Тест за пътешественици

  • 3 921
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 747
Много приятна игра, която ни показва доколко познаваме света! Hug

Аз стигнах до 8 ниво от общо 12, пробвайте се и вие! Peace

http://www.travelpod.com/traveler-iq/?92e9=34b8

# 1
  • Мнения: 1 417
 newsm10 Зариби ме и мене, ама аз имам още какво да уча до 5то ниво и то от 3ия път Confused, ама ще пробвам до края Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 448
СТРАХОТНО!!!! Стигнах до ниво 5 с 28399 точки, а за да мина ми трябват 30000 Sad Ако не бързах толкова сигурно щях да успея Simple Smile Благодаря, Пина   bouquet

# 3
  • Мнения: 250
Супер игричка  ама съм на ниви 1 още все с около 100-тина км извън целта Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 3 241
Много готино, на втория път стигнах до 10 ниво. Ама  трудно се целят малките държави дори да знаеш къде са градовете, пък и нали трябва да си бърз Wink

# 5
  • Мнения: 11 747
Ехеее, 10-то ниво! Laughing
Да малките държави трудно се целят, а и моята мишка е кофти... Tired Имах хубава, ама едно мишле ми сдъвка кабела.... Mr. Green Сега съм с безжична, а тя много ми бяга и още по-трудно става.

Да кажа за тези, дето не са стигали по-горните нива - има ниво 'столици - трудни' - там са София, България и Скопие, Македония , нали играта не е за българи... Wink нас не ни затруднява! Peace

# 6
  • Мнения: 1 724
Ейй, много сте напред с материала аз стигнах до шесто ниво, но ще се пробвам пак де, някои от въпросите се повтарят и ако човек е с добра памет при следващ опит ги нацелва вече местата  Wink

# 7
  • Мнения: 11 747
Охооо, стигнах до 10-то ниво Grinning , но там почти нямам верен отговор. Confused И да ги знам държавите, бъркам им местата в бързината...

# 8
  • Мнения: 3 241
Трябва си и малко късмет да си призная!
Аз се пробвах само на Европа (има отдолу отделните континенти и т.н.) и там става доста бързо много трудно, изненадващо за мен, мислех, че ще ми е по-лесно Simple Smile

# 9
  • Мнения: 11 747
Ами, аз го карам повече на знания, отколкото на късмет, поне до към 8-9 ниво. Има дори Мармарис.

Проблем стана, когато започнаха Лесото, Тринидад и Тобаго, Кейп не знам си кой и т.н.  Embarassed
Поне Бутан го знам къде е. Tired


П.П. Божеее, колко съм скромна... ooooh! Blush

# 10
  • Мнения: 3 241
Нали знаеш вече не е модерно да си скромен, така че - давай смело   Grinning

Аз също съм голям фен на географията, така че много ми харесват такива игрички, благодаря, че я сподели Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 9 947
Страхотна е играта...докарах го до 6 ниво, но доста трудно е да се уцелят дори да ги знаеш къде са Simple Smile, както казвате.
Но пък е забавно!

ПП С втори опит го докарах до 10...ама много гадничко стана Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 14:31 от Lana

# 12
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Направо се пристрастих...... Mr. Green

Хич не ме бива, а имах такова високо мнение за себе си  Stop

# 13
  • Мнения: 5 103
От първия път 8мо ниво bowuu

# 14
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ммм супер е тази игра, вече и мъжа ми зарибих  Peace

# 15
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Играта е супер! Благодаря ти pina   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 461
И аз изкласих до 10-то ниво, ама си е голям зор с тази малка карта, иначе със сигурност всички щяхме да сме още по-добри Laughing

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Срам Embarassed Стигнах 7-мо ниво... като за магистър по география- много слабо ooooh! Ама и мишката ми е скапана, а картата- малка Mr. Green

# 18
  • Мнения: 11 747
Ох, за картата не знам, ама мишката и на мен ми е скапана и определено има значение. Много време се губи от мишката, а на по-горните нива, освен че въпросите са по-трудни и времето доста бързичко почва да върви!

