Претапициране на мека мебел

  • 100 510
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 120
За тези ъгловите кухненски диванчета съм чувала да продават готови комплекти калъфи. Една моя позната си купи от Шумен от един магазин-(мисля че беше такъв за спално бельо-магазинът де  Grinning) Тя ми каза ,че е имало комплекти на различни цени-започващи от 30 лв. и нагоре. Нейният струвал 60 лв.,защото бил от по-добър плат.  Hug

# 61
Някой може ли да ми даде координати, къде мога да занеса мебелите, за да ми ги претапицират (наготово). Не мога, а и не ми се занимава с такива неща. Кой знае какво ще се получи накрая.  newsm78.
Там дали само нова дамаска слагат?? А дали може и нов дунапрен да сложат вътре???

Здравей, предполагам, че се включвам много късно, но все пак да споделя  Simple Smile. Преди месец една позната си претапицира холова гарнитура с доста сложен модел. Остана много доволна от крайния резултат и от цената, плати около 250 лв за труд. Ползва услугите на варненска фирма, беше  очарована, че са я консултирали изключително коректно и професионално. Ако все още не си решила проблема с тапицирането можеш да погледнеш тук. http://www.tapiciram.com/g1.php

# 62
  • Мнения: 0
Може би се включвам и аз много късно по темата, но аз ползвах услугите на един тапицер в ПЛОВДИВ.Честно да си призная много се страхувах дали холовата ми ще изглежда след ремонта като нова понеже е 20 годишна а и в днешно време не на всеки можеш да се довериш.Телефона му взех от една позната и реших да опитам. Обадих му се и се разбрахме да дойде да я види. Измери я и ми каза колко дамаска да взема. На следващия ден дойде да я вземе и след 2 дни ми я върна. Незнам дали ще повярвате но изглеждаше като че ли сме я купили от магазина.Преди ремонта от седалката изкачаха няколко пружини и беше ужастно. За работата ми взе 200лв като в тях влиза транспорта, разгобяването, разтапицирането, тапицирането и шиенето. Ако някой иска номера му да пише на лични.

# 63
  • Мнения: 187
Момичета, аз също искам калъф за трапезен ъгъл. Абсурд да се справя сама. Иначе модела на дивана е широко разпостранен.
Къде бих могла да намеря готови калъфи?

# 64
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! За първи път пиша тук и смятам, че в условия на криза тази тема е доста полезна Simple Smile Сигурно отговора на моя въпрос е много елементарен Embarassed, но не мога да си представя как се правят заоблените и извитите форми на някои дивани Simple SmileАко някой ме е разбрал ще се радвам да ми отговори.

# 65
  • Мнения: 8
Здравейте на всички! За първи път пиша тук и смятам, че в условия на криза тази тема е доста полезна Simple Smile Сигурно отговора на моя въпрос е много елементарен Embarassed, но не мога да си представя как се правят заоблените и извитите форми на някои дивани Simple SmileАко някой ме е разбрал ще се радвам да ми отговори.
v.r.     виш това дали ще ти свърши работа  http://picasaweb.google.com/partic4/FacaVocaMesmoTapecaria#

# 66
  • Мнения: 1
Благодаря за снимките. Исках само да си пооправя грозното старо диванче, но изглежда доста трудно за непрофесионалист  Simple Smile  Явно ще трябва да се примиря със старата му форма.

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 489
v.r.,ако искаш пиши ми на лични.Ще се опитам да ти помогна за диванчето.Това е сменяема дамаска http://drozofila.multiply.com/photos/album/4/4#photo=133  ,но съм си шила и калъфки и за стария ъгъл.

# 68
  • Мнения: 120
записче

# 69
  • Мнения: 0
Може би се включвам и аз много късно по темата, но аз ползвах услугите на един тапицер в ПЛОВДИВ.Честно да си призная много се страхувах дали холовата ми ще изглежда след ремонта като нова понеже е 20 годишна а и в днешно време не на всеки можеш да се довериш.Телефона му взех от една позната и реших да опитам. Обадих му се и се разбрахме да дойде да я види. Измери я и ми каза колко дамаска да взема. На следващия ден дойде да я вземе и след 2 дни ми я върна. Незнам дали ще повярвате но изглеждаше като че ли сме я купили от магазина.Преди ремонта от седалката изкачаха няколко пружини и беше ужастно. За работата ми взе 200лв като в тях влиза транспорта, разгобяването, разтапицирането, тапицирането и шиенето. Ако някой иска номера му да пише на лични.
Здравейте забравих да кажа че тапицера ме беше изненадал с наколко възглавнички от дамаската на холовата

# 70
  • Мнения: 47
А, ето тема, която  може да ми свърши работа Simple Smile Записвам се да следя Simple Smile

# 71
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
и аз търся по-пресна информация за претапициране в софия? моля някой ако е претапицирал да си каже мнението и препоръка.

# 72
# 73
  • Мнения: 3 875
Здравейте.
Нужна ми е информация ако някой знае. Добър тапицер в Пловдив. Но не точно за претапициране, а по-скоро за смяна пълнежа на седалките на диван. В момента е някакво странно чудо, което не е дунапрен. Твърдо е и след само година ползване се слегна неприятно. Дори дамаската отгоре започна да се намачква тъй като материалът вътре няма никаква еластичност, а се сляга.

Искам да сложа възможно най-добрия материал (предполагам, че това е дунапрен) така че да бъде меко и комфортно при сядане.

Намерих от интернет само един сайт на някаква фирма "Марио 81".
Молбата ми е ако някой е от Пловдив и е извършвал подобна манипулация на седалките на диван, да ми препоръча тапицер.

Не искам да си го правим сами, а да ни го направят.


Казаха ми, че добро било някакъв високоеластичен дунапрен. Вземал се от завода в севлиево. Поне така каза този тапицер, с когото говорих.

# 74
  • Мнения: 1 780
Момичета, аз също искам калъф за трапезен ъгъл. Абсурд да се справя сама. Иначе модела на дивана е широко разпостранен.
Къде бих могла да намеря готови калъфи?


 В магазините в които се предлагат дамаски обикновено може да се поръча калъф или покривало за дивани и  спални, защото повечето имат уговорка с шивачка за извършване на услугата, а иначе може да се поръча от http://www.adita-bg.com/order.php

Общи условия

Активация на акаунт