подстригването помага ли да се сгъсти косата?

  • 2 092
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Значи нашата косичка още си е бебешка като пух и расте бавно,и се чудя дали да не я обръснем 1 номер да се махне мъха и да стане по твърда и гъста,но не знам дали наистина ще помогне подстригването или косата с времето ще се оправи сама.Споделете вашия опит
Ние сме на 1 год. и 4 месеца

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не няма да помогне Naughty
Само детето ще изглежда по-плешиво и в тоя студ. ooooh!
Не го прави Naughty

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Съвсем наскоро имаше подобна тема. Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=251514.0

На въпроса - не, няма да помогне! Ако беше толкова лесно, всички щяхме да сме с гъсти коси!

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 16:19 от passion

# 3
  • Мнения: 1 183
И аз мисля,че няма да помогне ,мен на годинка са ме постригвали 2 пъти нула номер и не виждам да ми е много гъста,а за мойта щерка мисля да не я постригвам за момента  Wink

# 4
  • Мнения: 7 474
Няма да помогне  Stop

# 5
  • Мнения: 71
не
това е ген. срещу природата не можеш да се бунтуваш

# 6
  • Мнения: 3 369
няма да помогне  Laughing това се влияе от гените, а не от подстригването.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 717
Имаше теми за подстригването и за бръсненето.
На въпроса - няма да помогне.

# 8
  • Мнения: 3 456
Ами, няма да помогне. С времето ще се оправи сама, що се отнася до това, че като мъхче. Иначе гъстотата си е ген.

# 9
  • Мнения: 4 915
Гъстотата на косата зависи от броя на космените фоликули. С бръснене и подстригване няма да ги увеличиш.

# 10
  • Мнения: 636
Гъстотата на косата зависи от броя на космените фоликули. С бръснене и подстригване няма да ги увеличиш.

Точно така Peace

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 044
Разбира се, че няма да помогне. Виждала съм много момиченца, бръснати, за да им се сгъсти косата. Ами има хора и с редки коси, за бога!

# 12
  • Мнения: 1 264
Не знам дали ще помогне.  newsm78 Ако го подстрижеш, как ще разбереш дали ще е по-гъста отколкото ако не си го подстригвала?  Rolling Eyes
Ние подстригахме Калоян, когато навърши годинка. Косичката му пак си му е мекичка, но не е перушинката, която беше бебешката му коса. Ама все още сменя бебешката.  Crazy В този студ не бих подстригала детето си. Следващото подстригване ще е напролет с магаретата.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 290
Аз лично моите синове ги постригах за първи път когато бяха на 6 месеца,не за да им се сгъсти косата защото това не помага,а за да придобие вид прическата им ,защото и двамата бяха тук по-дълго там по-късо и ги постригах.Сега големият си е с оформена прическа и малчо също.
Но това е личен избор,лично за мен на децата  ми така им е по-добре,не се изпотяват от дълга коса и най-вече не им пречи на очичките,на ушите и вратлето.

# 14
  • Мнения: 337
Няма да помогне

Общи условия

Активация на акаунт