цифров фотоапарат

  • 5 604
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 389
Препоръчвам Канон, преди 2 месеца си взехме за 250 лв, моделът е А530. Преди това имахме Практика, сравнение нямам намерение да правя между Канона и Практиката, защото просто ще е смешно!

# 31
  • София
  • Мнения: 136
И аз разхождам все още един канон А460.
Прави страхотни пейзажни снимки. Дори и в движение.
На дневна светлина също са с добро качество.
Малко при липса на осветеност куца, но то пък не може всичко да е перфектно.
Така че аз доволна от съотношението параметри- цена

# 32
  • Мнения: 674
Има евтини модели Хюлед Пакърд но дали са хубави???

# 33
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Не.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 890
И аз разхождам все още един канон А460.
Прави страхотни пейзажни снимки. Дори и в движение.
На дневна светлина също са с добро качество.
Малко при липса на осветеност куца, но то пък не може всичко да е перфектно.
Така че аз доволна от съотношението параметри- цена

  И аз съм в процес на избор, и много се чудя за този, харесва ми, че има супер макро режим 1 см. Може ли някой да пусне няколко снимки, правени с него ?  Praynig Гледах из сайтовете, но все пак...

# 35
  • Мнения: 389
Mirena80, при условие че двата модела А460 и А530 са на една цена, препоръчвам ти А530. С моята приятелка си купихме фотоапаратите по едно и също време, тя си взе А460, а аз А530, постоянно снимам и с двата, така че имам наблюдения върху снимките и на двата модела. А530 има възможност да прави хубави снимки на доста тъмни места, както и възможности за много повече настройки! Но какъвто и Канон да избереш няма да сбъркаш!

# 36
  • Мнения: 389
Има евтини модели Хюлед Пакърд но дали са хубави???

НЕ!

# 37
Но какъвто и Канон да избереш няма да сбъркаш!
Има евтини модели Хюлед Пакърд но дали са хубави???

НЕ!
newsm10

# 38
http://www.digicam.bg/models-Sanyo-sanyo_vpc-e7.html
аз си взех такъв от метро на промоция за 240 лв някъде с подарък карта 1 гигабайт

# 39
  • София
  • Мнения: 1 890
Mirena80, при условие че двата модела А460 и А530 са на една цена, препоръчвам ти А530. С моята приятелка си купихме фотоапаратите по едно и също време, тя си взе А460, а аз А530, постоянно снимам и с двата, така че имам наблюдения върху снимките и на двата модела. А530 има възможност да прави хубави снимки на доста тъмни места, както и възможности за много повече настройки! Но какъвто и Канон да избереш няма да сбъркаш!
     Не са на една цена, А460 е 239 лв, а 530 го гледам, че е 407 лв.  Rolling Eyes А и 460 е някак по-компактен и в хубави цветове. За мен мн важно е да снима хубави и ясни снимки отблизо. Утре отивам да взимам някакъв и ще докладвам.  Peace

# 40
  • Мнения: 389
Mirena80, взех си А530 за 250 лв чисто нов с две години гаранция, имаше промоция до изчерпване на количествата, защото моделът е по-старичък!

# 41
  • Мнения: 899


     Не са на една цена, А460 е 239 лв, а 530 го гледам, че е 407 лв.  Rolling Eyes А и 460 е някак по-компактен и в хубави цветове. За мен мн важно е да снима хубави и ясни снимки отблизо. Утре отивам да взимам някакъв и ще докладвам.  Peace
[/quote]

как сравни снимките?има ли сайт,където да са публикувани?

# 42
Цитат на:  


     Не са на една цена, А460 е 239 лв, а 530 го гледам, че е 407 лв.  Rolling Eyes А и 460 е някак по-компактен и в хубави цветове. За мен мн важно е да снима хубави и ясни снимки отблизо. Утре отивам да взимам някакъв и ще докладвам.  Peace

как сравни снимките?има ли сайт,където да са публикувани?
http://www.canon.com/camera-museum/camera/dcc/data/2005-2006/200 … =srs&page=psa

http://www.canon.com/camera-museum/camera/dcc/data/2007-/2007_ps … rn&page=2007-

# 43
  • София
  • Мнения: 1 890
 Tук ги сравних снимките http://fotki.lv/cameras/Peace
 Явно промоцията на А530 е била моментна, защото вече го няма на тази цена. Но мерси за съветите, реших вече, ще си взема А460.  Peace Сега пък идват колебанията за цвят  Joy розов ли, сив ли....женска му работа !  Crazy  Laughing

# 44
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Но мерси за съветите, реших вече, ще си взема А460.  Peace Сега пък идват колебанията за цвят  Joy розов ли, сив ли....женска му работа !  Crazy  Laughing

Сивичък си вземи, много е сладък Laughing

Общи условия

Активация на акаунт