идеи за коридор

  • 15 464
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Нас ни посъветваха да си сложим корк. Това е мнението на нашите приятели в Мадрид. Те там навсякъде са с корк. В България как стои въпроса? Вчера бяхме в Практикер и видяхме някакви ролки корк, но мисля, че е покритие за стени, за под не знам къде да търсим.
Някой от вас слагал ли си е корк като подова настилка?

Корк за настилка съм виждала да продават в мебелната къща в Люлин.
На плочи с р-р: 30х30 см, дебелината вече не я помня, с нанесено лаково покритие, или пък и такива които после клиента сам да си ги лакира. Цената е различна разбира се. Тези ролки които си гледала са за облицовка.

Ето и един линк: http://www.comfort.bg/bg/public/clients_7150_144.html

# 16
  • Мнения: 1 269
Нас ни посъветваха да си сложим корк. Това е мнението на нашите приятели в Мадрид. Те там навсякъде са с корк. В България как стои въпроса? Вчера бяхме в Практикер и видяхме някакви ролки корк, но мисля, че е покритие за стени, за под не знам къде да търсим.
Някой от вас слагал ли си е корк като подова настилка?

Корк за настилка съм виждала да продават в мебелната къща в Люлин.
На плочи с р-р: 30х30 см, дебелината вече не я помня, с нанесено лаково покритие, или пък и такива които после клиента сам да си ги лакира. Цената е различна разбира се. Тези ролки които си гледала са за облицовка.

Ето и един линк: http://www.comfort.bg/bg/public/clients_7150_144.html
Благодаря! Съмнително изгодно ми се видяха тези ролки, а те наистина били само облицоване! На пролет смятаме да слагаме корк и то не само в коридора> Wink

# 17
  • Мнения: 128
 Харесва ми как става с корк!

# 18
  • Мнения: 37
Корк може да се намери в специализирания магазин на "Оборище" близо до парка. Той е мек и значително по-приятен материал за под, но естествено се износва много по-бързо от гранитогреса. Може би е по-подходящ за стая.

# 19
У нас е подобно само,че коридора на 1-я етаж е с гранитогрес,който е същия и в кухнята ми,но горе 2-ри етаж сме с ламиниран паркет.

# 20
У нас е подобно само,че коридора на 1-я етаж е с гранитогрес,който е същия и в кухнята ми,но горе 2-ри етаж сме с ламиниран паркет.
Забравих да уточня,че стъпалата т.е. стълбите за горе са от дърво,така предпочетох тогава.

# 21
  • Мнения: 616
ето ти едно:
доста оригинално, може да се адаптира към размера на твоя конкретен коридор, да се подбере цват на дървото, както и на плочите, а и прехода към паркет би бил съвсем естествен.
 Peace
Съответно стъпалата могат да са с плочи на хоризонталната част, и с дърво на вертикала (оф, не го обясних...) така де, според стъпалата ще се нагоди, той майстора най-добре ще ти покаже!

Общи условия

Активация на акаунт