доста. Но не е фонтан!

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 09:23 от Vivi

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Ми нормално е...то и сега като е наяден пък баща му го мята насам и натам връща по малко Mr. Green Ама и теб да размятам след тежка маса и ти ще върнеш Crazy
Не се притеснявай...според мен е нормално  Hug

# 6
  • Мнения: 319
Много ти мерси душа.
И за отделянето на темичката Mr. Green
Хич не съобразих, ама нека ти намеря малко работа де Hug

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Работа отворихме на колежката  Mr. Green ама стига е почивала след празниците...нека поработи Twisted Evil Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 15 218
И аз те обичам.  Grinning Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 491
Оффф моето дете все още си връща така,давам Фризовом,вече яде и пюрета но пак.....Особено когато баща и я друса повече....побъркала съм се ходя винаги с по една торба дрехи и лигавници.Ходихме при мн педиатри всеки казва по нещо различно

# 10
  • София
  • Мнения: 3 249
И дъщеря ми беше така. Връщаше по малко, ама достатъчно да се олее, да мокрее и да трябва да я преобличам. ooooh! Особено ако е по-активна с ръцете и краката. В един момент го израстна - не помня кога, но спря.

# 11
  • Мнения: 351
Моят син все още връща....и то по няколко пъти след ядене понякога! Wink

# 12
  • Мнения: 745
ооо, ние връщахме също.после забелязах,че за извесно време престана.ама сега от както яде с 10 грама повече от преди пак връща.това никога не ме е притеснявало!по мое наблюдение просто май му идва в повече млякото,ама не се отказва,яде до дупка!!

# 13
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Мари-мацко ние сме тъй от как се е родил бе.като се оригне и връща  едно пресечено...чак ми потича по рамото Peace Peace Peaceчакам д аотмине тоз период.И като го цопна на активната гимнастика   пак с еолива тъй че съм му свикнала а ние ядем по 190-200 долу горе

# 14
  • София
  • Мнения: 2 044
Алекс също  имаше по- силно изразен рефлукс и много връщаше,давах му Аптамил антирефлукс и му намаля връщането.Защо не пробваш Аптамила?
Мари-мацко ние сме тъй от как се е родил бе.като се оригне и връща  едно пресечено...чак ми потича по рамото Peace Peace Peaceчакам д аотмине тоз период.И като го цопна на активната гимнастика   пак с еолива тъй че съм му свикнала а ние ядем по 190-200 долу горе
200 мл. не е ли много за 4 месец???

Общи условия

Активация на акаунт