Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
Момичета,
днес е краят на мойта ваканция  newsm45
Тръгваме пак на училище. Не е истина просто. То тъмно навънка още  Close

Вчера се държах прилично - хапнах у свеки една сърма с някакъв гаден сос от типа бешамел, салата с моркови и ряпа - обаче имаше и ядки - бадеми, кашу и сушени плодове.
После в къщи пак същото. Ядох нормално. Пих нормално. Но в никакаъв случай не като за отслабване. Пържола, малко картофено пюре, малко грах с масло, 2 -3  чаши вино, малко портокал, малко кола.
И тук издънката голямата бяха ядки.
Не ми е възможно да дам количества и да направя сметка.
Премерих се сутринта - 1/2 кило по-малко от преди нова година. И тва след солените ядко и киселото зеле вчера.
Следващото мерене ще е другия понеделник.

Ванче
да ти е хиво и здраво името
smile3525 smile3525 smile3525
На всички други дето празнуват - честит празник.

Аз изчезвам. Режимна съм и съм в коловоза. Предполагам че днес ще има някой и друг бонбон от колеги, но останалото е по режим.
Но не знам кога ще се появя пак. Най-много да пиша вечерна проверка прелитайки.
Целувки, Гувки и успешна седмица пожелавам   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 280
Да,Диче,Дюканствам,много съм доволна.Аз имам опит от другата тема и това много ми помага..Надзъртам си пак оба4е при старите дружки,защото много си ги оби4ам,но и новият отбор са страхотни ,а и резултатите им са направо вълшебни... Hug

# 17
  • Мнения: 1 369
Върнах се  Crazy Вън всичко сякаш е залято със стъкло, ама много хлъзгаво стъкло  ooooh! за 50 метра ми трябваха 15 мин. Бусовете не могат да тръгнат, пързалят се, май няма и градски транспорт, защото народа стои по спирките и притропва  ooooh! Всички ходят като гейши  Laughing Отложиха тръгването ни неизвестно с колко. Не знам как Айчето ще разходи Хънчето днес  Thinking При вас как е?

Хъфи, надявам се, все пак, по-честичко да имаш възможност да ни навестяваш  Hug
Изабела, Пинки, Диче  Hug
Май ще отивам да си бъркам закуската  Crazy
Отново хубав ден   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 487
  Добро утро и от менИ  Heart Eyes

  ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИВАНОПРАЗНУВАЩИ  bouquet

  Ванчето ша го нацелувам довечера , като се прибере от работа  Laughing

  Взимам се във всичките си ръце , че на Литъла съм му най на чалъм. Ако се пусне по нанадолнището и право е при менИ  Laughing

  Вчера:

 50 гр черен хляб
 една чаена лъжичка масло
 едно прозрачно парченце сьомга
 300 гр телешко
 300 гр зеле с морков
 1 лъжица зехтин
 един лимон
 3 маслини
 30 гр слънчогледови семки
 200 гр мляко с 2 лъжици лен и сусам
 2 ореха

 Май пак много съм яла  newsm78 ooooh!

 2 л чай

 6 км път running

 Отивам да пия кафе   food010

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 07:59 от Айя

# 19
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Честит имен ден Ванче   bouquet
Бъди все  така усмихната и лъчезарна  Hug Много обичана и обичаща ! От здраве да не отървете ти и всички , които обичаш  Hug

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит имен ден, Ванче! Здраве, щастие, късмет, успехи, любов - от всичко по много!

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А това е от мен за Калоян:



обаче нали е кръстен на дядо си Киро си трайкам Whistling, та черпя само вас, за здравето му!

# 22
  • Мнения: 4 116
Честит Имен Ден, Ванче! Да си жива и здрава!
Момичета, престраших се да си направя лентичка, ама що не пише за кг  лост,  нещо друго. Не съм ги вписала в правилните графи ли?

# 23
  • Мнения: 181
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВАНЧЕТО И ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС. СЛЕДВАЙТЕ МЕЧТИТЕ СИ И БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!

# 24
  • Мнения: 181
Да почерпя и аз, че си имам татко и сестра именници. Да ви е сладко:

# 25
  • Мнения: 1 279
Ванче - честит имен ден и от мен!!!Здраве и любов!!!

Мариетке, защо черпиш за Калоян, и той ли е именник днес?Да ти е жив и здрав!!!

Кафенце, честито и на твоите именници!

Честито и на всички, които днес празнуват!!!

Сега по същество - Мечтаеща, стягам се!Вече трети ден стриктно си спазвам режима и се наливам с вода.Крайно време е да се намърдам и аз при 7-ците, че ми се изчака чакалото вече!Вчера вечерта по едно време ми се дояде хляб, ама страшно, а на масата останала една кора от хлапетата.Та нагънах я аз и си я тикнах в устата, предъвках я два-три пъти, ама като ми стана едно гузно и си я изплюх...Аман ти и системата, тотално избръмчах!!!

Раче, радвам се, че се отби!

# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Голди, да - името означава "хубавия, добрия Иван" - така са казвали на Цар Калоян.
Ама нали е кръстен на Кирил си трайкам, че то едни сръдни и без това бяха #2gunfire...

# 27
  • Мнения: 4 447
Ванче, честит имен ден! Бъди здрава и щастлива.
На Калоянчо - голямо гуш!
На дечко на Меракъл - със закъснение - да е жив и здрав!
На Данчето - пак със закъснение - да е здрава и весела!
На всички празнуващи - всичко най-най-хубаво!

Добра среща отново  Hug
Най-отговорно обявявам край на разюзданото поведение и безразборното хапване  Crazy Взимайте се в ръце, да не идвам аз да ви взимам  Hug
Това е за мен сякаш!
Литъл, благодаря! Hug
Таблицата ти хич не е актуална, ако искаш да знаеш. Crossing Arms
Ще си сложа и аз лента с 10 килца. Хареса ми всичко за 10%. Хъфи, така се радвам, че си по-често тук! Hug
Дени, аз пък изобщо не съм се заблудила къде учиш. Дже, чакаме някакъв трансфер на Бербатов и .... нищо не може да спре мойте мъже да дойдат да си дерат гърлата по англ. стадиони... ooooh! Може да се наложи да ни купуваш билети за мач. LaughingШегувам се, имам и братовчед там, пък и приятели други. Но казаха, че нямало да ме вземат мен на мача (ако е на Ливърпул или Манчестър), че съм била левскарка и това били несъвместими неща. Пък аз им казвам, че няма мач да гледам, а тях, публиката...
Шринк, добре дошла!

После пак ще пиша...
 Hug Hug Hug


# 28
  • Мнения: 2 897
Tакам да се запиша....

# 29
  • Мнения: 2 487
  Танюш Hug

  Ходих на разходка  animal037 Паднах само два пъти  CrazyЯвно още не ме е натиснала остеопорозата  Laughing
  А Хънчето как се пързаля ooooh! Хем ми беше смешно , хем страшно ,да не се контузи.

Общи условия

Активация на акаунт