Слагате ли шапчица вкъщи - 2

  • 76 285
  • 1 020
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
'Свинявам се на госпойцата Бу, че пускам продължение на култовата тема, ама носталгия ме налегна, пък и реколтата бисерни заглавия е добра  Grinning
Ето малко жътва от мене:
как бихте реагирали , ако след време се окаже че вашето съкровище е бисексуално май фейвърит
Как да го спася от самия него... драма!
какво да правя с тази нощна вода   каквото и с дневната, предполагам
Не знам, но направо сме трагедия!!! лошо
какво да правя с ухото ... пача?
Кушмари! кушмар!
Моля ви помогнете да махнем тези храчки  мммм
Колко е голямо гърлото на 10-месечно бебе? другият ми фейвърит

Хайде, другарки, грабвайте сърповете  Simple Smile

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 572

как бихте реагирали , ако след време се окаже че вашето съкровище е бисексуално- Ще го приема без излишни драми. Не мисля, че ще е проблем за мен. Но това никога няма да стане- мъжът ми се отвращава от педали.
Как да го спася от самия него...- Трудно е, три живота ще ми трябват, за да го накарам да си сложи капки за нос.
какво да правя с тази нощна вода - Ъ?!
Не знам, но направо сме трагедия!!! - В добрия смисъл.
какво да правя с ухото ...- Каквото и с другото- ще го почиствам мнимателно и ще го наострям
Кушмари! - Олелелеее стършел!
Моля ви помогнете да махнем тези храчки- Барем да бяха зелени...
Колко е голямо гърлото на 10-месечно бебе? - Колкото Ягодинската пещера...

# 2
  • Мнения: 503
Петъчните теми на Марианкааааааа. Антиеротика отвсякъде.
Полиция в дома на Бритни. Тема от изключителна важност.
Какво и е на лицето на Жаси от "Сделка или не"? В първия момент помислих, че може да е минал камион през него, да пази Господ.

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 14:47 от galll

# 3
  • Мнения: 2 891
Запазвам място на опашката и отивам на темобер  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 7 109
Каква книга бихте подарили на мъж? - Хартиена?

# 5
  • Мнения: 3 157
Коя зодия сте?-не знам какво я притесняваше авторката,сигурно не говори с представители на определени зодии,колко съм треперила като написах ,дева,
Как се казват децата/мъжът ви/баба ви и т.н. също ми се струва страшно тъпо...
има и страшно други,които ми се виждат безкрайно безсмислени,ама като се сетя ще допълвам

# 6
  • Мнения: 1 951
Обеци като на Преслава-къде да си купим?   - от аптеката едва ли...пък и всички ли искаме да си ги купим?

Разговаряте ли си с мъжете?  - сакън, с мъж не се осмелявам  Naughty

# 7
  • Мнения: 6 417
Кога пробиха първите ви зъбчета? 
А ся де  Thinking

# 8
  • Мнения: 865
Две скромни предложения от КМ,но със жизнено важно съдържание:
Обеци като на Преслава-къде да си купим?
и
Костен мозък от телешки джолан-Маска за коса?!!
Ето и малко от съдържанието на чудодейната маска-"Ето ви нещо елементарно, но предупреждавам че косата става гъста(ако се направи няколко пъти, става дори много гъста), но мазна ако това не ви смущава. Взима се костен мозък от телешки мозъчен кокъл (Джолан - кокълите дето са за бульон). Още по добре е откон (тогава косата не се умазнява, но това е много трудно за набавяне) "

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 14:59 от Зарра

# 9
  • Мнения: 6 417
А къде да го търсим тоя кокъл от кон не пишеше ли?  newsm78

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 179
Защо много мъже са темерути? - *ба ли ги
Вие разхождате ли се пред обедната почивка? - точно пред обедната почивка излизам да се разхождам
Кои части на телата си бръснат мъжете ви? - тема убиец
дете!!???? - олелеее
как да си сваля пръстен, който не ще да излезе? - като го поканиш вежливо да излезе
а продъжителността има ли общо с изморените мъже? - нищо общо няма - лигавят се изморените мъже..
как го казвате това "обичам те" - обикновенно използваме речниковия си запас.

# 11
  • Мнения: 742
От кога цели термичнообработени яйца? - от десет месечна възраст, тогава гърлто на бебето става голямо и могат да минават цели.
веднъж или два пъти да давам? а сега де
как да си накъдря косата и къде? на къдрици, отзад
Парфюмирате ли се преди да си легнете/да спите/? добре, че е уточнението в скобки  Wink


темата за "обичам те" е моя  Mr. Green обикновено се пише с едно н

# 12
  • София
  • Мнения: 1 176
"Купуват ли мъжете ви дамски превръзки" - аз без мъж, голям срам в тия аптеки ви казвам Crossing Arms
"Изпирате ли новозакупените дрехи" - не само това, ами и плодовете и зеленчуците си мием.

# 13
  • Мнения: 25 562
Само на втора страница на Клюто си "набрах" няколко темички:  Mr. Green

ИМА ЛИ БЪДЕЩЕ ЗА НАШИТЕ ДЕЦА !!!!!!!!!!!! - въпросителната частица ли никак не ми се връзва с възклицателните в края, ама като се зачетеш в писанките на авторката, това е най-малкото, което може да те подразни.  Laughing

Емилия чака дете!!!???? - още една тема от първостепенна важност, само не схващам от заглавието да се учудваме ли, да се радваме ли, да се възмущаваме ли, какво?  newsm78

76 624 потребители - колко от вас практикуват анален секс ? - тъкмо очаквах практикуващите да се изброят поименно, ама Татти взе, че лопна кепенците.  Crossing Arms

Знаете ли как ? - Какво? Всъщност, много неща зная, но не винаги мога.  Whistling

Каква е цената....? - Още едно ясно и дълбокомислено заглавие. Ти колко даваш?  Laughing

Коя ПЕСЕН слушате СЕГА?!?!?! - Няма да ти кажа!?!?!?!?!

Стига толкова за Клюто, отивам на лов и в другите форуми.  Flutter

# 14
  • Мнения: 2 070
Вие сте факири, явно ровите навсякъде. От къде ги взимате тези... Явно тр се махна от тоя Клюкарник и да ида на пътешествие из другите подфоруми.

Общи условия

Активация на акаунт