проблем с пералня

  • 568
  • 5
  •   1
Отговори
купих си пералня Gorenje W62101 .По инструкциите включих да пере за 150мин, а тя продължи над  4часа.Имали някой подобен модел и как да се справя с проблема.

# 1
  • София
  • Мнения: 76
Вярно ли така пере? Cry     Аз тъкмо бях загледала този модел. Мислех, че е много добра за по-голяма фамилия. Нека, ако има някой компетентен да се включи по темата. Нормална ли е такава продължителност на програмата? newsm78

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Олеле...какво е това пране 4 часа, да не е с някакво накисване?
На мен и 150 мин. ми се виждат много  Rolling Eyes
Какво пише в инструкциите? Какво ти обясниха в магазина?
Ако трябва отиди пак в магазина , разпитай и при нужда я заменете...или незнам... 4 часа - ужас  ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
4 часа пране? newsm78 Shocked Shocked
Не може да бъде нормално, освен ако не си включила пране на 90 градуса, с предпране и то на 90 градуса ....  Thinking
Я си прочети инструкциите като хората и ако нещо не е нормално - опитай да си смениш пералнята.
До 3-я ден, след като си я купила можеш да я върнеш в магазина, без да даваш обяснения, а само като кажеш, че не работи нормално. Peace

# 4
  • Мнения: 3 830
4 часа пране? newsm78 Shocked Shocked
Не може да бъде нормално, освен ако не си включила пране на 90 градуса, с предпране и то на 90 градуса ....  Thinking
Я си прочети инструкциите като хората и ако нещо не е нормално - опитай да си смениш пералнята.
До 3-я ден, след като си я купила можеш да я върнеш в магазина, без да даваш обяснения, а само като кажеш, че не работи нормално. Peace

 Peace

# 5
  • Мнения: 575
Да не би да си натиснала някакъв бутон за допълнително изплакване или нещо такова. Ама дори и това да е пак няма да е 4 часа Shocked

Общи условия

Активация на акаунт