Три въпроса за кашите

  • 1 682
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
как приготвяте оризовата каша на милупа. Може ли да се използва АМ вместо кърма

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
как приготвяте оризовата каша на милупа. Може ли да се използва АМ вместо кърма
Безмлечните каши винаги ги правех само с водичка. Малкия си сучеше 1 час преди да яде кашата и 2 часа след нея. Не виждах смисъл да му я правя с кърма. А и кърмата втечнява кашата

# 17
  • Мнения: 2 652
Аз също купих тази безмлечна каша на Nestle, но като прочетох съдържанието я зарязах - има ванилин и разни други, които не ми харесаха като за първа храна. Следите от мляко не са проблем, ако бебето няма АБКМ. Затова купих кашата на Milupa 100% ориз и е БИО. Приготвям я с леко топла вода и добавям кашата лъжичка по лъжичка на око, като изчаквам първо да "попие" (защото първия път прекалих и ми стана като разбит белтък Simple Smile ). И на мен не ми става съвсем гладка, но това не ме притеснява особено.

# 18
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
Аз също купих тази безмлечна каша на Nestle, но като прочетох съдържанието я зарязах - има ванилин и разни други, които не ми харесаха като за първа храна. Следите от мляко не са проблем, ако бебето няма АБКМ. Затова купих кашата на Milupa 100% ориз и е БИО. Приготвям я с леко топла вода и добавям кашата лъжичка по лъжичка на око, като изчаквам първо да "попие" (защото първия път прекалих и ми стана като разбит белтък Simple Smile ). И на мен не ми става съвсем гладка, но това не ме притеснява особено.

Точно  Peace
И ние така направихме - купих тази каша, защото не намерих на Милупа. Но след още малко упорито търсене, намерих и тази си я запазих за следваща оризова. Тогава ще сме и по-големи. Пък в краен случай може да изядем още една на Милупа и тогава тази.
Мисля, че ще ни е втора, защото досега вървим добре с храната - нямаме обриви или алергии - дано така да си продължим Praynig

# 19
  • Мнения: 1 173
galausa, сладките картофи са с вкус на нашата тиква(доста наподобяват) , сущо така оранжеви са . а иначе по магазините и пазарите не знам има ли в Бг , предполагам има , ако търсиш формата им е доста по издължена от обикновените картофи , и са едни такива като заострени от двата края, големи са средно около 15-20сам. иначе пюрето си е доста вкусно , все едно варена тиква! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 652
Виждала съм сладки картофи в Пикадили, Елемаг.

# 21
  • Мнения: 745
оф,да ви се оплача!моят точно от тази каша получи колики!!!онзи ден яде за първи път и след 4 часа рев!и се свива!реших да му дам и на другия ден да видя дали наистина е било от кашата-пак рева.аха от кашата е значи!!!а иначе си яде зеленчукови и плодови пюрета.незнам какво да правя?каква каша да му давам?на милупа ли?чувам хубави отзиви за нея.

# 22
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
оф,да ви се оплача!моят точно от тази каша получи колики!!!онзи ден яде за първи път и след 4 часа рев!и се свива!реших да му дам и на другия ден да видя дали наистина е било от кашата-пак рева.аха от кашата е значи!!!а иначе си яде зеленчукови и плодови пюрета.незнам какво да правя?каква каша да му давам?на милупа ли?чувам хубави отзиви за нея.

аз сега давам милупа, нямаме проблем
имай предвид, че най-първите каши запичат, още повече, че са оризови, та може и това да е
аз за пръв път чувам за колики след каша

доколкото знам коликите почват на 2-3 седмици и свършват или на 3 или на 6 месец

но от каша?  newsm78

# 23
  • Мнения: 745
ние коликите ги изкарахме.иначе не се е запекъл-2 пъти на ден си свършва работата.а за кашата,на когото съм казвала-всеки се учудва ,защо така.и то оризова,най-добрата за стомаха.ще пробвам друга марка и тогава ще видя дали ще му понесе добре.

Общи условия

Активация на акаунт