Някой пробва ли се на отделни континенти - то някой писа, че е пробвал,де. Аз пробвах на Европа, ама положението е трагично... Tired

# 19
  • София
  • Мнения: 9 947
А готино е на континенти, поне на Европа- докарах до 7 от 8 нива...сега отивам на Америките
Зарибих се....

ПП Изложих се...на Северна докарах до 4 Sad, а на Латинска до 9, ама си беше чист късмет последните няколко нива...

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 17:20 от Lana

# 20
  • Мнения: 3 622
Страхотно  Peace

# 21
  • Мнения: 2 575
Знаех за този тест, но не бях търсила линк-а. Супер, че сте го пуснали,но хич не е супер че успях само до 5-то ниво с почти 29 000, а то трябвало 30 000 за да преминеш натам Embarassed
Е, добре че другото ми нормално IQ е близо 140, че с тези 89 за травъл до никъде не го докарвам, а се мислех за умна  Mr. Green
отивам да тренирам!!!! Laughing Sunglasses

# 22
  • Мнения: 1 724
На континентите като че ли е по-лесно, аз изкарах от първи път Азия 8 ниво, а Европа 7  Wink

# 23
  • Мнения: 11 747
Хм,аз от континентите бързичко се отказах. Май ще взема да се пробвам пак, щом има добри отзиви...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
Невероятно, но факт 11 ниво,а някой минавал ли е и 12?
Много е гадна картата на Европа - малка, с много държави. Не съм пробвала с отделните континенти.

# 25
  • Мнения: 3 241
Стигнах до 12 на света, но не успях да го мина Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 575
Браво на всички след 10-то ниво. Shocked Shocked Shocked

 Аз там си стоя и все не стигам 50 000, за да го мина. Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 11 747
Я, с високите IQ-та да кажат - на 11 и 12 ниво, що за въпроси има??
Девня, България, Пътечка в Хималаите, Автобусна спирка в Хонг Конг??  Mr. Green Mr. Green

Аз вчера не съм играла и днес също, та си седя до 10-то ниво  Tired

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 14:58 от pina

# 28
  • Мнения: 3 241
Еми не кой знае колко по-сложни въпроси, по-скоро ти трябват повече точки и аз гледам бързо да целя държавата Simple Smile
Но най-вече си е късмет и повтаряне!

# 29
  • Мнения: 2 575
Не знам кой казваше, че Европа или по-точно континентите били по-лесни, но аз на 6-то ниво ( от общо Sunglasses за Европа имах такива въпроси, че на някои дори не знаех за какво говорят( там все пак дават само мястото, а не споменават държава или град) и ми се струва просто невъзможно за минаване.

# 30
  • Мнения: 11 747
Хм, има вариант и по снимки. Оказа се по-трудно, отколкото предполагах!

То отдолу са вариантите, доста са, погледнете ги, ако не сте, че аз не бях ги разгледала обстойно.

# 31
  • Мнения: 1 417
Ясна е работата трябва още мнооооого да пътувам, че да науча географията на света Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 575
Ясна е работата трябва още мнооооого да пътувам, че да науча географията на света Mr. Green

Аз мисля, че ако отидеш на всички местенца от ей този линк:

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.monnikhof.com/V … 6hl%3Dbg%26sa%3DN

можеш да минеш теста от раз  Rolling Eyes Laughing

# 33
  • Мнения: 11 747
Ясна е работата трябва още мнооооого да пътувам, че да науча географията на света Mr. Green

нали?!   Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 174
Хе-хе!Много забавна игра, от първия път имам 5 нива, ама докато разбера какво да правя, играта си стартира...Simple Smile Продължавам пак, че много се изложих във Великобритания, макар да бях на 8 км. от Биг Бен!  Laughing Полезно занимание!   bouquet

# 35
  • Мнения: 3 423
Аз докарах само 6то ниво  и направо ме е срам,че има страни ,за които изобщо не бях чувала.
Уругвай,Гватемала и Азорските острови са моя позор Embarassed
Иначе в Европа бях много добра, но не и с градовете на бившите Съветски републики Embarassed
Също някои монументи от снимковия тест ме хвърлиха в оркестъра,не само на живо но и на снимка не ги бях виждала newsm78


Теста според мен е по скоро географски, отколкото пътешественически,защото има доста въпроси и за не туристически дестинации.

