Арсен проникнал във венеца

  • 20 022
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 410
Pepta,би ли казала името на тази хубостница, че да не ходим при нея #2gunfire

# 16
  • Varna
  • Мнения: 288
Д-р Ирина Петрова.Работи в поликлиниката в кв.Владиславово,гр Варна.

# 17
  • Мнения: 549
Здравей Pepta,от личен опит мога да ти препоръчам с-во.Едреви.Доста известни и добри в града.Тя е стоматолог.А съпругът й е хирург(заместникът на Леонидов)т.е.лицево-челюстен хирург.Кабинетът им се намира:ул."Цар Асен"14тел.611-211 611-311(улицата зад общината).Работят с доста пациенти.В сградата се помещават и други зъболекари(по различно време)Едреви не работят със здравната каса.Ние Без страх си ходим при тях.Редовно си водя детето(5г.6м.) на проф.преглед .Сега дори ще го водя да му "запечата"постоянните кътници.Дори съпругът ми посети и Едрев-остана доволен.Ако имаш някакви въпроси питай-аз съм на линия.

# 18
  • Мнения: 549
Здравей отново.Поразрових се в нета и открих също добър стоматолог ето й сайта.
www.moldovanova.com    Тази работи и със здравната каса.Надявам се да съм ти помогнала.!!!!!!

# 19
  • Мнения: 549
P.S.Пиши какво е станало с теб и какво си решила?

# 20
  • Varna
  • Мнения: 288
svetlaibobo,благодаря ти за информацията Hug.Моите мъки продължават.Ходих на нещо като нагревки с лазер на венеца,но сега пък ми стана като изгорено на венеца.Абе много ядове събрах заради една лека болка в зъба CryУтре ще ходя да си направя снимка и тогава вече ще реша накъде да се насоча.А за здравната каса,тя поема само една твърде мизерна част от стойноста на лечението и е все тая,дали стоматолога има договор с касата.

# 21
  • Мнения: 549
Здравей отново,с направената от теб снимка на зъба отиди при Едрева(АКО искаш, и ми се доверяваш)поне да се консултираш с нея.Обясни й всичко.Доста е разбрана и внимателна.
Абе -поне ще имаш още едно мнение от стоматолог.На мен точно тя ми спаси 5 горен десен от изваждане.А Андреевска искаше да ми  го вади.Имах гангрена.И бях със страшни болки.Машината й е на ниво и подържа отлична хигиена.Пиши какво е станало.Стискам ти палци.

# 22
А аз си мислех 4е 4и4о ми е най - добрия зъболекър в цялата страна.
2 седмици съм ве4е с арсен в зъба и почерня имам адски болки особено когато пия нещо горещо Cry
адски ми е тревожно и на мен да не би да се стигне до ваденето на зъба,защото ще се побъркам Cry   
Защо не се забрани използването на тоя гаден мръсен вреден безполезен АРСЕН  #Cussing out
Аман от доктори аз ще взема да стана за да им покажа какво е прецизна работа Cry
ДАНо има по рядко случаи като наште,попаднали на некадърни лекари... Cry

# 23
# 24
  • Мнения: 413
Здравейте момичета ,записвам се и аз в темата да споделя мойте мъки и да попитам за съвет.
Преди седем години горе-долу и на мен при безобиден кариес арсена ми оцвети целия венец.В последствие изгорената тъкан падна сама.Миналата година отекох цялата и отидох при заболекарката която ми лекува зъбите (същата която ми изгори с арсен венеца) Прати ме на снимка и какво си мислите се оказа-стопена ми е част от челюстта точно на това място в следствие на арсена.Тя естествено се оправда ,че вината не е в нея а в арсена. И видители не съм единствената с тоя проблем.............само че мен това не ме топли. ooooh! Тогава ми каза че в София има стоматолог -хирург(жена) която зашива венеца (бърка някък под зъба ) и след време дупката която ми се е получила под зъба зараства.Та въпроса ми е има ли някой,който е преживял подобна маниполация да сподели някаква информация.
Предварително Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт