Някой с такъв проблем? (за обезкосмяване)

  • 27 591
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
of boje i az imam sa6tia problem.cial jivot sam se brasnala,no mnogo mi pisna osobeno prez liatoto vseki deni zatova re6ih da si kypia epilator na filips koito e mnogo hubav i skap,no..... eto 4e problemite s podkojnite kosmi stana.po princip niamam izob6to mn.kosmi i sa mi mn.tanki ,no iavno na triagalnika sa po debeli i se obra6tat.po edno vreme i az biah stanala cialata v mn.grozni rani i sama si gi stiskah  i na plaj me be6e sram da hodia.sega pak sam na samobrasna4ka i......pak vseki den ad,no 6te probvam tova krem4e antisepti4en krem da vidia kakvo 6te stane.blagodaria vi mn.za informaciata i ako pomogne vednada 6te spodelia

# 61
  • Мнения: 1 475
А аз с какво да се обезкосмявам, като лекарите ми забраняват незнам! Първо от тъпите коли маски непрекъснато ми сваляха кожата, в смисъл топли студени, кожата ми е много чувствителна, нежна и се лющеше, какво лющене, направо рани ми оставаха,смених много козметици, ефекта се беше все тоя, в резултат получих атопичен дерматит и забрана за кола маска от лекари-дерматолози, оправих този проблем с бебебшки кремчета Simple Smile и започнах с бръснача до онзи ден, когато получих.....лекарското заключение бактериална инфекция на кожата , в горната част най-вероятно от замърсяване, с бръснарско ножче, което само аз ползвам и сменям на 1-2 месеца- сега не мога и да се бръсна! Кажете някакво разрешение на проблема аз от 7-ми клас се обезкосмявам ,не мога да ходя с косми, некомфортно и нехигиенично ми се струва! Сега докато отмине този проблем ще си ги отглеждам ама след това!! Sick Sick Sick

# 62
  • Мнения: 133
Аз също ще чакам някой да препоръча подходящ депилатоар.
Благодаря

# 63
  • Мнения: 2 229
На него пише "Антисептичен крем", а отдолу с малки букви е написано:
подпомага заздравяването на рани и леки изгаряния, противо-гъбичен

Моето струва 2,25 лв., разбира се в различните аптеки цената варира. Пробвай в друга аптека, това, което са ти предложили, сигурно е различен мехлем, защото си спомням че има такива пастички и за лице  bouquet

Значи намерих го в една друга аптека и се мажа от 2-3 дни. Дано не си въобразявам, но ако не друго, май ми се поуспокои кожата и не седи толкова зачервена и болезнена след кола маската. newsm78 Мирише хубаво, лесно попива и не ми оставя петна всъщност, така че засега съм доволна!  bouquet

А ти докога се мажеш, колко дни след епилация продължаваш? Rolling Eyes


marsiana, след като са ти забранили бръснач и кола маска, епилатор не става ли?


Между другото това със слабите косми, които не могат да пробият кожата, не важи в моя случай, защото ми се забиват дебели и твърди...

# 64
  • Мнения: 1 475



marsiana, след като са ти забранили бръснач и кола маска, епилатор не става ли?


...

В понеделник съм пак на дерматалог, да видя какво ще ми кажат, как да действам в бъдеще,проблема ми е съвсем пресен от около седмица-  надявям се като ми мине да си ползвам пак бръснача, кола-маската изключено, епилатора  ми действа по същия начин като кола маската Naughty

# 65
  • Мнения: 776
На него пише "Антисептичен крем", а отдолу с малки букви е написано:
подпомага заздравяването на рани и леки изгаряния, противо-гъбичен

Моето струва 2,25 лв., разбира се в различните аптеки цената варира. Пробвай в друга аптека, това, което са ти предложили, сигурно е различен мехлем, защото си спомням че има такива пастички и за лице  bouquet

Значи намерих го в една друга аптека и се мажа от 2-3 дни. Дано не си въобразявам, но ако не друго, май ми се поуспокои кожата и не седи толкова зачервена и болезнена след кола маската. newsm78 Мирише хубаво, лесно попива и не ми оставя петна всъщност, така че засега съм доволна!  bouquet

А ти докога се мажеш, колко дни след епилация продължаваш? Rolling Eyes


marsiana, след като са ти забранили бръснач и кола маска, епилатор не става ли?


Между другото това със слабите косми, които не могат да пробият кожата, не важи в моя случай, защото ми се забиват дебели и твърди...

