Вместо един смс....

  • 1 571
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
На един познат баща му почина...и понеже ми е едно такова Sad та се чудя.....нали има смс-и,които пращаме,за да дарим парички....ами ако можеше да има смс-и,с които като ги пуснем да даряваме година от своят живот на някого,аз бих го направила...............а вие?

# 1
  • Мнения: 9 903
не, твърде евтино.

# 2
  • Мнения: 3 453
 newsm78 Как се дарява нещо, което не ти принадлежи?

# 3
  • Мнения: 1 568
Ако можеше.........  bouquet

# 4
  • Мнения: 205
Зависи на кого......

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Бих, на много хора бих, дори не бих се замислила....
Щеше да е прекрасно, бих дала 10 години от живота си,  за още ден с мама, с татко, с девер ми...

# 6
  • Мнения: 865
Не бих го направила не от егоизъм, а защото не съм Съдбата и нямам право да променям ничий предначертан път.А ако подарената от мен на някого година се окаже най-дългата и кошмарна в досегашният му живот?!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Ти му я подари, той ще реши дали да я живее.
Другото е много мислене, когато обаче става дума за най -  близките ти, тогава... тогава ще искаш да си не Съдбата, а Господ.

# 8
  • Мнения: 865
А моето мислене е ,че всеки живее на тази земя толкова колкото му е отредено!Сделки няма!И да, замислих се за най-любимите ми същества...

# 9
  • Мнения: 3 453

Другото е много мислене, когато обаче става дума за най -  близките ти, тогава... тогава ще искаш да си не Съдбата, а Господ.

Точно, когато става дума за най-близките ти, Буболина! Аз не бих подарила година живот на майка си. Не, защото не ми липсва или не я обичам достатъчно, а защото последната година от животът и беше мъчение за нея. На-лошото, което бих могла да и причиня, е да удължа агонията и. Не бих причинила това на никого, особено на човек, когото обичам толкова много! Sad
Съжалявам за загубите ти! Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, всеки знае себе си, разбирам те...
Все пак аз бих дарила, защото и за миг не си помислих, че това е края, защото надеждата ми затваряше очите ( говоря за мама).
Все пак... пак и пак бих искала, ако може, само ден още....

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 00:09 от Буболина

# 11
  • София
  • Мнения: 2 079
Бих дала нещо от себе си, за да помогна на някого, но само за определени хора бих го направила.
Не за всеки!  Naughty

# 12
  • Мнения: 39
За сестра ми, родителите ми,за бабите и дядовците и някои други близки-ДА.Бих умряла и веднага,ако знам че ще живеят и минутка повече.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От живота си да, но има по- лоши неща от смъртта...

Вие бихте ли дали от здравето си ? Бихте ли поели недъга на някой човек?

# 14
  • Мнения: 1 402
От живота си да, но има по- лоши неща от смъртта...

Вие бихте ли дали от здравето си ? Бихте ли поели недъга на някой човек?
На детето си със сигурност, както и повечето майки.

Общи условия

Активация на акаунт