Островът на изкушението - 4 част

  • 27 747
  • 563
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 802
ОоооОооОО, kacketa!  Laughing
Чак сега видях, че пишеш. Ха за много години!  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 186
Тука взе да става интересно Party....какво е това интервю newsm78...светнете ме и мен  по въпроса Simple Smile

# 32
  • Мнения: 227
Тука взе да става интересно Party....какво е това интервю newsm78...светнете ме и мен  по въпроса Simple Smile

Ами тя Slav4e_Av4e беше пуснала линк към интервюто ама гледам ,че е изтрила всичко. Thinking
Ето го Mr. Green
  http://kliuki.net/view-article.php?t=3493

# 33
  • Мнения: 4 435
Мерси Марго.Махнах го, защото няма смисъл повече да се коментира това.Грозно е всичко написано там и няма никаква истина.Аз казах и снощи,ще кажа и пак,нито се казвам Лина,нито съм на 19,нито пиша от интернет клуб.Нито съм стилист на Плейбой,че Златка да пита мене какво да облече за сесията hahaha.Ако тръгна да се занимавам с жълта преса,което няма да стане,защото си имам лична причина за това,има много по-интересни неща които мога да разкажа.За цялата статия-   Sick  Sick  Sick  Sick  Sick

# 34
  • Мнения: 2 425
Абе жълта преса  ooooh!
Ама дали някой им вярва  Laughing

# 35
  • Мнения: 4 435
Било е публикувано в "Шок".  Mr. Green Има много хора които им вярват. ooooh!

# 36
  • Мнения: 227
Мерси Марго.Махнах го, защото няма смисъл повече да се коментира това.Грозно е всичко написано там и няма никаква истина.Аз казах и снощи,ще кажа и пак,нито се казвам Лина,нито съм на 19,нито пиша от интернет клуб.Нито съм стилист на Плейбой,че Златка да пита мене какво да облече за сесията hahaha.Ако тръгна да се занимавам с жълта преса,което няма да стане,защото си имам лична причина за това,има много по-интересни неща които мога да разкажа.За цялата статия-   Sick  Sick  Sick  Sick  Sick
 
Всички знаем ,че в този сайт пишат пълни измислици.Пуснах линк ,защото темата все пак беше разисквана тука,не че вярвам на нещо от написаното.Но изглежда някой наистина се е опитал да ти направи мръсно.
Да не ти пука Peace

# 37
  • Мнения: 4 435
Марго,мерси за подкрепата. Hug

# 38
  • Мнения: 1 186
Марго,мерси за подкрепата. Hug
И от мен получаваш подкрепа Wink

# 39
  • Мнения: 4 435
Марго,мерси за подкрепата. Hug
И от мен получаваш подкрепа Wink

Мерси  и на тебе мила.  bouquet  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 2 840
Всеки материал, който излезе нейде за шоуто е реклама.А тя му е ужасно нужна, защото изобщо не оправда големите очаквания на собствената си медия продуцент.

Ужасно наивно е да се мисли, че от скандалите някой страда.Няма лоша реклама, всеки шум е добре дошъл.

В тази връзка много от статиите в подобни вестници са поръчкови.В тази, например, не пише нищо лошо, нито скандално.За жалост, и тя е толкова скучна, колкото и самият "Остров".
В нея се казват неща, които изобщо не са тайна - за връзката на Андрей и Кики.Че ако имаше някакъв договор за конфиденциалност, Андрей досега да бе останал и без Голф-а си, бре, навсякъде из нета може да се види продължението на собствената му история.
А останалата "информация" може спокойно да е плод на нечие въображение. Всъщност, съвсем мормална практика е "журналистите" да обикалят форуми и т.н., за да черпят информация.После само си измислят някой "информиран източник", чиято самоличност имат право да не разкриват, и готово.
Няма да влизам в подробности.

Относно статията - боза. И при това изглежда поръчкова, защото наистина не казва нищо лошо за самото шоу, което е ужасно съмнително. Mr. Green

А Андрей да се пеняви нейде другаде - от това скандал няма да стане. Даже нямаше и да знем за това четиво - той дойде да ни го намекне, че да го намерим и да го прочетем.
Какво повече да кажа?!
Ясна е работата.

Обаче шоуто е рейтингов труп и колкото и изкуствено създадени скандали да му се спрятат, реанимацията е крайно невъзможна в този стадий.

# 41
  • Мнения: 4 435

Евала,   bouquet Hug .Между другото снощи,когато се оплаках на майка ми,тя ми каза абсолютно същите неща.

# 42
  • Мнения: 171
Явно в шоуто нещата не вървят, щом се коментират някакви вестници, а не какво става в предаването. Аз спрях да го гледам и само чета тук. Голяма боза стана!

# 43
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
  bouquet

# 44
Всеки материал, който излезе нейде за шоуто е реклама.А тя му е ужасно нужна, защото изобщо не оправда големите очаквания на собствената си медия продуцент.

Ужасно наивно е да се мисли, че от скандалите някой страда.Няма лоша реклама, всеки шум е добре дошъл.

В тази връзка много от статиите в подобни вестници са поръчкови.В тази, например, не пише нищо лошо, нито скандално.За жалост, и тя е толкова скучна, колкото и самият "Остров".
В нея се казват неща, които изобщо не са тайна - за връзката на Андрей и Кики.Че ако имаше някакъв договор за конфиденциалност, Андрей досега да бе останал и без Голф-а си, бре, навсякъде из нета може да се види продължението на собствената му история.
А останалата "информация" може спокойно да е плод на нечие въображение. Всъщност, съвсем мормална практика е "журналистите" да обикалят форуми и т.н., за да черпят информация.После само си измислят някой "информиран източник", чиято самоличност имат право да не разкриват, и готово.
Няма да влизам в подробности.

Относно статията - боза. И при това изглежда поръчкова, защото наистина не казва нищо лошо за самото шоу, което е ужасно съмнително. Mr. Green

А Андрей да се пеняви нейде другаде - от това скандал няма да стане. Даже нямаше и да знем за това четиво - той дойде да ни го намекне, че да го намерим и да го прочетем.
Какво повече да кажа?!
Ясна е работата.

Обаче шоуто е рейтингов труп и колкото и изкуствено създадени скандали да му се спрятат, реанимацията е крайно невъзможна в този стадий.
Чети сега много внимателно, никой не търси скандал най-малко аз.
Извиних се на Славка
Мога да си се пенява кадето си искам
Наклон  на пикалото няма да ми даваш.
Като те гледам ти си тази която постоянно търсиш внимание.
Кой казал нещо, и взимаш отношение.
Това си е между мен и Славка.
За договорите можеш само да гадае / ти за всичко това правиш де /.
Голфа не може да ми го вземе никой щото е на Вара Томанова от село Жабляново.
Ясно ?
Така, че приказки наизут не искам, заприличваш на "Шок"

Общи условия

Активация на акаунт