За водата !

  • 975
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Аз първо преварявам (за сега) и после филтрирам в каната Брита. Ние същи пием само от каната, не пием директно от чешмата. Вкусът на водата не се променя според мен, много е хубава! Peace

# 16
  • Мнения: 93

Извинявайте, какво е кана Брита?
[/quote]
И аз исках да питам същото  Rolling Eyes Имаме кана за преваряване на вода но не знам дали е Брита. Ако някой може да я пусне и на снимка.
[/quote]
Здравейте,

след навършване на 1 год. е нормално детето да свикне и с вкуса на чешмяната вода.

Ако се притесняваш да даваш чешмяна може да пробваш  с Предела тази марка се препоръчва за малки деца и бебета.

А кана Брита е: не съд за преварена вода, а просто кана с филтър които задържа част от Менделеевата таблица на филтъра си. Честно казано е добър вариант. Можеш да си я купиш от по-големите супермаркети / не е много скъпа/.

# 17
  • Мнения: 92
Някой има ли инфо колко струва каната Брита и сменят ли се тези филтри и колко често? Иначе и аз не смея да давам вода  директно от чешмата, редуваме изворна с минерална и по някога преварена вода.

# 18
  • Мнения: 5 393
Давам на Иво чешмяна вода от лятото, т.е, беше на около 1г и 10м.  При нас е много хубава, няма никакъв неприятен вкус.
Водата трябва да се редува, изобщо не е полезно да се пие само един вид минерална вода.

Общи условия

Активация на акаунт