Отговори
# 30
отдавна не бях поглеждалатази тема, защото я спрях от градин аза два месеца . от вторник тръгва пак! стискайте палци! благодаря на всички да са здрави децата и слънчева пролет Hug

# 31
дано всичко да е наред, като тръгне на градина! Но иначе Имунобор и каляване! Може да ви звучи странно, по принцип аз много обичам да ми е топло! Преди 3 години 2005 след големите наводнения си купихме дърва за печката у дома! Обаче те бяха много мокри и не можаха да изсъхнат! Цяла зима в тази стая където е печката беше не повече от 18 градуса, а в останалите по 15-16! Тази зима и лято аз и брат ми не се разболяхме нито веднъж! Та закалявайте децета си! Водете ги на разходки, нянаъв спрот, на ски - много добре действа от личен опит ви казвам!  Желая на всички усмихната пролет и здрави дечица! 

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
скоро чух по ТВ да казват че е нормално 1 дете, което ходи на градина/ясла да е болно средно 15 пъти в годината  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Това като го разхвърляш по месеци, излиза, че всеки месец, че и по два пъти, ако не броим летния период... ooooh!

Аз давам на Калина Цитросепт. Не знам съвпадение ли е, но откакто го пие се разби да боледува - за 3 месеца изпи 4 антибиотика   Rolling Eyes Вярно, леко кара всичко - по 1-2 дни, но докато й давах преди това Есберитокс не се разболя нито веднъж. Месеците октомври, ноември и декември беше плътно на градина, без ден отсъствие.
Явно имуностимулаторите са до организъм - при някои действа едно, при други, друго.

# 33
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Миналата година и двете ми деца боледуваха страшно много.Почти през два дни бяхме все по болници.Тъкмо пооправя единият другият легне болен.Въртях се във омагьосан кръг.То не бяха бронхити,то не бяха пневмонии то не беше чудо.

На градина и да исках да пускам баткото нямаше как......ходеше два-три дни и после болен във къщи по цял месец докато се оправи.

Лятото решихме да го спра от градината и да се гледаме във къщи.
Пуснах го наесен в началото на септември месец,като започнах да давам имуностимуланти "Имун Супорт"Изкара три месеца без прекъсване на градината,което си беше нещо невероятно.Не казвам,че не е боледувал.....И двамата боледуваха през зимата,но сравнително леко боледуване караха.
Сега все още не съм решила,какво ще правя лятото,но идеята ми е уж да го спра отново от градината и септември да започна със имуностимулантите и да ги пусна и двамата на градина. Thinking

# 34
Точен отговор на въпроса ти няма! Имам 2 деца на 10 и на 2г. Баткото боледува до 6г каквото и да му давах. Сега малкият е същият. Преди две седмици ни изписаха от болница и днес отново е с температура. Ужасена съм. Пили сме Ехинацея,имунобор,мулти витамини,всякакъв вид капки и т.н. Явно докато не стане на 5-6 ще е така и това направо ме довършва.

# 35
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен.Аз имам две деца на-на 3 год и половина и на 5 год.От как е роден майлкият баткото пие Имун супорт през есента и зимата.Като бебета и на двамата съм давала Цитросепт и коластра.Общо взето са ми здрави и ходят зяедно на детска от как са навършили две години.Но тази зима нищо не ни спаси.Моля ви пишете ми Имун супорт-а как го пиете,с какви почивки и по колко?

Общи условия

Активация на акаунт