# 36
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз стигнах до ниво 10 първия път;
Трябваха ми 50 000 точки, за да премина на следващото ниво.
А аз реализирах сумарно 44734 точки на световни столици (много трудно).

Като се поосвободя, пак ще пробвам.
Много интересен тест!
Благодаря!  bouquet

# 37
  • Мнения: 6 167
аз едва до 5то довтасах, но мъжът ми директно кацна на 10то ниво.
мен ме пита на няколко пъти " Това е Земята, знаеш това, нали?"Laughing

# 38
  • Мнения: 11 747
аз едва до 5то довтасах, но мъжът ми директно кацна на 10то ниво.
мен ме пита на няколко пъти " Това е Земята, знаеш това, нали?"Laughing
хе-хе, тоз забавен въпрос не ми е задаван, май... Thinking , но като се пробвах само на Европа, определено не личеше, че на този континент живея.. Embarassed

# 39
  • Мнения: 2 575
аз едва до 5то довтасах, но мъжът ми директно кацна на 10то ниво.
мен ме пита на няколко пъти " Това е Земята, знаеш това, нали?"Laughing
хе-хе, тоз забавен въпрос не ми е задаван, май... Thinking , но като се пробвах само на Европа, определено не личеше, че на този континент живея.. Embarassed

Ааа - на мен честичко ми го е давал - когато кликнеш на около 5-6000 км от мястото  Sick
Аз все пак съм на 11-то ниво, но на 12-то не съм успяла засега  Embarassed

# 40
  • Мнения: 11 747
ааа, да! Сега видях и аз въпроса, ама той дискретно зададен, не съм го забелязала до сега! Laughing Аз толкова бързам, че нямам време да чета, сега видях, че отдолу излиза и инфо за мястото след като даде резултата.

Дори заданието чета отзад напред, да пестя време! Нали съм амбицирана за по-високи резултати, ама нейсе...

# 41
  • Мнения: 2 575
Хихи - pina - и аз го чета отзад напред - за да се ориентирам веднага за държавата, нали?  Rolling Eyes
А за времето - и аз все бързам - обще взето най-дълго се бавя до 3 секунди, но най-често около 2.

# 42
  • Мнения: 11 747
да, точно, да видя коя е държавата и да се ориентирам натам по най-бързия начин. За съжаление, след последния ми опит току що - пак 10-то ниво и нямам мърдане!
Както каза mi6i, още трябва да попътуваме! Wink

# 43
  • Мнения: 3 423
Днес пак се пробвах с надежда,че пораствайки с една година ще кача нивото ,но уви пак съм 6 то и пак ми се падна Уругвай и пак не знаех ,къде е #Crazy(забравила съм от предния път Embarassed)
А мен най ме дразни коментара "има ли някой в къщи" Crossing Arms

а вие играете ли и теста със снимките-той е още по сложен

# 44
  • Мнения: 1 950
От първия път 6-то ниво, забравих си точките обаче Laughing.
Страхотно тестче - игра  bouquet

# 45
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
 newsm78

# 46
  • Мнения: 1 593
аз я играя през профила ми в tripadvisor. Стигнах 8мо ниво (и малко над 300,000 точки) от третия път. Ранкирана съм 5хиляди и някоя в tripadvisor  hahaha

# 47
  • Мнения: 11 747
аз най-накрая стигнах 12-то ниво, още миналата седмица,де. Ноо..., не го изкарах ди края...

# 48
  • Мнения: 3 695
много забавна игра  Hug ....но няма да казвам до къде съм стигнала и с колко точки ( ще трябва да по играя повече ) Embarassed

# 49
  • Мнения: 1 817
голяма зарибявка  Joy

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
голяма зарибявка  Hug

# 51
  • Мнения: 1 288
страхотна игра! почти успях да уцеля виена- само 4 км! на тая дребна карта. иначе стигнах до 9 ниво при първата игра. отивам да тренирам още  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт