Какво стана с Александра?

  • 4 521
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 966
Днес баба ми за пореден път ме попита - къде изчезна тази Александра бе? Става дума за Александра Раева от Шоуто на Слави. Може да е обсъждано вече, но аз не открих поне. Някой да има информация? То явно и на мен ми е любопитно, не само на бабата, признавам си без бой. Joy

# 1
  • Мнения: 4 435
Всички знаят.Алекс се занимава с мода ,марката е Aggata,има бутици в доста градове.И според мене дрехите й са страхотни.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 814
Можеш да прочетеш повече тук и тук .

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
И тук също. Hug

# 4
  • Мнения: 5 140
А и по добре изглежда, отколкото в Шоуто на Слави. Там ми беше някак сдухана.

# 5
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ами пи кафе и излезе  smile3532

# 6
  • Мнения: 2 161
За да не създавам нова тема,бихте ли казали къде е Галя от Каризма?С какво се занимава сега.И още-Марин от Стар Академи пя ли в Кан.И ако не е пял,както подозирам,защо?Нека авторката не ми се сърди.

# 7
  • Мнения: 1 666
И още-Марин от Стар Академи пя ли в Кан.И ако не е пял,както подозирам,защо?.

Не, не пя. А заслужаваше. А не пя, защото "продуцентите" му не си свършиха работата.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 359
За Алексадра са ти отговорили, аз също споделям мнението, че бутиците и са успешни.
Шанел, Галка имаше участие с "Каризма" в Новогодишната нощ в нашия хотел. Изглеждаше чудесно и във форма, като се има предвид, че преди това са били по някакви площади.

# 9
  • Мнения: 5 140
Е Каризма не се ли разделиха?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 359
Е Каризма не се ли разделиха?

Не знам, всъщност чух нещо такова, но вероятно участието им е било договорено на по-ранен етап. Така предполагам.

# 11
  • Мнения: 3 634
А Миро с Анелия ли ходи, а-а?  smile3521

# 12
  • Мнения: 25 447
Аре ся, баба ти! Ще се лъжем ли сега?  Crossing Arms
Да беше попитала баба си, вместо тук - всяка себеуважаваща се бабичка знае какво стана с Александра. Коя точно Александра - Раева, Романова, Фьодоровна, Датска, Лисовска или Фол, няма значение, важното е, че бабет знае. А ако не знае, ще попита приятелките си (не теб!), а те знаят, знаят...  smile3521

# 13
  • Мнения: 2 891
И още-Марин от Стар Академи пя ли в Кан.И ако не е пял,както подозирам,защо?.

Не, не пя. А заслужаваше. А не пя, защото "продуцентите" му не си свършиха работата.

Защо, какво е станало?

# 14
  • Мнения: 4 966
Ми, благодаря на всички. Имах някаква бегла представа, че се занимава с мода, но никъде нищо не бях чела по въпроса.
За Галка от Каризма също ми е интересно, не се сърдя. Wink

Общи условия

Активация на акаунт