Ами, аз се мажа поне 3,4 дни по 3 пъти на ден, защото както писах и преди, на секунадата след колата ми излизат пъпки и за да стопирам образуването на нови и да лекувам вече формиралите се, трябва по-дълго време. Поне на мен бавно ми минават нещата.
По мое мнение трябва няколко дни, за да има ефект, но ти както си го чувстваш  bouquet Peace
И за мен не важи, защото моят косъм е по-твърд и смятам, че именно от тук идва проблема....поради това, че е по-плътен, по трудно избива! Rolling Eyes

# 66
момичета помагайте досега ходех на кола маска последния път се направих с епилатора голяма грешка кожата ми се възпали и излязоха пъпчици аз някой ги разчоплих ужяс голяма грешка и сега съм много зле  даже и белези може да ми останат скво да правя с кво да ги маgя незнам не искам да съм като петниста хиена и да ми останат белези 

# 67
  • Мнения: 946
А аз с какво да се обезкосмявам, като лекарите ми забраняват незнам! Първо от тъпите коли маски непрекъснато ми сваляха кожата, в смисъл топли студени, кожата ми е много чувствителна, нежна и се лющеше, какво лющене, направо рани ми оставаха,смених много козметици, ефекта се беше все тоя, в резултат получих атопичен дерматит и забрана за кола маска от лекари-дерматолози, оправих този проблем с бебебшки кремчета Simple Smile и започнах с бръснача до онзи ден, когато получих.....лекарското заключение бактериална инфекция на кожата , в горната част най-вероятно от замърсяване, с бръснарско ножче, което само аз ползвам и сменям на 1-2 месеца- сега не мога и да се бръсна! Кажете някакво разрешение на проблема аз от 7-ми клас се обезкосмявам ,не мога да ходя с косми, некомфортно и нехигиенично ми се струва! Сега докато отмине този проблем ще си ги отглеждам ама след това!! Sick Sick Sick
Мила,може би трябва да прибегнеш до лазера/или както там се казва/Малко е скъпо,но може да ти помогне.

# 68
  • Мнения: 946
момичета помагайте досега ходех на кола маска последния път се направих с епилатора голяма грешка кожата ми се възпали и излязоха пъпчици аз някой ги разчоплих ужяс голяма грешка и сега съм много зле  даже и белези може да ми останат скво да правя с кво да ги маgя незнам не искам да съм като петниста хиена и да ми останат белези 
Пети,аз ходя като" петниста хиена" вече 5години  Tired Сега много не ми остава време за чоплене ама белезите си седят  Confused

# 69
олее аз се надявах поне ся като не ги пипам повече и с времето да се заличат  Cry да ти кажя малко избледняха взех си и един избелващ крем не че с него и без него се тая ама поне там нещо да мажя и си мисля че с време ще се заличат дано ако не ги чопля повече де!

# 70
Здравейте , аз имам същия проблем.
Махам космите си от триъгълника с епилатор , но при мен проблема е че съм много окосмена.От едно място ми излизат 2 косъма , когато махна космите цялата се зачрвявам и ми стават ранички , а също така и ми растът под кожата.
Въпроса ми е някой може ли да ми каже как мога поне да намаля окосмяването ? Sad
За бръснач не ми се и мисли!

# 71
Здравейте момичета, ето още една колежка с такава болежка  Wink Миналата година ми излезе огромно гадно чудо, колкото голям орех на триъгълника, хирурга го сряза и ми препоръча оксикорт, ползвам го честичко, струва 7,50, действа обезболяващо! на момента! и спира образуването на гной, но е добре да се прочете листовката преди да се използва. Задължително е при мен обаче да извадя косъмчето с игла, защото ако си остане, образува твърдо топче. И аз много се замислям за фотоепилация Wink

# 72
  • Мнения: 1
 HugИ аз съм с такъв проблем!На мен ми помогна ексфолиант.след всякакъв вид обескосмяване се ексфолирам и слагам бебешка пудра за около 10 мин.и след това забърсвам с мокри кърпички.несе решава напълно проблема,но намаляват и ватрешните косамчета и обриването.дано да помогне и при теб.

# 73
  • Мнения: 0
И аз се присъединявам към клуба...Аз съм от тия,където кола маската не им понася на никакви места! Cry Досега не съм ползвала оксикорт,но мисля да го пробвам ,поне да не ми се възпаляват толкова пъпките.Предполагам,че го има във всяка аптека

# 74
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Има ли място и за мен? Simple Smile И аз сьм с проблемен триьгьлник Twisted Evil А от скоро започнаха да ми се появяват и подкожни и на краката от коляното на долу. Мисля,че е от лентичките,заЩтото от няколко месеца ползвам тях ,а по_принцип работя с епилатор,ама сега нямам време за него. На мен една позната ми каза след епилация местото да се маже с лосион за след брьснене,а не крем или лосион за тяло,за6тото те помагали за образуването на повече пьпки,освен разбира се ,ако кремчето не е специално за този проблем. Пробвайте,може пьк на някой това да му помогне,при мен имаШе резултат.Успех.
П.С. Сега поне си се виждаме само ни е сьпрузите ни,ами лятото.........всички бански са ми с долниЩта тип кьси панталонки,че иначе Sick

Общи условия

Активация на акаунт