Обезкосмяването при мъжете

  • 42 161
  • 152
  •   1
Отговори
# 45
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нещо май бъркате хигиената с космите ми се струва ......

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Аз моя като си го взимах видях, че е природно обезкосмен  Mr. Green Без космаци по гърба и гърдите. За останалите се грижи той. Ама да си призная ако си обръсне краката ще го накарам да обуе чорапогащник. Не ми трябва чак толкова.

# 47
  • София
  • Мнения: 46
Да ви кажа баща ми си е по природа почти без никакви косми. По гърдите няма изобщо, а по краката тук-таме и то едни такива русоляви, даже не се виждат. За сметка на тва има мнооого гъста коса и брада също. Та да се върна на въпроса за "обезкосмен мъж = гей", ами той като си е природно без косми, значи като го види някой на улицата и ще си помисли, че е гей ли???!!??!?! ХАХА rotfImbo Мнооо тъпо сравнение.

# 48
  • Мнения: 65
Аз съм за обезкосмяването не само при мъжете а и при жените..... Мислех си че за жените няма смисъл да се казва, ноооооо като виждам и жени , които си стоят с тезиии косми ужас! А по темата супер е мъжът да е махнал космите както под мишниците така и на триъгълника....

 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 smile3501 smile3501

# 49
Лелеее, ами ако прилича на Буги Барабата? Трябва да става всеки ден 4 часа по-рано да се  обезкосмява. Laughing Че и жена му също, защото нали се сещате , че някои места няма да ги стига

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 397
Ако се чудиш за такива части- гърбът например. А ако има и бенки, обезкосмяването трябва да бъде много внимателно и деликатно. Абе не е лесно, ама то и да е гладък понякога писва и си го искам космат, небръснат и миришещ на мъж, а не на парфюм. Embarassed Чакай да се скрия сега! newsm43

# 52
Представете си, Буги Барабата да си бръсне само Интимните части Joy Laughing hahaha smile3532

# 53
  • Мнения: 2
Е нали астралните ни тела нямат косми, нормално ми се струва по-извисените духовно да възприемат обезкосмяването съвсем нормално и в реда на нещата..

Все пак жените са в по-голяма степен унисекс от нас, тяхното мнение е по-миродавно по тая тема Wink

# 54
  • Мнения: 151
Уфффф......къв ти е кефа, тогава, ако не
 заровиш пръсти в космат мъжки гръб? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ох недей ще повърна..Аз съм "ЗА" за премахването на космите!Особено ако някой има по гърбъ и гърдите,да ги маха непременно.Грозна гледка е особено когато на някои мъже им стърчат косми изпод ризата  Confounded #Puppy dog Rolling EyesИначе за окосмяването по краката на мен лично не ми пречи.Под мишниците задължително трябва да се премахват!!!!!!!!!!!!

# 55
  • Мнения: 70
и моя се обезкосмява под мишниците и доло ,е краката чак не но преди 4  години когато станахме гаджета ,му махнах и малко косъмчета от между веждите  Whistling

# 56
  • Мнения: 106
Е какво сега...Моя има косми на краката и на ръцете...Тук там на гърдите.... И какво-да го върна за рекламация ли?
Еми на мене така си ми харесва-иначе мишници и интимни части нямат косми

# 57
  • Мнения: 943
Моят мъж не е от най-косматите,маха си ги само подмишниците и в интимната област,преди и на гърдите НО аз установих че повече ми харесва когато си има там косми.Ако беше от много косматите с черни косми на бяла кожа,със сигурност щях да го помоля да се обезкосмява на повече места.А пък иначе и аз му скубя веждите ,но само грозните косъмчета отстрани  Peace

# 58
  • Мнения: 29
Глупаво е обезкосмените мъже да се обявяват за гейове. Моя мъж се обезкосмява навсякъде и така изглежда много по-добре. Лично аз мразя космати мъже.

# 59
  • Мнения: 4 585
Аз съм обезкосмен навсякъде и ми е по гот така и на жената също............. а това за рунтавите (каменната ера е отминала)
Има жени, който ме харесват космат, даже и с брада.
Какъв е смисълът да се подлагам на мъчения,
и без това не мога да имам всички жени, които харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт