malko pomo6t

  • 1 998
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541
Чорапите наистина не са решение, щом сте на Вие, а и си с отворени обувки! Това което можеш да пробваш е продуктите на Клиник- те имат изключително добри автобронзанти, а и лосиони, които се отмиват с вода (не ти пигментират самата кожа трайно). Автобронзанта ако е качествен(НЕ Нивея например), ексфолираш хубаво и го намажеш с кръгови движения до пълно попиване няма как да ти остави петна!!! Аз преди да забременея целогодишно използвах автобронзант и НИКОГА не съм имала петна! А и по- добре да пробваш с него, защото можеш да намажеш цялото тяло- така краката ти няма да са един тон по- тъмни от останалата част от тялото ти. Ако го направиш ден по- рано от събитието ще си имала време да си вземеш душ до следващия ден и така няма да изцапаш и роклята си.
Успех в избора! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 274
Ако следваме правилата на Етикета, една дама никога не бива да бъде боса на  официално мероприятие; чорапи, жартиери, чорапогащи и прочие са абсолютно задължителни, дори и ако температурата е 40 градуса  на сянка! Моето предложение е за нещо в цвят карамел. Така няма да се чудиш , дали ако седнеш, няма да изцапаш стола, примерно.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: sonia
Ако следваме правилата на Етикета, една дама никога не бива да бъде боса на  официално мероприятие; чорапи, жартиери, чорапогащи и прочие са абсолютно задължителни, дори и ако температурата е 40 градуса  на сянка! Моето предложение е за нещо в цвят карамел. Така няма да се чудиш , дали ако седнеш, няма да изцапаш стола, примерно.

Точно така е според етикета!!!
Но, ако все пак си решила да не си с чорапогащник, най-добрия вариянт е солариума.
С автобронзантите рискуваш.

# 18
случая няма да е много по "етикета" , но това надявам се (сигурна съм) няма да го направи нито по-малко малковажен, нито по-малко красив. Simple Smile

поръчах това на айвън, надявам се да свърши работа, ще се похваля след седмица. Simple Smile
мерси на отзоевалите се мами Simple Smile

# 19
  • Мнения: 274
Цитат на: semplio4ka
случая няма да е много по "етикета" , но това надявам се (сигурна съм) няма да го направи нито по-малко малковажен, нито по-малко красив. Simple Smile

поръчах това на айвън, надявам се да свърши работа, ще се похваля след седмица. Simple Smile
мерси на отзоевалите се мами Simple Smile

Стига ни държа в напрежение! Какъв е този немалковажен  и красив случай?

Общи условия

Активация на акаунт