Съвременен дизайн за "обикновения" човек - 2

  • 46 268
  • 410
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 397
Irresistible, благодаря ти много  Hug  Досега се занимавах с чертането. А 1 въпрос - как да вкарам и 3D-то?
Иначе за цвят на баня - моята е оранжева и много я харесвам, много настроение ми създава. Напоследък ми харесва и светло зеления цвят,  но този, който е почти електриков, не знам дали се сещаш...

И аз се запалих по тая програма, но как да запиша сътвореното?
От падащото меню "проект" (стои най-отгоре в ляво) има "съхрани" или "съхрани като.."

Да де, ама ми го записва в някакв страен формат, който после не мога да отворя newsm78
Защо странен? newsm78 На мен ми го записа  PNG Image

# 406
  • Мнения: 397
Irresistible, благодаря ти много  Hug  Досега се занимавах с чертането. А 1 въпрос - как да вкарам и 3D-то?
Иначе за цвят на баня - моята е оранжева и много я харесвам, много настроение ми създава. Напоследък ми харесва и светло зеления цвят,  но този, който е почти електриков, не знам дали се сещаш...

И аз се запалих по тая програма, но как да запиша сътвореното?
От падащото меню "проект" (стои най-отгоре в ляво) има "съхрани" или "съхрани като.."

Да де, ама ми го записва в някакв страен формат, който после не мога да отворя newsm78
Защо странен? newsm78 На мен ми го записа  PNG Image
Сетих се как! Peace  "проект" има в падащото меню - "пренасяне" - "съхрани като картина.."
Така ставаше. bowuu

# 407
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Irresistible, благодаря ти много  Hug  Досега се занимавах с чертането. А 1 въпрос - как да вкарам и 3D-то?
Иначе за цвят на баня - моята е оранжева и много я харесвам, много настроение ми създава. Напоследък ми харесва и светло зеления цвят,  но този, който е почти електриков, не знам дали се сещаш...

И аз се запалих по тая програма, но как да запиша сътвореното?
От падащото меню "проект" (стои най-отгоре в ляво) има "съхрани" или "съхрани като.."

Да де, ама ми го записва в някакв страен формат, който после не мога да отворя newsm78
Защо странен? newsm78 На мен ми го записа  PNG Image
Сетих се как! Peace  "проект" има в падащото меню - "пренасяне" - "съхрани като картина.."
Така ставаше. bowuu

Мерси  bouquet  Стана Laughing

# 408
  • Мнения: 7 091
Момичета, моля пуснете нова тема, че тази стана много голяма и искам да я заключа.  Peace

# 409
  • Варна
  • Мнения: 692
Момичета, моля пуснете нова тема, че тази стана много голяма и искам да я заключа.  Peace
Ами може би SUN трябва да пусне - това си е нейната темичка  Hug

# 410
  • Мнения: 3 640
Момичета, заповядайте в новата темичка  Hug: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266750.0
Нямах време да пускам нови идеи, то дори за обещаните бани и рустика не съм имала възможност тези дни.  Embarassed Но обещавам скоро да се поправя.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт