Отговори
# 30
  • Мнения: 306
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ С ТОВА ПРЕКРАСНО ИМЕ ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 897
Тееееееееед, оооооооох Joy!
На лентичката ти в момента пише "1 kg gained, 19 to go", на което буквалният превод е "1 кг качен, остават 19".
Молим ти се, туй не е тема за напълняване, нещо не сме разрали като си била бойно кръстена в тема, че имаш 20 кг за качване.
Мога да ти дам перфектните съвети за цепта Mr. Green!

Майтапът настрана, не разбирам нищо от лентички.
Някоя от рицарките, която ги разбира може да ти направи и да ти прати линк може би Hug.

П.С. Шегувам се най-добронамерено, да не ми се обидиш Heart Eyes!

# 32
  • Мнения: 1 279
Данче, не така лаконично!
Как я караш?!?

Дени, Тедке JoyJoyJoy!!!

# 33
  • Мнения: 2 897
Камъче, на мен единия ми преподавател е див фен на Тотнъм.
Ако имат мач си слага тяхна фанелка под ризите.
Настроението му зависи от изхода на мача.
Купил си е акции в клуба.
Ходи на мачове.
Последния семестър имаше оферта за повишаване на оценката срещу телефонният номер на Бербатов Mr. Green (на шега рабира се, там такива не минават).

Ванчеййййййййййййй, честит празник!
Много здраве, щастие, късмет и свалени кила  bouquet!

Мила, как не забелязана бе, душа, аако има някой, които НЕ може да остане незабелязан това си ти Heart Eyes!

Голди, бравУ бравУ за режима, какво се смееш като триглав змей hahaha!

# 34
  • Мнения: 2 487
  Ще правя зелеви сърми. Детето се прибира утре в София и искам да му изпратя малко домашна храна , та поне два дни да не нагъва дюнери и пици.
  Страшно изкушение са ми ooooh! Близна ли , няма плюене  Mr. Green

  Май и аз ще ходя да си търся лентичката  newsm78

# 35
  • Мнения: 2 897
Айче, ами недей близва, много просто!

# 36
  • Мнения: 4 116
Дени, мерси! Знаех си аз, че нещо не е наред в лентичката  hahaha
Уж поназнайвам английски, пък таз думичка не я знаех... как се излагам само... отивам да я оправям.

# 37
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Чинно премерена съм, описана, щото от днес - бегом към новата цел Party. Килата си седят същите - 67, обаче -2 см. от талия, -1 от г*з и -0,7 от бедро bowuu.
След малко започвам Пилатеса...Росииииии, за пръв път ще ми е, кой знай каква е мъка ooooh!.
Наготвих, изпрах, сега ще чистя, че нали довечера си идат испанците Twisted Evil.

# 38
  • Мнения: 4 447
Мойте хора са привърженици на различно отбори, между тях не е Тотнъм и ...всички искат Бербо да бъде купен от съответния отбор.
Мъжът ми - Ливърпул, големия - Манчестър Юнайтед, а малкия - Челси. Малкия обаче не е много запален, ама големия, малеее големия буквално ще се о**ка ако Бербатов отиде в Манчестър. Това съвсем сериозно  WhistlingРешили сме, че като влезе в желаната гимназия тази година, това ще му е подарък - на мач на Манчестър!

# 39
  • Мнения: 1 369
Привет отново  ooooh! Пак тръгнахме за работа, минахме 1/3 от пътя и се сетиха, че е отвратителна ситуацията и се върнахме. Сега отивам да гушкам радиатора и не го пускам за нищо на света  Naughty
Айче  Hug, аз успях само един път да падна  ooooh! ама един котарлак, душичката, обикаля, търси си пътечка дето не е ледена и мяучи жално, домиля ми направо.
Тани  Hug, кое не и е верно на таблицата  newsm78 давайте инфо де  Whistling
Голди, бравост   bouquet
Мариетка, Блу, да са ви живи и здрави именниците   bouquet

До послИ  Hug

# 40
  • Мнения: 2 897
Дени, мерси! Знаех си аз, че нещо не е наред в лентичката  hahaha
Уж поназнайвам английски, пък таз думичка не я знаех... как се излагам само... отивам да я оправям.

Сега пък не е с килограми, ами нещо "in", може да са инчове.

# 41
  • Мнения: 4 447
Тани  Hug, кое не и е верно на таблицата  newsm78 давайте инфо де  Whistling
Остави си я така. Не се мори... не ме срами... Laughing

# 42
  • Мнения: 1 369
К'вот кайш наборе, ти си по-голям  Laughing  Hug

Казах ли, че закусих -150 гр. мляко с 1 с.л. овес, 3 ореха и 1 ч.л. сусам. За да уталожа глада за сладко, сложих и лъжичка мед. Ма пак огладнявам, един грейпфрут може би ще прибера на сигурно място, а за обяд - яйца.
Вчера след дълго прекъсване се качих на степера, изкарах 20 мин  Crazy, след което направих малко упражнения с гирички. Днес пак смятам да я свърша таз работа  Laughing

# 43
  • Мнения: 4 447
К'вот кайш наборе, ти си по-голям  Laughing  Hug

Изкара си черпенето!

# 44
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Зетче, Роси, Бебче   Hug Hug Hug
Здравейте и от мен. Пореден ден не съм излизала и като гледам леда отвън пак не ми се очертава да напусна границите на болярското село. Пътя е като стъкло  ooooh! Вече спрях да броя колко дни не съм виждала хора. Ама фризера нали е зареден до горе, не го и мисля какво е навън.
Сутрин започнах да пия по една чаша гореща вода и малко лимон. Закусих една мандарина, една малка моцарела,печена филийка Вита и един домат. Направих си каланетиката за днес. Остава велоелгометъра и стречинга, ама ще ги почвам по-късно, че работа ме чака.
Моят именник днес замина за София, обаче ще черпя като се прибере без перипетии, до тогава ще си го мисля с добро.
Хубав  ден на всички.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт