хубава булчинска рокля

  • 47 625
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
http://www.bridalfashion.bg/statia1.html
За Варна представител ще е Холидей Сона- в новия си магазин .

В София- на Оборище е магазина. Внасят рокли на Валентино, Мота, Ели Сааб , както и такива на испанската марка Ла Споса. Много класни , много изпипани неща. Аман от кичозни парцали!
Също така видях и част от коктейлните рокли във Варна- много хубави. Дъщеря ми става на 18 през февруари и смятам оттам да и купя рокля за случая, но още не сме избрали модела- труден е избора...

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 03:03 от monda

# 31
  • Мнения: 13 512
Вергиния Здравкова, аз мисля че всяка уважаваща себе си   булка , трябва да носи  рокля ушита от нея. 
Това пък що за глупост е?! Или от Вергиния- или все едно не си била булка? Толкова по- хубави неща има вече на бълг. пазар..
Ако си с рокля на Ели Сааб или Мануел Мота , си цървулка, така ли?  Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 02:44 от monda

# 32
  • Мнения: 576
И на мен ми се искаше да съм с рокля на Ели Сааб от бутика му в Париж ,но това значеше  20 000 евро само за роклята ми...не мога да си го позволя  Rolling Eyes
Всяка булка й казват , че е красива...естествено. Това, което аз исках да кажа е, че ако бях с рокля  ушита от др. дизайнер нямаше да ми даде качеството , което при Виргиния и при Невена примерно се дават.
Съжалявам ...не искам да ви обидя никого, летвата ми може би е таква. За мен най-доброто за моите възможности е това...Така аз се чувствах най-красива, други жени се чувстват приказно красиви в рокли от други дизайнери.
Това, което аз видях в другите салони изобщо не отговаряше на представата ми кака ще изглеждам , нито материите и изработката им ми допадаше. А варянта да ми шият в такъв салон беше абсурден ...особено след като прочетох в няколко форума разочарованието на жени, чийто рокли изобщо не изгелждат така както са поръчали на фирмата да им я ушие.

Айде не се засягайте на рокли...Мисис Т ...разкошна си , бъди сигурна..  bouquet Hug

# 33
  • Мнения: 1 313
Какви са цените на роклите на Виргиния сега? Бях се интересувала преди години, но от тогава тя стана много по известна и предполагам, че сега са доста по-скъпи.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 672
"Грънчаров и син" - Русе също имат хубави рокли  Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 672
Ето 2 снимки на една хубава рокля, с лошо качество, защото за снимани от едно списание с телефон.
http://images23.snimka.bg/004950634-big.jpg
http://images23.snimka.bg/004950636-big.jpg

# 36
  • Мнения: X
Виргиния Здравкова или Невена

Само за информация, какви са цените на сватбените рокли при тях двете? Peace

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 15:53 от Анонимен

# 37
  • Мнения: 677
Какви са цените на роклите на Виргиния сега? Бях се интересувала преди години, но от тогава тя стана много по известна и предполагам, че сега са доста по-скъпи.
Аз също се интересувам от цените на Виргиния.  bouquet

# 38
  • Мнения: 6 874
Същото мога да кажа и аз, безнадеждно и тотално влюбена съм в роклите на Pronovias (моделите можете да разгледате на www.pronovias.com). За жалост все още ги гледам само на снимки, но имам надежди, че ще отида скоро и да ги видя и пробвам Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 1 100
Безценен беше погледът на мъжа ми в онзи ден, когато ме видя, безценни бяха комплиментите на всичките ни гости ..........тези спомени не се измерват в пари..  bouquet[/b]
Получих същото в рокля за 350 лв, ушита по поръчка в България. Същият модел в Будапеща струваше 4 000 лв.
А подобни погледи получавам от мъжа си всеки ден, независимо с какво съм облечена.  Wink Имам пари да си купя колкото си искам скъпи и уникални рокли, но за съжаление на дизайнерите не съм сноб - харча си парите за по-смислени неща Wink

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 19:43 от Kanela

# 40
  • Мнения: 7 474
Това е любимият ми сайт за рокли, може да ви дойде някоя идея, но се съмнявам,че тук могат да ги ушият Rolling Eyes     http://www.elza.ru/1.dresses-om01.htm

# 41
  • Мнения: 3 926
Мдааа, моята също беше от Виргиния. Роклята - превъзходна, отношението - неповторимо! Още съм приятелка с момичето, което ми взимаше мерките и ми изълняваше поръчката. Самата Виргиния също е невероятно земен човек. Запознахме се и сме се срещали в последствие - нищо нагласено и натруфено няма в тази жена Grinning
Имах късмета да е точно преди да спечели първия приз. И цените бяха по джоба ми тогава Grinning Мисля обаче, че и сега не бих харесала нищо друго, след като съм видяла нейните рокли Crazy
Но, за по-нормални пари бих препоръчала модна къща Симон. Там си ши роклята моята кумица - превъзходно отношение и добре пипната работа. Хубави материали, безупречен шев.

# 42
  • Мнения: X
Виргиния Здравкова или Невена

Само за информация, какви са цените на сватбените рокли при тях двете? Peace

Наистина ли никой не може да каже някакви ориентировъчни цени?  Thinking

# 43
  • Мнения: 765
Виргиния Здравкова или Невена

Само за информация, какви са цените на сватбените рокли при тях двете? Peace

Наистина ли никой не може да каже някакви ориентировъчни цени?  Thinking
Хубава (подчертавам хубава)рокля при Виргиния на средна цена е 5 - 7 000 лв.; при Невена е горе долу същото, може би има малко по-евтини модели при нея, аз бях харесала една за 4000 лв., но и една за 2000 и нещо също ми хареса.

# 44
  • Мнения: X
Виргиния Здравкова или Невена

Само за информация, какви са цените на сватбените рокли при тях двете? Peace

Наистина ли никой не може да каже някакви ориентировъчни цени?  Thinking
Хубава (подчертавам хубава)рокля при Виргиния на средна цена е 5 - 7 000 лв.; при Невена е горе долу същото, може би има малко по-евтини модели при нея, аз бях харесала една за 4000 лв., но и една за 2000 и нещо също ми хареса.

Мерси.  А под хубава с камъни ли става въпрос, защото до колкото разбрах те доста вдигат цената, а аз изобщо не държа да има камъни.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт