Идва ми да им я завра във....

  • 3 863
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Супата!Да!От детската кухня на детенце.От тук!
Решавам да храня бебка....сипвам супичката в купичка,затоплям и започвам да я храня.Винаги опитвам преди да и дам.Сега обаче не го направих.Болна съм.Зверски.Ходя с маска като идиот да не заразя дечица....както и да е.Не опитах от супата.Но,забелязах че се проточва по лъжичката... ThinkingЛигава една такава.Дадох и една лъжичка.Тя лапна и после не ще повече....Тогава разбрах,че супата не е както трябва.Бебка винаги си я яде с охота а сега се мръщи.Свалих маската,опитах супата...и.....щях да повърна! ooooh!Лигава.Мирише на сапун или на незнам к'во ама не и на бебешка храна. Twisted Evil
Бясна съм.Идва ми да им завра супата в муцуните.На онези същите които са я сготвили и са я пратили децата да я ядат.Да бяха си кусали произведението поне.Сигурно щяха дружно да си повръщат.
Мамака им.....бясна съм!Не ми е за кирливите 75 лв. на месец дето им плащам.Ама искам като плащам за супа-да получавам супа.Като си плащам за музика-да ми се свири.Като си плащам за кафе-да пия кафе.А не да обирам каймака на разни некадърници! #2gunfire #2gunfire
Сега се чудя какво да направя.... Thinking
Определено не съм от хората дето си оставят магарето в калта! Twisted Evil
Но,се питам къде да ударя в този случай! Thinking
Защото когато на 31 дек. си купих пиле от била и след като се прибрахме у дома отворих плика....а от там ме лъхна на мърша....знаех какво да правя.Пилето в пликчето...и обратно в Била.И отново при управителят.За пореден път.Вече снимката ще ми сложат там.Но,не ми пука....Там знам към кого да се обърна,на кого да се оплача.....Макар и да няма голям резултат!
Но....сега!Сега мили дами съм в шах! Thinking
На кого да се оплача....
Къде да занеса супичката....
Дали ще иа резултат....
Или отново ще си остана безгласна буква в милата ми страна.....
Казвам ви!Идва ми да им я завра в.....

# 1
  • Мнения: 292
Мисля,че трябва да се обърнеш към ХЕИ.Ама утре e неделя. newsm78

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 22:58 от Mama na Gabi

# 2
  • Мнения: 2 180
Много неприятно, действително.  Shocked
Тук има доста майки, предполагам и други вземат храна от там - обединете се и им искайте обяснение.  Peace

# 3
  • Мнения: 750
Мисля,че трябва да се обърнеш към ХЕИ.Ама утре с събота newsm78
За ХЕИ и аз се сетих...ама утре дали работи.... newsm78

# 4
  • Мнения: 17 546
Аз пък се сещам за телевизията направо! Мамка им, ще отровят децата, кретени-печалбари! Обаждай се в БТВ или Нова, хич не му мисли и не ги жали!

# 5
  • Мнения: 2 018
Удостоверение за регистрация № Т223314890 издадено от столична регионална инспекция за опазване и контрол на общественото здраве (РИОКОЗ).

Товаго пише на сайта им - мисля, че към тях трябва да се обърнеш - РИОКОЗ!!! Не може да нямат дежурни през уикенда!

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Ужас, и аз взимам от там и днес не опитах супата Embarassed.  Изяде я половината.

# 7
  • Мнения: 5 228
Аз пък се сещам за телевизията направо! Мамка им, ще отровят децата, кретени-печалбари! Обаждай се в БТВ или Нова, хич не му мисли и не ги жали!

Какво ще рече "телевизията направо"? Телевизията последна инстанция ли е?
Има отговорни инстанции, които трябва да се сигнализират, в случая - РИОКОЗ. Аз бих се свързала и с управител/собственик на детската кухня.  В сайта има телефон и имейл.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Мисля,че трябва да се обърнеш към ХЕИ.Ама утре с събота newsm78

утре е неделя.
Сори за офф-а

# 9
  • Мнения: 17 546
Аз пък се сещам за телевизията направо! Мамка им, ще отровят децата, кретени-печалбари! Обаждай се в БТВ или Нова, хич не му мисли и не ги жали!

Какво ще рече "телевизията направо"? Телевизията последна инстанция ли е?
Има отговорни инстанции, които трябва да се сигнализират, в случая - РИОКОЗ. Аз бих се свързала и с управител/собственик на детската кухня.  В сайта има телефон и имейл.
Ще рече, че като тръгнеш по етапен ред ще те размотават дни наред! Ако се вдигне шум бързо и акуратно ще се намесят всичките тези изписани с телефони и мейли в сайта! А номера е не да се случи всичко след време, а сега - веднага! Защото супата не може да се консервира за вечни времена, пък проби и заключения услужливо изчезват...

# 10
  • Мнения: 2 018
накрая да не духме супата  Whistling

ще следя темата с интерес за крайния резултат

# 11
  • Мнения: 7 110
Преди малко в някакви новини обясняваха за прекрасни глоби при установени хранителни поражения или предлагане на некачествена храна. 

# 12
  • Мнения: 5 370
накрая да не духме супата  Whistling

ще следя темата с интерес за крайния резултат
smile3505 smile3521
Януари стават 2 години, откакто храня там сина си, и аз ще следя темата с интерес.
Колкото до това-кого да контактнеш-телефонът го има в сайта. Улица Васил Друмев е пряка на Мадрид. Отиваш там и се обясняваш на място.
Аз съм връщала парчета торта в Пикадили, ама не ме разбра цял форум. Mr. Green

02/9434508.

# 13
  • Мнения: 17 546
Аз съм връщала парчета торта в Пикадили, ама не ме разбра цял форум. Mr. Green
Ей сега вече ще разбере!  Mr. Green Пък и защо да не разбере - да им пазим репутацията на тези, защото са за жалене в такива случаи!? Още по-страшно е че това е храна за деца!

# 14
  • Мнения: 5 370
Аз съм връщала парчета торта в Пикадили, ама не ме разбра цял форум. Mr. Green
Ей сега вече ще разбере!  Mr. Green Пък и защо да не разбере - да им пазим репутацията на тези, защото са за жалене в такива случаи!? Още по-страшно е че това е храна за деца!
Ако авторката каже, мога на МОМЕНТА да информирам когото трябва. Не работя в Хер Бебе и не съм им роднина. Само че тя трябва да каже ИСКА ли.

# 15
  • Мнения: X
Мирише на сапун или на незнам к'во ама не и на бебешка храна. Twisted Evil

Консервантите миришат на сапун.
Но разбира се, това не ги оправдава.В бебешка храна не би трябвало да има консерванти.Още повече, че я приготвят всеки ден и сега дори не е лято. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 17 546
Ако авторката каже, мога на МОМЕНТА да информирам когото трябва. Не работя в Хер Бебе и не съм им роднина. Само че тя трябва да каже ИСКА ли.
Правилно!  Peace Попитай я.

# 17
  • Мнения: 5 370
Ето, питам я. Мога веднагически да се свържа с представител.

# 18
  • Мнения: 2 018
Иска иска  Crazy

# 19
  • Мнения: 750
накрая да не духме супата  Whistling

ще следя темата с интерес за крайния резултат
smile3505 smile3521
Януари стават 2 години, откакто храня там сина си, и аз ще следя темата с интерес.
Колкото до това-кого да контактнеш-телефонът го има в сайта. Улица Васил Друмев е пряка на Мадрид. Отиваш там и се обясняваш на място.
Аз съм връщала парчета торта в Пикадили, ама не ме разбра цял форум. Mr. Green

02/9434508.
Теб може да не те е разбрал цял форум....но мен ще ме разбере!
И не защото така ми се иска....а защото трябва тези неща да се знаят!
Не съм от хората които се навеждат и се хващат за палците!
Няма да си замълча и сега.
Особенно когато става дума за децата ми.(и не само моите)
И така....всъщност пуснах темата не за да ми давате съвет.По скоро за да разберат и други майчета които си хранят децата от там.
Изпуших по цигара помислих трезво и намерих решението.
ХЕИ утре не работи.Неделя е.
В понеделник,ще ми кажат да духам супата.
Намерих сайта на РИОКОЗ.
Разрових се.Намерих,номер на гсм.Обадих се.Разговарях с д-р Братанова.
Обясних и всичко.И тя ме посъветва какво да правя.Каза,че ще ми съдейства лично.
Сега отивам да и пиша имейл.Ще пусна жалба до РИОКОЗ.Супата няма смисъл да я нося никъде из ХЕИТА разни.Жалба му е майката.Жалба!!!А след жалбата ми РИОКОЗ ще ме държи лично в течение на нещата за въпросната кухня.За всяка тяхна проверка.За резултатите.Както и ще ги скъсат от проверки.....от А до Я!
И така мили дами!
Благодаря ви за съдействието!
Аз се оттеглям да пиша жалба.
Обещавам,че когато имам резултат от случката......да пиша!
Както и обещавам,да не си храня детето повече от там!
Това е!

Жосефина!
Направи каквото можеш!
Аз ще направя каквото ми е по силите!
Ще съм ти благодарна да се свържеш с представител!
Благодаря!

# 20
  • Мнения: 5 370
"Жозефина'свържи се'-не значи нищо. Ако желаеш-остави име и фамилия на ЛС.
Щото, иначе става "ЕЖК в ЕФ казала".
Не мога да цитирам на хората никове, все пак.
И, да, добре, разбрахме 'другите майчета", дето си храним там децата.
Ще внимаваме да не поникнат рога и копита. Peace

# 21
  • Мнения: 2 018
Жалба!!!А след жалбата ми РИОКОЗ ще ме държи лично в течение на нещата за въпросната кухня.За всяка тяхна проверка.За резултатите.Както и ще ги скъсат от проверки.....от А до Я!

Както и обещавам,да не си храня детето повече от там!

След написването на жалбата и съответно взетите мерки след това, може би точно там ще е най-добре да си храниш детето!  Peace

# 22
  • Мнения: 750
Жалба!!!А след жалбата ми РИОКОЗ ще ме държи лично в течение на нещата за въпросната кухня.За всяка тяхна проверка.За резултатите.Както и ще ги скъсат от проверки.....от А до Я!

Както и обещавам,да не си храня детето повече от там!

След написването на жалбата и съответно взетите мерки след това, може би точно там ще е най-добре да си храниш детето!  Peace
Не мила,ще и готвя аз!
Макар,че бях против това.... Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 5 074
 Никога не съм уважавала детските кухни. Нито по комунистическо, нито сега . Особено като заразиха средната ми внучка със салмонелоза. А и както казвате, дали в храната, която предлагат няма нокти, копита и пр. newsm78
 По добре домашно приготвена храна Peace Поне знаем, какво слагаме в нея.
 

# 24
  • София
  • Мнения: 2 104
охо
хич им нямам доверие аз на детските кухни
аз затова си готвех вкъщи като беше малката бебе
поне знаех какво яде

# 25
  • Мнения: 2 013
Хич не ми е работата да влизам в тази тема, но Хер Бебе не е единствената частна детска кухня в София. Знам и за една в Младост. Нямам деца на възраст за детска кухня, та не съм проучвала, но сигурно има и другаде. Ако не - да почнем бизнес, щом Хер Бебе били единствените....

# 26
  • Мнения: 5 370
Хич не ми е работата да влизам в тази тема, но Хер Бебе не е единствената частна детска кухня в София. Знам и за една в Младост. Нямам деца на възраст за детска кухня, та не съм проучвала, но сигурно има и другаде. Ако не - да почнем бизнес, щом Хер Бебе били единствените....
Има Джуниър Меню, има и ОЗЗИ. Peace
Не са единствените, но първите-мисля, да.

# 27
  • Мнения: 871
Разбира се, че не са единствени!

# 28
  • Мнения: 750
Хич не ми е работата да влизам в тази тема, но Хер Бебе не е единствената частна детска кухня в София. Знам и за една в Младост. Нямам деца на възраст за детска кухня, та не съм проучвала, но сигурно има и другаде. Ако не - да почнем бизнес, щом Хер Бебе били единствените....
В Гугъл ми излиза,че е единственната часна детска кухня.
Не споря,че има и други частни.
Не съм ходила да ги търся,а и не съм чула!
Не за това пуснах темата!
Ама както винаги,темата тръгна на м......
Благодарение на умни и мили съфорумци.
Или се включвате по темата или не....
Лесно и просто е като част от хората тук!
Що ли пиша в форума въобще за това.....Виж да бях пуснала тема за оргазмите,друго щеше да стане!
Кой го вълнува какво ядат децата ни....

# 29
  • София
  • Мнения: 10 825
Djane, свържи се с всички възможни инстанции и не оставяй нещата така.
Аз съм взимала храна от Хер бебе 1-2 месеца, когато бяха наистина единствената частна кухня в София. Готвеха отвратителни буламачи и моето всеядно дете отказваше да ги яде категорично. След това  отново минахме само на пюрета докато се появиха Оззи. Вече повече от година сме при тях и сме много доволни от храната -  и аз и детето.

# 30
  • Мнения: 2 013
Не, бе, дарлинг, разбирам справедливия ти гняв! И те подкрепям виртуално да си търсиш правата. За съжаление, не мога да ти помогна. Всъщност, сега се сещам освен за РИОКОЗ и за Комисията за защита на потребителите, но не знам дали те се занимават със заведения за "обществено хранене".

# 31
  • Мнения: 750
Djane, свържи се с всички възможни инстанции и не оставяй нещата така.
Да мила,няма да оставя нещата така.....дори и нищо да не променя,поне ще знам,че съм направила възможното!
Трябваше да ми се случи нещо такова за да променя мнението си.
Смятах,че е по добре за детенце д я храня от детска кухня.
Мислех си,че хранат е качествена.Под контрол.Разчитах повече на това техните продукти да са по добри от тези които аз ще закупя от Била и ли от пазара за да сготвя на детето.
Мислех си,че това е по добрият избор.Че там,ще ми дозират мазнината,сладкото,соленото....бсичко което е необходимо за да се храни детето ми качествено.Сгреших!
Обица на ухото.
Радвам се,че стана още на вторият месец.
Но като само си помисля,какво има в тази супа за да има подобна консистенция,наподобяваща течен сапун и вкус на ламарина с аромат на Тео сапун....косата ми настръхва!Неискам и да си помисля,че може детенцето ми да пострада от подобен инцидент!
А трябва ли детските кухни да си вземат ''жертвата'' за да започнат да работят съвестно!

# 32
  • Мнения: 17 546
Djane, издърдорихме куп неща, ама да питам на детето нали нищо му няма?

# 33
  • Мнения: 2 122
тъпанарщини, как може такова нещо
а пък за жалбата- наскоро подавах, вкараха ни в болница, изкараха малката с пневмония, колкото да вземат парите по клинична пътека, платих им като арестант 100 и кусур лева да ни пуснат, защото НЕ искаме те да ни лекуват, писах жалби и кво- били спасили живота на детето ми и поради адекватната им реакция тя се възстановила видите ли от пневмонията за 2 дни
думи нямам, нито комисия по етика, нито РИОКОЗ, нито НЗОК, за нищо не стават, само заплати им се дават

# 34
  • София
  • Мнения: 5 605
Ама аз ли нещо не съм в час, или... Не мога да разбера защо темата хваща 10 други насоки, при положение, че има конкретен проблем и авторката търси съдействие как да го реши. Понякога не мога да разбера голяма част от ССФ.  newsm78   
Джейн, наистина пробвай по-добре с някоя телевизия, защото не съм сигурна, че ще има институция, която ще ти обърне внимание в неделя.

И, да, добре, разбрахме 'другите майчета", дето си храним там децата.
Ще внимаваме да не поникнат рога и копита. Peace
ooooh!

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 23:01 от tzvety26

# 35
  • София
  • Мнения: 4 423
Мда, трябва да се търсят права, не трябва да се оставят нещата така - подкрепям!
Не взимам на детето си ядене от кухни, там където се готви за 500 деца не може да е хубава храна, най - малкото качествена.
Готвя аз, всеки ден - първо, второ, десерт и вечеря.
Просто спри да вземаш тези бълвочи, парите, които даваш за тях можеш да ги даваш на една чиста жена, която умее да готви с продукти, които ти ще й доставяш.
Така няма да имаш такива проблеми.

# 36
  • Мнения: 750
Djane, издърдорихме куп неща, ама да питам на детето нали нищо му няма?
Благодаря,добре е!
Нищо и няма!
Тя след първата лъжичка отказа да яде....
Та как и да го яде.....то не се диша тази супа,камо ли да се яде!
Добре,че не съм от майките които решават,че детето ще не ще....трябва да си изяде храната.
Благодаря,че попита! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 4 423
Браво, че го изтри Peace

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Офф:
Моля да се придържате към темата!
Излишното "ръсене на мозък" и даване на "тон и наклон" не спомага за нищо.
Не е нужно да напомням къде е масата за мерене и каква е процедурата.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 423
Съвсем по темата да попитам.
Толкова много потребители има във форма, прочетена  е 800 пъти, никой ли няма подобни оплаквания ,не вярвам само детето на Djane да е яло днес от въпросната кухня. Thinking

# 40
  • Мнения: 750
За първи път се радвам на намесата на Таtti! Mr. Green
Разчисти подобаващо! Joy

Буболина....взе ми думите от клавиатурата!
Точно това щях да питам.....само нашата супа ли е гнусна днес!
Няма ли други майчета които да вземат храна от там....
Каква беше супата днес.... Rolling Eyes

Неискам да си мисля нещо друго..... ThinkingСрах ме е дори да го кажа! Sick

# 41
  • Мнения: 17 546

Точно това щях да питам.....само нашата супа ли е гнусна днес!
Няма ли други майчета които да вземат храна от там....
Каква беше супата днес.... Rolling Eyes

Неискам да си мисля нещо друго..... ThinkingСрах ме е дори да го кажа! Sick

Не си го мисли!  Naughty Та това е просто невъзможно! Не, не! Невъзможно е!

# 42
  • Мнения: 5 370
Djane, аз вземам. Писах вече, Но принципно в събота мнооого рядко се възползвам от услугите им, не работим и готвим.
Винаги досега съм опитвала. Безсолно-да, но развалено-не съм попадала.
Виж, веднъж ми се случи да си забравя кремчето на топло-лятото-и после беше подобаващо вкиснато.

# 43
  • Мнения: 750

Точно това щях да питам.....само нашата супа ли е гнусна днес!
Няма ли други майчета които да вземат храна от там....
Каква беше супата днес.... Rolling Eyes

Неискам да си мисля нещо друго..... ThinkingСрах ме е дори да го кажа! Sick

Не си го мисли!  Naughty Та това е просто невъзможно! Не, не! Невъзможно е!
Да не си го мисля ли.....И аз не ща да си го помислям!
Но.....от РИОКОЗ жената ме пипита нещо!Дали аз ходя да си вземам храната или ми я носят.Казах,че я носят!
Попита ме в какво я носят.Казах,че в стъклени бурканчета с винтови капачки.
Отсреща чух....''Значи,може някой извън кухнята да сложи нещо в храната....'' Shocked

Аз за свое успокоение,ще занеса супата в ХЕИ.Нека от там,да ми кажат,че е вкиснала.Но не и нещо друго.....
Ей така,за мое успокоение!

# 44
  • София
  • Мнения: 4 423
Не ми се искаше да го напиша, но ми се струва, че е точно така, на лична основа или знам ли...
Не случайно попитах, дали няма и други отзиви от днешната храна.

# 45
  • Мнения: 17 546
Отсреща чух....''Значи,може някой извън кухнята да сложи нещо в храната....'' Shocked

Аз за свое успокоение,ще занеса супата в ХЕИ.Нека от там,да ми кажат,че е вкиснала.Но не и нещо друго.....
Ей така,за мое успокоение!

Боже!  ooooh! Само това оставаше! Djane, коя си ти!? Аз съм човек който подлага всичко на съмнение (поради собствен опит) и трудно вярвам в съвпадения и случайности! Но това е чудовищно предположение! Не е криминалното ми мислене, но в най-масовия форум за майки в България (не преувеличавам!) никоя друга да не взима храна от там , да не е взела супа днес, да няма оплаквания от супата, детето да е изяло днешната супа без проблем!... Shocked Отдавам го на съботата, но ще имам неспокоен сън нощес...  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 1 371

Точно това щях да питам.....само нашата супа ли е гнусна днес!
Няма ли други майчета които да вземат храна от там....
Каква беше супата днес.... Rolling Eyes

Неискам да си мисля нещо друго..... ThinkingСрах ме е дори да го кажа! Sick

Не си го мисли!  Naughty Та това е просто невъзможно! Не, не! Невъзможно е!
Да не си го мисля ли.....И аз не ща да си го помислям!
Но.....от РИОКОЗ жената ме пипита нещо!Дали аз ходя да си вземам храната или ми я носят.Казах,че я носят!
Попита ме в какво я носят.Казах,че в стъклени бурканчета с винтови капачки.
Отсреща чух....''Значи,може някой извън кухнята да сложи нещо в храната....'' Shocked

Аз за свое успокоение,ще занеса супата в ХЕИ.Нека от там,да ми кажат,че е вкиснала.Но не и нещо друго.....
Ей така,за мое успокоение!


Е, ако това е успокоение - погледнах менюто за днес. Би трябвало да е крем супа:
Събота:
1. Крем супа
2. Смл.месо с дом.сос
3. Кус-кус

Може така да я правят, знам ли?? По принцип крем супите са по-гъсти. newsm78

# 47
  • Мнения: 17 546
Може така да я правят, знам ли?? По принцип крем супите са по-гъсти. newsm78
И лигави!? И гадни на вкус и мирис!? Ами! Thinking

# 48
  • Мнения: 750
Не,мила!
Менюто за събота е-
супа свинско месо
лазаня с доматен сос
крем карамел
Това и получихме днес!
От лазанята,също отказала да яде.....(майка ми я гледа сега когато сум болна,аз пребивавам в другата стая).Майка и дала от пилешкото с ориз което е сготвила днес.Следобед не си и пипна крем карамела,защото каката яде сандвички с кашкавал и малката като се размляскааа...дадохме и сандвич.Опапа си го като две и две,четири!
После дойде ред на супата от свинско месо.Разказах за нея вече.И никък не беше гъста.Дори беше рядка и натроших един сухар вътре!
Ти сигурна ли си,че от Хер Бебе вземаш храна? newsm78

# 49
  • Мнения: 750
Инчетото,ако гледаш менюто в сайта...грешиш.
Нищо общо! Naughty
Там не пише,че на 1 и 2 дек.кухнята не работи.
Менюто няма нищо общо с това което носят!
Мога да ти снимам менюто за седмицата което ми оставят всеки понеделник!

# 50
  • Мнения: 212
За първи път се радвам на намесата на Таtti! Mr. Green
Разчисти подобаващо! Joy
Тъкмо щях да ти благодаря за предоставената ми възможност да ти чистя тоалетната. За мен ще бъде чест и удоволствие

Не ми се искаше да го напиша, но ми се струва, че е точно така, на лична основа или знам ли...
Не случайно попитах, дали няма и други отзиви от днешната храна.
Според мен всичко е ясно вече. Логиката е следната:
След като никоя от другите майки които ползват тази кухня не е забелязала промени в храната това значи че проблема е само в храната на Джане. Следователно някой съвсем умишлено разваля храната която се дава за детето на Джане, но не и за другите деца. С една дума това е чист саботаж и случая не е за ХЕИ и РИОКОЗ а си е направо криминален и за полицията.
Аз ако бях на мястото на Джане веднага щях да извикам полицаите за да се разследва този изключително скандален случай.

# 51
  • Мнения: 1 371
О, не. Аз взимам от Ози (препоръчвам ти ги, но са по-скъпи).
Просто погледнах менюто на вашата кухня за днес в сайта им и това копнах, ама явно съм се объркала, това е менюто за другата събота.  Embarassed

# 52
  • Мнения: 1 371
....това е чист саботаж и случая не е за ХЕИ и РИОКОЗ а си е направо криминален и за полицията.
Аз ако бях на мястото на Джане веднага щях да извикам полицаите за да се разследва този изключително скандален случай.

Е, това вече е прекалено. То пък човек да не се оплаче тук. Не стига, че Джане се притеснява, ами и такива идеи за "лична основа" още повече утежняват обстановката.

# 53
  • Мнения: 17 546
Според мен всичко е ясно вече. Логиката е следната:
След като никоя от другите майки които ползват тази кухня..........С една дума това е чист саботаж и случая не е за ХЕИ и РИОКОЗ а си е направо криминален и за полицията.
Аз ако бях на мястото на Джане веднага щях да извикам полицаите за да се разследва този изключително скандален случай.
Защо ти изглежда абсолютно невъзможно? А за смешно няма да питам!

# 54
  • София
  • Мнения: 4 423
....това е чист саботаж и случая не е за ХЕИ и РИОКОЗ а си е направо криминален и за полицията.
Аз ако бях на мястото на Джане веднага щях да извикам полицаите за да се разследва този изключително скандален случай.

Е, това вече е прекалено. То пък човек да не се оплаче тук. Не стига, че Джане се притеснява, ами и такива идеи за "лична основа" още повече утежняват обстановката.
Е, какво да направим, да си мълчим и да не продумваме така ли?
Няма друго обяснение, колкото и да е неприятно това предположение , за момента е най - приемливо.
Никой друг не споделя за проблем в днешната храна от Хер бебе.

# 55
  • Мнения: 750
Борисе,две неща са безгранични!
Вселената и човешката глупост!
За първото не съм много сигурна!

# 56
  • Мнения: 750
....това е чист саботаж и случая не е за ХЕИ и РИОКОЗ а си е направо криминален и за полицията.
Аз ако бях на мястото на Джане веднага щях да извикам полицаите за да се разследва този изключително скандален случай.

Е, това вече е прекалено. То пък човек да не се оплаче тук. Не стига, че Джане се притеснява, ами и такива идеи за "лична основа" още повече утежняват обстановката.
Е, какво да направим, да си мълчим и да не продумваме така ли?
Няма друго обяснение, колкото и да е неприятно това предположение , за момента е най - приемливо.
Никой друг не споделя за проблем в днешната храна от Хер бебе.
Продумвайте Буболина,продумвайте....но не по този грозен начин по който продумва Борис!
Мъж,който има съпруга и дете да бълва подобен речник!
Грозно е!Невъзпитано дори!За такт пък няма и да споменавам!
Така,типично по български.....видиш ли рана,сипвай сол в нея!Нали не е на твой гръб!

# 57
  • София
  • Мнения: 4 423
Може и да бъркам, но препрочитам поста на Борис и освен, че повтаря думите ми, така и не виждам подигравка, може и да изпускам нещо, не споря.
Това, което съм написала го мисля сериозно и не ми минава даже мисъл за подигравка и радост от неприятностите на другите.
Много ще е неприятно и престъпно наистина, ако това, което се е случило днес е субективно, насочено към теб.

# 58
  • Мнения: 750
Борис се появи и темата пак засмърдя....ама този път яко!
Аз се оттеглям от хоризонта!
Смятам да задържа резултатите от цялата тази история лично за мен си!
Заключвам темата!
Заключ!



 P.S.Буболина,научи се да четеш между редовете!

# 59
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, не всички го можем това упражнение - за това сме различни.
Все пак пиши някъде по темите за изхода от тази неприятна ситуация.
Не страдай от манията, че всички те мразят и искат да ти е зле. Peaceз

# 60
  • Мнения: 804
Пиша само,за да поясня,че РИОКОЗ и ХЕИ са една и съща институция.Просто ХЕИ се казваше допреди 1-2 год.
Хигиенно
Епидемиологична
Инспекция

Р
айонна
Инспекция по
Опазване и
Контрол на
Общественото
Здраве.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
свърши ли ?
"Ох!" тогава.

Общи условия

Активация на акаунт