снимки on-line - от къде

  • 1 307
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
за първи и единствен засега път поръчах от www.snimkitevi.com . не са лоши, но цветовете са прекалено наситени.  предстои ми скоро пак да поръчвам и то доста на брой и сондирам мнения  Grinning

вие от къде сте поръчвали? впечатления?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 290
И аз основно съм поръчвала от www.snimkitevi.com. На мен много ми харесват особено а цената сиЗащото тук в Бургас най-евтините снимки са по 30-40ст #Crazy

# 2
  • Мнения: 4 546
знам, знам нали и аз съм от Бургас  Wink

# 3
  • Мнения: 84
Искам да попитам как точно става поръчката, защото аз няколко пъти пробвам и не ми се получава. От стъпка 1 натам не мога да продължа. Къде ли бъркам?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 290
Искам да попитам как точно става поръчката, защото аз няколко пъти пробвам и не ми се получава. От стъпка 1 натам не мога да продължа. Къде ли бъркам?

След като избереш кои снимки да ти се извадят. най долу има две опции
1)Форматът и броят на всички снимки да бъде еднакъв ?
2)Копиране по опис ?
избираш една от двете и натискаш бутона "продължи"
Аз обикновено все по опис избирам . После започват да ти се качват снимките на сървъра Изчакваш докато ти даде съобщение че всичките са качени. Автоматично те прехвърля на следващата стр където си избираш броя на снимките, формат вид на хартията Даваш приключих и това е. трябва да потвърдиш по тел или e-mail поръчката си  и да кажеш как искап да я получиш по куриер или на място Това е УСПЕХ Peace Peace Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Вие като сте от Бургас как си ги получавате? Колко ви излиза доставката?

# 6
  • Мнения: 4 546
ами по куриел ми ге пращат.
зависи колко снимки ще поръчаш , дори с доставката може да ти излеза по-изгодно, а понякога и фирмата прави отстъпка за количество

# 7
  • Мнения: 84
ани4ка, благодаря ти за информацията, обаче аз немога да схвана всъщност как избираш снимките или по-точно къде, уж свалих някаква програма, ама...  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 1 715
Аз поръчвам от www.fotobravo.com. Много съм доволна Simple Smile

# 9
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Аз само от снимките ви поръчвам и съм много доволна.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 290
Вие като сте от Бургас как си ги получавате? Колко ви излиза доставката?
Изпращат ги чрез куриерите Спиди. Цена 3,80лв. Последния път ги поръчах в сряда вечерта и в петък бяха при мен. Аз съм мн доволна от www.snimkitevi.com

# 11
  • София
  • Мнения: 659
Аз поръчвам от  www.fotolan.info и съм много доволна

# 12
  • София
  • Мнения: 1 845
От доста време и за се колебая къде да поръчам.
Та исках да ви питам за самета технология на качването-например за 100-тина снимки колко време коре долу ви отнема?

# 13
  • Мнения: 4 546
ами на мен 250 снимки ми ги качва около два и половина часа
но сигурно зависи от връзката, а и от компютъра-моя комп си е бавен вече Tired

# 14
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз си поръчвам от foto bravo. При поръчка над 13 снимки не плащаш такса обработка.
Има възможност за доставка с куриер или да си ги вземеш от посочен от теб обект при поръчката.
Досега максималния брой, който съм качвала наведнъж е 60 бр. за поръчка и това се случи
за не повече от минута-две. Доволна съм от качеството. Можеш да си поискаш матови или гланцови, както и да избереш между няколко формата.
Много лесно се качва програмата, а качването на снимките и поръчката са елементарни.
Снимките стават за около два дни, но зависи от броя и натовареността в момента.

Общи условия

Активация на акаунт