за бебешките бодита от ,, ДЖЪМБО,,

  • 8 950
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 329
Здравейте момичета,
Имате ли представа за какво се използва кърпичката със заешка глава прикрепена към бодитата в магазин Джъмбо. И дали според вас размерите съответстват на възрастта, защото купих бодита за шест месеца, бебето ми е на четири и му станаха точно. Благодаря!

# 1
  • Враца
  • Мнения: 173
Не съм ги видяла тези бодита, но взех едни за по 4 лв. и както казваш за 6 месе4на възраст стават на бебе на 4 м. Харесват ми, не се събраха, не се и размъкнаха след пране. А тази кърпичка да не е за почистване на слюнка  Rolling Eyes, но както казах не съм ги видяла и правя само предположение. Дано не ти се стори глупаво  Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 104
Да,размерите не отговарят.А за кърпата не знам.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 585
Не съм купувала, но като ги разглеждах, определено ми се видяха по-малки от обозначената възраст.

# 4
  • Мнения: 377
Размерите на бодитата определено не отговарят а също и на блузките, мисля че и на дънките. Купих бодита  за 12 месечно дете , а стават  на 7 месечния ми син, без да осдтава и милиметър свободен. Няма вече да купувам от там или ще взимам за дете на година и половина-две. Thinking Naughty

# 5
  • Мнения: 525
А аз да кажа ли, че боди за 12 месеца стана на 5 месечното ми момиченце.
Но по темата има какво да се каже.
Абсолютно всички производители на бебешки дрехи шият по различна мярка. А като прибавим и материята..
Ясно, че дрехата се купува с една идея по - голяма, ама чак пък толкоз Laughing
Може би само Carter's са перфектни.

# 6
  • София
  • Мнения: 329
DA UTO4NJA-ne sa bodita a ga6erizon4eta i kum vsjako ima6e 4etiriugulna kurpa edinijat ugul sus zae6ka glava kojato e kato isra4ka neznam ne moga mai da go objasnja samo tezi koito sa gi vijdali 6te me razberat... i o6te kakvo vi e mnenieto za cenite tolkova li e eftino kolkoto se govore6e...

# 7
  • Мнения: 2 131
Що се отнася до размерите по принцип - понякога ми се струва, че производителите не винаги имат представа за размерите на децата на дадена възраст. Аз на моя син като беше на шест месеца му купих боди за година и половина, което му беше съвсем леко свободно. А той си е напълно в нормата за своята възраст. И редовно се случва да споря с някоя продавачка.

# 8
  • Мнения: 745
изобщо не гледам какъв размер е!преценям дали дадената дреха ще стане или не.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз пък вече въобще не гледам за колко месеца пише на етикета, купувам каквото преценя, че ще му стане. Напоследък купувам едни турски бодита за 9-месеца, а той е на 14 и му стават идеално. Thinking
За кърпата със зашита на нея глава на животно - виждала съм мами да я ползват за приспиване - детето я гушка. Ние имаме вкъщи такава с мече, но засега не я ползваме за нищо.

# 10
  • Мнения: 191
Аз купих три бодита за 24 месеца, като момчето ми е на 20 месеца. Бодитата са точно, но и той е малко по-едър за възрастта си. Много са хубави, материята е стегната, не се разтегна след пране и освен това ги взех за под 4 лева бройката (неща като 3,80 лв.)! Аз такава цена на боди не съм виждала, най-евтино съм взимала по 7 лева.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз взех няколко бодита за 12 месечно бебе а ние сме на почти 5 и са ни точни!

# 12
  • Мнения: 525
Аз взех няколко бодита за 12 месечно бебе а ние сме на почти 5 и са ни точни!

Ето на, не съм само аз.  Wink
Цените на дрехите са много евтини.
А относно това, което моят мъж нарича "парцалчето", а предполагам става въпрос за същото, тъй като точно това не съм забелязала в магазина, то това е нещо, което нашето бебе дъвче и си вре в устата:) Освен това често заспива с нещото върху лицето си. Хубавото е, че материята не лепи разни власинки..Всъщност чудна вещ, но ни я подариха. Никога не бих се сетила, че ще върши такава "работа"Simple Smile

# 13
  • Мнения: 858
кърпичката е за гушкане,пипане,игра.Моят син има подобна от ТСМ като лъвче и много си го харесва все още.В началото му завързвах кърпичката на кошницата,после заспиваше с нея мачкайки я с ръчички,а сега е на раницата му.

# 14
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
От бг Джъмбо не съм пазарувала..
Миналата година всички бодита на малчо бяха от Джъмбо (свекито ги надонесе от Гърция) и наистина са по-малки по размер и не отговарят за възрастта, която е изписана.

Малко офф - нещото, което най-харесах от  гръцките подаръци са едни бодита тип пижама (с дълго ръкавче и крачолче), закопчават се с цип. Има ли такива и в Софииския магазин и колко струват?

Извинявам се, че използвам темата за моето питане  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт