40 is the new 18 или как на US дамите не им личи, че го докараха до 40

  • 13 683
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 563
Какво подчертаване нищите, бе?

ей на - виж тук - първата ни страничка, подчертаните ник-ове
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233159.0

И сме подчертани, щото сме редовни тука ли?

# 76
  • Мнения: 1 436
Как пак се върнахме на дискусията за подчертаването?  newsm78 Аз съм подчертана щот' съм куул  Flutter, за другите не знам  Laughing

Честито на именниците днеска  smile3525 и на набедените такива  Mr. Green

Муцунка, Алекс е такава изписана хубавица  Heart Eyes. На тортата 53 ли пише или S3?

# 77
  • Мнения: 419
53,не е за мен а за една позната.

# 78
  • Мнения: 1 800
Момичета супер поемка, но за новата година ви пожелавам да си намерите много приятели на кафе разстояние и по-малко да прекарвате във форума  bouquet За които не е разбрал смисъла на подчертаването по-директно не мога да го кажа.

Hear & Juturna, оттук стана на въпрос отново за подчертаването Party

# 79
  • Мнения: 384
Джена, кажи какво пиеш, дето ми даде информация къде да погледна кои са подчертани и кои не  bouquet newsm20
А сега да попитам , аз защо не съм  Crossing Arms а маха с маха  smile3516 smile3515 Rage smile3540 newsm66 Rage. Искате ма, не искате от време на време ще пиша и ще си се хваля с Пухкавел bowuu
Честито не всички именници . Да ви е живо и здраво името и само хубави неща да ви се случват  bouquet
Мucunka много хубави снимки
чао за сега от нас newsm46 smile3524

# 80
  • Мнения: 2 254
Мария 75,не си подчертана ли???Т'ва е 'щото си на 75 сигурно  Mr. Green
 А,аз съм подчертана,понеже съм куул,пушкам с цигаре,гласът ми леееко дрезгави,когато казвам тузарски -провлаченото "даааа'лингс:  bowuu

# 81
  • Мнения: 3 367
...бърза анкета- какво бихте избрали- къща скъпа сравнително в уж много най- добър пъблик дистрикт за у-ще или по-евтина къща и частно училище?
*
така и не разбрах дали съм подчертана еййййййййййй 'начи..
*
Стеф каза официално 1то си изречение "let's watch franklin together mommy", mnogo sym доволна че ще има какво да кажа на педс,а не само че казва "чаша,вода и нина" на 2 години..

# 82
  • Мнения: 940
Зора... Добре те е опътила Тина но точно този въпрос незнам как стои,  хората които сме избрали за  Елла живеят тук ,сложен ми се вижда този въпрос но мисля че би трябвало да уважат решението на родителите.Ако разбереш моля спомени ми ,интересно ми е и на мен Peace

Дженна
...докато обясня ...по добре да покажа и обясня  [img][/img-казвам студио защото освен че Дан ми купи екипировката ми направи и студио в къщи-пак ме изненада,докато ние с Елла отсъствахме от къщи по Коледа той взел че построил инстументажа и ми направил студио в къщи  Simple Smile Heart Eyes
Много гот звучи там където си била на ски  с нетърпение очаквам снимки...и най вече снежни!
 
хиър...да аз подчертах имената преди време за да се знае кои сме активните за нас си просто че там са 300 човека а тези които пишат сме 20тина ,не е някаква привилегия или нещо Laughing....а то взе че се раздуха и имам чувството че във всяка една тема се споменава Crazy
Като го турнеме обратно на 1ва стр ще вземеме да доподчертаем и други които искат да са кууул  Joy

тина...нямаш нужда от час ти във моето студио,ВИП персона сте със малкия сладур,вие само елате Wink

тандури...много интересно за ника,а аз сега се светнах че  indian  се вика на индииците а  индианците  са native american ,защото аз видях "индиан пиле тандури" и автоматично по български пеших че е индианска рецепта а не индийска ooooh! Ако щеш се смей но аз едно индийско ястие не съм пробвала-голям ли е пропуска  Confused
Тандур...снимки имам но не съм ги обработила и качила -с фото техниката имам толкова неща да уча че направо човек не знае от къде да почне,изяжда ми времето като топъл хляб Confused....а и вас докато ви изчета и напиша и ето 1 час се извъртял вече.....а и шоута трябва да гледам че ДВРа ми се е наблъскал със шоута и ще почне да трие ....и отгоре като прибавим майчинските и домашни задължения....да ме съжали човек...нали  hahaha ,големи проблеми си имам  Laughing

бистре...Дан се изненада и ползва продуктите ,каза че му харесват Peace,много сте готини на снимките тримката Heart Eyes

бенс...Да Елла е много любвеобвилна ,и особенно напоследък -такива любовни погледи ми прави ,прегръдките имам чувството са на всеки 5 мин дори и като пазаруваме се гушим ,поне по 100 пъти на ден казва" мами гушиииии" а мен с лъжичка да ме събират примряла от любов Crazy Heart Eyes .Невероятно е ,и твоя сладкиш ще почне такива да ги прави ...още малко и ще видиш.

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 18:14 от victoria

# 83
  • Мнения: 3 491
...бърза анкета- какво бихте избрали- къща скъпа сравнително в уж много най- добър пъблик дистрикт за у-ще или по-евтина къща и частно училище?
*
Не че няма мегдан човек да си смени някой ден мнението, но все още бих предпочела първия вариант: за доброто пъблик училище. А и "частно училище" е много общо понятие. Смисълът на частното образование е да задоволява потребности, които пъблик училищата не могат, и да е индивидуално насочено, затова няма и класации на частните училища, защото те залягат на уникалностите, а не на това кой е по-добър според някакви общи критерии, като резултати от стандартизираните тестове например. Т.е. при изборът на частно училище знам, че хората питат дали уникалната програма на точно това училище отговаря на уникалните потребности на тяхното дете. Финансово погледнато, ако предпочетеш частното училище, е добре да разгледаш перспективно учебните програми на частното и пъблик училището. Шефката на мъжа ми е завършила например някакво елитно частно училище. В един момент родителите й са започнали да изнемогват финансово и решили да я прехвърлят в пъблик системата. Но разминаванията са били толкова драстични, че се е наложило пак да я върнат в частното училище, каквито и финансови кризи да им е струвало това. По едно дисциплини се е оказала много напреднала, по други - силно изоставаща, и като цяло - неприспособима.
Успех в избора! Все пак ти най-добре си знаеш района и децата.

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 05:31 от блажка

# 84
  • Мнения: 1 800
Вики, студиото е невероятно Heart Eyes и мъжа ти също.

Анет, ние избрахме вторият вариант, по- евтина, но скуул дистрикта не е от най- добрите, сигурно ще ходим на Чартър скуул в началото. Решихме, че като ни е първа къща едва ли ще е последна, така че докато стане време за хай скулл, кой знае къде ще сме. Ако е и нов район(като нас) бързо се разрастват, повече пари идват от такси и се отразява положително и на училищата. Ако мислите да не се местите и е в застроен/стар квартал бих взела в по- добрия район все пак. Peace
Също зависи от града и щата.

Нас днес ни удави от дъжд. Не е валяло много, но нали имаме странна почва, водата тече на реки, а не попива. Двора беше като блато , май няма да ни трябва басейн, направо на кални бани Mr. Green

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 06:28 от benson10

# 85
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ахой - все по-рядко ще се включвам от работа, че имам новогодишна резолюция, да не се моткам из нета в работно време прекалено.

Да е жив и здрав Иван, и всички други именици! Да си славят името!

Бистре, сигурно имам друг имен ден, но Богоявление ми е наречено, че съм кръстена на дядо си Божко, не че приятелите ми го знаят, но от България ми се обади родата.  Laughing

Тази вечер гледахме Файт Клъб, и аз съм напълнила ДВР-а, ама вече само стойностно, аман от ТВ простотии (гледах Селебрити Апрентис, та оттам съм се нахъсила и ТВто да намаля).

Муцунка, много хубаво момиченце, пу-пу!

Анет, по твоя въпрос, бих предпочела скъпа къща в хубав пъблик скул дистрикт, защото, освен всичко останало, за мен недвижимите имоти са инвестиция, и в тези квартали държат цена, дори и останалата част от пазара да се свлича.

# 86
  • Мнения: 1 147
...бърза анкета- какво бихте избрали- къща скъпа сравнително в уж много най- добър пъблик дистрикт за у-ще или по-евтина къща и частно училище?
*

Ние избрахме първото, общо взето с мотивите споменати от Бубка и Блажка.

# 87
  • Мнения: 2 257
Гледам някакъв филм -"Edmond". Shocked Тина? Началото?

Честити празници на всички, не мога да насмогна с поздравителните ноти, но честитки за всички!

Скъпа къща в добър дистрикт.

# 88
  • usa
  • Мнения: 2 113
анет, аз съм за добро пъблик скул във възможно най-евтината къща в района му  Mr. Green. идеята - искам децата ми да се научат да общуват с хора от всякакъв произход. не да харесват, да се научат да разбират и да общуват с тях. разсъждавам, че ако са умни, способни и амбициозни, ще успеят учебно и професионално дори и да не атендват най-престижното училище с възможно най-добра академична програма. но ако не общуват с разнообразни типажи, колкото и да са умни, няма да могат да изградят социални умения ей така от само себе си само с четене и разсъждения.

# 89
  • usa
  • Мнения: 2 113
А,аз съм подчертана,понеже съм куул,пушкам с цигаре,гласът ми леееко дрезгави,когато казвам тузарски -провлаченото "даааа'лингс:  bowuu

еййй, и аз съм куул! и аз мога да казвам дрезгаво-пискливо дааааааа`лингс и суитхаааааа`тс! що никой не ме хвали Crossing Arms??? и въобще, някой друг освен мен подчертава ли ме?!

Момичета супер поемка, но за новата година ви пожелавам да си намерите много приятели на кафе разстояние и по-малко да прекарвате във форума  bouquet За които не е разбрал смисъла на подчертаването по-директно не мога да го кажа.

благодаря за пожеланието, даааааа`линг bouquet! да ти се връща многократно!

Общи условия

Активация на акаунт