Споделете 41

  • 21 396
  • 1 049
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 17 407
Мда, май наистина трябва да ми се спре нета.

# 1 036
  • Мнения: 183
МГМ, опитай със спазмалгон, ако имаш.

# 1 037
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нямам... Това е, което имам, може би трябва да си легна, въпреки че това не оправя нещата, що се отнася до главоболията ми, утре сутринта може пак да ме боли, а може да спре и ей сега, ако си реши.

# 1 038
  • Мнения: 17 407
ДА ти минава бързо! МАрче, здрасти, къде се губиш?

# 1 039
  • Мнения: 2 196
За първи път ходих да чета публикациите на съфорумка.
Звездите ми говорят,че падането от високо много ще я пораздруса.
Ама то така се расте. Laughing

# 1 040
  • Мнения: 2 212
Бианка, припознах се в думите ти  Embarassed

# 1 041
  • Мнения: 2 196
Бианка, припознах се в думите ти  Embarassed

Недей,Естерсита. Grinning
Ти си блага душа,и да паднеш,на меко ще е. Laughing

# 1 042
  • Мнения: 2 212
Надявам се да е на меко. Защото и аз си позволявам да летя високо. Ама после... Whistling

# 1 043
  • Мнения: 17 407
Тополинка ще порасне. ИМа време. Аз и в другата тема го написах, нека си го изживее.

# 1 044
  • Мнения: 2 212
Ааа, вие говорите за недосегаемите мъже, която тема първо я прочетох - има ли недоносени мъже...форумско изкривяване  Crazy Но не се включих, не съм и чела след 1-ва стр., защото темата за недосегаемостта не ми е любима за разискване. Прекалено много егоцентризъм има в думата недосегаемост. Не обичам недосегаеми мъже (ако ги има).

# 1 045
  • Мнения: 17 407
Естер, прочети, бе. МОже да се посмееш Mr. Green

# 1 046
  • Мнения: 2 212
Хихи, за смехотерапия бих я прочела, да, но ще си я оставя за утре, че сега ми се спиии...Споделям ви лека и спокойна нощ.

# 1 047
  • Мнения: 183
Само ядосаха детето.

# 1 048
  • Мнения: 9 903
Аз да си споделя болката:
1.яйца+захар на пяна, до удвояване на обема
2.кис.мляко+бакпулвера и ванилията
3.брашното
4.олиото, което ми се струва ужасно много
канела за разкош
миксираната смес се получава с консистенция по-скоро на туткал, отколкото на боза.
Пека на 180` първо отдолу до подуване, после и отгоре. При цвят афроамерикано изключвам. Клечки за зъби не бода, не мога да ги оправя- все ми изглеждат нацапани.


значи кисело мляко се смесва със сода, не с бакпулвер. Олиото се слага преди млякото. Брашното е последно и ванилията е в него. Пече се отгоре и отдолу едновременно, фурната да е загрята, но не твърде гореща, като го слагаш.

Гледах "Осама" по Канала. Отдавна не се бях заглеждала по канала. Някой може ли да ми каже ролята на катинарите, от които тя трябваше да избира  в края на филма?

# 1 049
  • Мнения: 3 423
Спинкате ли, а?
Споделям, че отворих ново "Споделете". Топло, пари.
Воала.

Общи условия

Активация на акаунт