Споделете 40

  • 20 117
  • 1 010
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Аз си чакам ексурзията от някой...това ми е началото на поредицата от късмети. Сбъдне ли се той, ясна е работата, няма мърдане, секс, сватба (опционално), бебе, но и нова любов после  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 406
http://www.ruseinfo.net/news_category_0.html
аз пък досега разглеждах Русенската зима

# 17
  • Мнения: 4 406
моят син изтегли късметче за бебе в семейството.... никаква изненада нямаше, това е неизбежно  Laughing

# 18
  • Мнения: 9 903
аз предпочитам късметът ми да не се сбъдва, че е нова любов, а на мъжа ми годеж   Stop просто да се чудиш как може да се слагат подобни късмети, когато всички край теб са или скоро женени, или още не ходят на училище.

# 19
  • Мнения: 14 654
Споделям - страхотна новина - за втори път ще ставам леля!
Честито!
Споделям, че на 31 декември станах леля. Сестра ми роди девойка, Цвети се казва.

# 20
  • Мнения: 2 212
хахаха, и аз това съм си го мислила, Тити. Или пък на баба или дядо учение  Crazy ама какво да се прави, а мойте, честно ги изтеглих без метод на нагласяне в тази последователност: ексурзия, страстен секс, сватба, бебе и нова любов  Crazy

П.П. Честито на лелите, аз съм забелязала, че братя и сестри си раждат децата почти едновременно, в смисъл братовчедчетата са или наборчета, или с малка разлика. То има и логично обяснение, де. Самите братя и сестри като са в приблизително еднаква възраст и статут Simple Smile Аз нямам брат или сестра, затова ще се радвам на чуждите деца. Ео, чакам и от теб племенник да знаеш  Laughing

# 21
  • Русе
  • Мнения: 1 155
За много години, банда!
Споделям, че на 1ви се събудих с кашлица, а до вечерта вече не можех да гледам от главоболие и температура. Вчера цял ден съм лежала, станех ли - залит и пуф! Чак сега се почувствах малко по-добре, но все още леко залитам като стана. Тъкмо свалих температурата и се почувствах като човек, и тръгна една ужасна хрема и разни други "щастливи неща"  Blush
Мислех, че сме опазили детето, но преди час-два и то започна да кашля  Rolling Eyes
Туй най-модерният грип ли е? При децата как минава, някой знае ли?  newsm78

Честито олелване на Янечек   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 405
Бебето е новата любов Simple Smile Ще видиш.

# 23
  • Мнения: 2 212
Ха, дано, Анджей. Не бях се сетила за това тълкувание, звучи логично.  Blush

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Споделям: ЧНГ!
Умишлено не сложих в баницата късмети от вида "бебе", "годеж", "нова любов" и дори "наследство". Да не вземе някой да се засегне нещо. Иначе ми се падна купона. Ще купонясвам, един вид.

# 25
  • Мнения: 7 110
тити, перфектен ти е късмета. Точно като за теб. Братчето на Деян ще бъде новата ти любов.  Grinning
А на мъжът ти късмета пак може нещо в родата да е замесено.

Аз бях подготвила късметчета по стихо-смехоформите на Небесната красТавица. На кумът му се паднаха забавни - кърмене и корем с близнаци.  Mr. Green  hahaha

# 26
  • Мнения: 742
Споделям - страхотна новина - за втори път ще ставам леля!
Честито!
Споделям, че на 31 декември станах леля. Сестра ми роди девойка, Цвети се казва.

Честито! Здраво, умно, весело и красиво като името си да ви е цветенцето .

# 27
  • Мнения: 17 407
Тарталето, скорошна бременност ти пожелавам! Всеки път, щом те мерна из форума, ми се дояждат тарталети Mr. Green Докато сме на бременна вълна споделям, че последната двойка от компанията, която е с 1 дете, чака бебе. Много се радвам!
НЯкой знае ли он лайн  антикварни книжарници? Търся едни учебници от 60-те години на миналия век и се ядосвам, че не ги откривам нийде в нета.

# 28
  • Мнения: 14 654
П.П. Честито на лелите, аз съм забелязала, че братя и сестри си раждат децата почти едновременно, в смисъл братовчедчетата са или наборчета, или с малка разлика. То има и логично обяснение, де. Самите братя и сестри като са в приблизително еднаква възраст и статут Simple Smile Аз нямам брат или сестра, затова ще се радвам на чуждите деца. Ео, чакам и от теб племенник да знаеш  Laughing
Моят маймунек е на почти 5 години вече, но ако побързам има шанс второто ми дете да е наборче на племенничката  Simple Smile
На Еовин пожелавам малък рошльо.
пп: Благодаря за пожеланията.

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 16:25 от Янечек

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Честито на лелята. И на бъдещата такава.
Какъв зор и каква мъка ми беше, когато раждаше сестра ми... Що сълзи пролях и сега как милея за онова малко чудо да ми е в ръцете  Cry Ама с чудната Бг реалност се виждаме веднъж годишно  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт