Как преодоляхте раздялата с таткото?

  • 5 893
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 463
ЕРД-едър рогат добитък.

# 46
  • Мнения: 6 315
Samotna, много съжалявам за това, което ти се случва. Поводът му изглежда доста измислен и изсмукан от пръстите, все едно си търси оправдание пред себе си и останалия свят  Confused. Аз съм на мнение, че си заслужава да се бориш за връзката си само ако все още обичаш човека, така че ако има нещо в сърцето ти - бори се за него.  Hug

П.С. Бърди, всяко детенце е различно и реагира различно. Моето е мъничко и сигурно заради това така изживя нещата. Но наистина нещата много зависят от родителите Simple Smile. Щото на дребния му набиваха в главицата колко съм лоша докато аз и дума против баща му не съм изрекла. Ако ме хванат бесовете и детето е при мен си трая и гледам да забравя бързо, защото да се говори против другия родител е гадно.

# 47
  • София
  • Мнения: 17 140
Щото на дребния му набиваха в главицата колко съм лоша

Е тва просто не мога да го проумея защо го правят някои мъже.

# 48
  Самотна има ли в живота му друга жена?

Аз също съм на път да стана една от вас  #Cussing out Толкова се обезличих и си трайкам, че понякога себе си мразя! Но знам едно АКО ТОЗИ ПОРЕДЕН НЕРЕЗ МЕ НАКАРА ДА МУ СЪБИРАМ БАГАЖА в малкото часове "които не съм на вахта" с тримесечното бебе ще му го изхвърля през прозореца!

 P.S. днес в инструментите му намерих белезници - стискайте му палци ВОЙНАТА НА СЕМЕЙСТВО РОУЗ нищо не е в сравнение с мен. Даже няма да могат да ме осъдят ефективно с добри адвокати, ще излезе че съм била временно невменяема от следродовата депрсия.

# 49
Самотна много сажалявам,за това което се случва с тебе,не се сърдя за темата,ти за момента имаш голяма нужда от подкрепа и съвет,за това момичета не спирайте да я окуражавате.

Общи условия

Активация на акаунт